Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

φιλαράκια το pure gold μετά από κάτι πρόχειρες δοκιμές σε πίνακα σκοπευτήριο με 28γρ Νο7.5 στα 38μ που είχα την δυνατότητα να ρίξω,δείχνει δόντια όχι αστεία και τα σκάγια λιωμένα στην κυριολεξία με κατανομές Kicks,,μείναμε με το στόμα ανοιχτό !

επίσης έγινε δοκιμή με το ίδιο όπλο το gemini ic και μέχρι τα 30-35 δεν θα ξεκολλήσει από πάνω

θα ρίξω αρκετά φυσίγγια με το Pure Gold να συγκρίνω απόδοση με βάση αυτά που έχω δει στα Kicks
 
φιλαράκια το pure gold μετά από κάτι πρόχειρες δοκιμές σε πίνακα σκοπευτήριο με 28γρ Νο7.5 στα 38μ που είχα την δυνατότητα να ρίξω,δείχνει δόντια όχι αστεία και τα σκάγια λιωμένα στην κυριολεξία με κατανομές Kicks,,μείναμε με το στόμα ανοιχτό !

επίσης έγινε δοκιμή με το ίδιο όπλο το gemini ic και μέχρι τα 30-35 δεν θα ξεκολλήσει από πάνω

θα ρίξω αρκετά φυσίγγια με το Pure Gold να συγκρίνω απόδοση με βάση αυτά που έχω δει στα Kicks
Ανάβεις φωτιές φίλε...όπως πάει η φάση ...θα γεμίσεις με χρυσοθήρες το φόρουμ!καλά κυνήγια εύχομαι
 
φιλαράκια το pure gold μετά από κάτι πρόχειρες δοκιμές σε πίνακα σκοπευτήριο με 28γρ Νο7.5 στα 38μ που είχα την δυνατότητα να ρίξω,δείχνει δόντια όχι αστεία και τα σκάγια λιωμένα στην κυριολεξία με κατανομές Kicks,,μείναμε με το στόμα ανοιχτό !

επίσης έγινε δοκιμή με το ίδιο όπλο το gemini ic και μέχρι τα 30-35 δεν θα ξεκολλήσει από πάνω

θα ρίξω αρκετά φυσίγγια με το Pure Gold να συγκρίνω απόδοση με βάση αυτά που έχω δει στα Kicks
Τα ίδια πρέπει να είναι ρε συ Παύλο, μοιάζουν τόσο πολύ στην φιλοσοφία τους που δεν νομίζω να διαφέρει η τουφεκιά τους. Θυμησε μου σε τι σύσφιξη το πήρες;
 
Δεν σημαίνει τίποτα για εμένα βέβαια το ότι ρίχνει ο συγκεκριμένος με αυτά τα τσοκ,,οποίος τον πληρώνει αυτά διαφημίζει και αυτός και όλοι οι υπόλοιποι της κατηγορίας του

είμαι από αυτούς που πληρώνουν και δοκιμάζουν για να έχω δικό μου μπούσουλα ;)
 
Καλημέρα σε όλους μόλις παρέλαβα και εγώ ένα gemini ported για το benellaki μου μήπως και δω άσπρη μέρα χεχε .sarcastic. .very funny.
View attachment 4355
Καλοριζικο.. Είναι και πανέμορφο το άτιμο. Ανέβασε καμιά δοκιμη σε σχέση με μαμά όταν το δοκιμάσεις να δουμε τι κάνει. Μακριά όμως ε μην μας ανεβάσεις τπτ 30-35 μ.yel.
 
Καλοριζικο.. Είναι και πανέμορφο το άτιμο. Ανέβασε καμιά δοκιμη σε σχέση με μαμά όταν το δοκιμάσεις να δουμε τι κάνει. Μακριά όμως ε μην μας ανεβάσεις τπτ 30-35 μ.yel.
Χαχαχα δεν έχω μαμα φουλ να το συγκρίνω ....αλλά να στρώσει ο καιρός και θα πάω να ρίξω στα 40 και 50 μέτρα να δω τι κάνει γιατί για αυτές τις αποστάσεις το πήρα!!
 
Χαχαχα δεν έχω μαμα φουλ να το συγκρίνω ....αλλά να στρώσει ο καιρός και θα πάω να ρίξω στα 40 και 50 μέτρα να δω τι κάνει γιατί για αυτές τις αποστάσεις το πήρα!!
Αντε αργείς.. Σε αυτές τις αποστάσεις σύμφωνα με αυτά που ακούω πρέπει να είναι πολύ καλό.
 
Back
Top