Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Αντε αργείς.. Σε αυτές τις αποστάσεις σύμφωνα με αυτά που ακούω πρέπει να είναι πολύ καλό.
Χαχα θα πάω μην βιάζεσαι έχει Κόλο καιρό εδώ βρέχει χαχαχα μακάρι να κάνει δουλίτσα σε αυτά τα μέτρα αν και το πήρα για φουλ η εταιρεία το δίνει 0.82 .think.
 
αυτά τα τσοκάκια στις ιταλικές κάννες είναι το άλλο τους μισό ;)

εδώ φτιάχνουν απίστευτα την τουφεκιά σε browning και είναι ελάχιστα πιο σφιχτό με ισάξια κατανομή από τα μαμα hp στο 692 ( σε μετρήσεις που κάναμε την Κυριακή η απόδοση τους ήταν πολύ καλύτερη των μαμα hp )
 
Καλοτουφεκο Τελη!
Περιμενουμε εντυπωσεις...
Σε ευχαριστώ φίλε ναι θα κάνω μερικές βολές να δω τι λέει
Καλοριζικο το τσοκακι φιλε μου. Και εγω ειχα καταληξει σε gemini στην μπενελι της παει πολυ. Και ειχα αφησει στο ντουλαπι PM , Briley και Seminole που εχω επισης ;)
Σε ευχαριστώ ....για να άφησες όλα αυτά στο ντουλάπι πρέπει να είναι καλό χεχε
 
Για να κανω την ζωη μου πολυ ποιο εύκολη. 2 τζεμινι που με καλυπταν για ολα τα κυνηγια που κανω ;)
Ωραίος και εγώ με αυτά που έχω διαβάσει πιστεύω είναι πολύ καλύτερα από κάποια πιο ακριβά
Η τιμή δεν είναι απαραίτητα συνώνυμη της ποιότητας:cool:
 
αυτά τα τσοκάκια στις ιταλικές κάννες είναι το άλλο τους μισό ;)

εδώ φτιάχνουν απίστευτα την τουφεκιά σε browning και είναι ελάχιστα πιο σφιχτό με ισάξια κατανομή από τα μαμα hp στο 692 ( σε μετρήσεις που κάναμε την Κυριακή η απόδοση τους ήταν πολύ καλύτερη των μαμα hp )
Τις έχεις τις μετρήσεις?μ ενδιαφέρει πολύ το θέμα
 
Καλημέρα σε όλους μόλις παρέλαβα και εγώ ένα gemini ported για το benellaki μου μήπως και δω άσπρη μέρα χεχε .sarcastic. .very funny.
View attachment 4355
Καλορίζικο Τέλη....Για να δεις άσπρη μέρα ρε χαζέ δν χρειαζόταν να πάρεις τσοκ.....
Απλά έπρεπε να πάρεις άλλο όπλο.....yelling..yelling..very funny..very funny.
 
Η μπενελλι ειναι δευτερο;:oops:
Όχι είναι το κύριο μου όπλο αλλά έχω και μια Αμερικάνα....με διαφορά καλύτερο το Benelli στον βάλτο δεν με έχει αφήσει σε σχέση με την Ρεμί που ναι μεν έχει τουφέκια φαρμάκι αλλά λόγο εμπλοκών έχω χάσει θηράματα για αυτό κυνηγάω με την Benelli κατά κύριο λόγο
topic.
 
Όχι είναι το κύριο μου όπλο αλλά έχω και μια Αμερικάνα....με διαφορά καλύτερο το Benelli στον βάλτο δεν με έχει αφήσει σε σχέση με την Ρεμί που ναι μεν έχει τουφέκια φαρμάκι αλλά λόγο εμπλοκών έχω χάσει θηράματα για αυτό κυνηγάω με την Benelli κατά κύριο λόγο
topic.
Εγω μολις που αγορασα την Μ2 (ειχα την Μ1 παλια) και δεν ξερω ακομα κατα ποσο θα επηρεασει τον ερωτα μου με την SX4... .sex hard.
 
Back
Top