Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Εγω μολις που αγορασα την Μ2 (ειχα την Μ1 παλια) και δεν ξερω ακομα κατα ποσο θα επηρεασει τον ερωτα μου με την SX4... .sex hard.
View attachment 4417

Μολις που προστεθηκαν...:cool:;)
Ελπιζω να ειναι καλυτερα απο τα μαμισια....think.
Μαριε, καλοριζικα!!!
Το τσοκ για ποιο οπλο το πηρες;
 
Εγω μολις που αγορασα την Μ2 (ειχα την Μ1 παλια) και δεν ξερω ακομα κατα ποσο θα επηρεασει τον ερωτα μου με την SX4... .sex hard.
Εύκολα η μ2 είναι έρωτας
View attachment 4416View attachment 4417

Μολις που προστεθηκαν...:cool:;)
Ελπιζω να ειναι καλυτερα απο τα μαμισια....think.
Καλορίζικα φίλε μου !!!
Τέλη και Μάριε, καλορίζικα ....
Σε ευχαριστώ φίλε μου...
Και μια ερώτηση βλέπω πολλά gemini ported την σύσφιξη την αναγράφουν στην έξω μεριά του τσοκ ενώ εμένα κατά μήκος ξέρει κανείς γιατί??
 
Παιδιά ξανά κάνω την ερώτηση μήπως και γνωρίζει κανείς και μήπως σημαίνει κάτι αυτό βλέπω όλα τα gemini που έχετε πάρει εδώ μέσα αναγράφουν στην έξω μεριά την σύσφιξη ενώ εμένα παράλληλα του τσοκ?
 
Παιδιά ξανά κάνω την ερώτηση μήπως και γνωρίζει κανείς και μήπως σημαίνει κάτι αυτό βλέπω όλα τα gemini που έχετε πάρει εδώ μέσα αναγράφουν στην έξω μεριά την σύσφιξη ενώ εμένα παράλληλα του τσοκ?
Την πάτησες φίλε. Εσένα θα σκορπάει
 
Την πάτησες φίλε. Εσένα θα σκορπάει
Χαχαχα λες ??? .very funny.
Μη σε ανησυχεί τίποτα αυτά είναι τα καλά,,,και βλέπεις ε ; κουτάκι Beretta τσοκόκλειδο carlson's και άσχετα τσοκ μέσα για το μάτι .sarcastic.
View attachment 4444
Ναι Παύλο εμένα δεν την γράφει εκεί την σύσφιξη να έχω πέσει σε πιο παλιό μοντέλο τσοκ πέζει??
 
Back
Top