Cal.20

Ευχαριστούμε ! Κρίμα να μένει ατουφέκιστο!
Το ξέρω ότι είναι κρίμα να μένει ατουφέκιστη και κάθε φορά που την πιάνω όλο πέρδικες ονειρεύομαι! Άστει να υπάρχει και ας αποφασίσει ο μικρός τι θα την κάνει. Εγώ θα την αφήσω όπως την παρέλαβα πριν χρόνια.
 
Το ξέρετε ότι θα διοργανωθεί αγώνας στα ψαχνά μόνο με cal 20?Aκουσα τον Κοιλάκο ότι θα παίξει με κοκοροντούφεκο..
Πρέπει νάναι ωραία φάση. PPV θα μου την δανείσεις να πάω να την ρίξω για να σου ροτάρω λίγο την κάννη?? .sarcastic.
Ωραία ιδέα! Ξέρετε πότε θα γίνει και πως μπορούμε να λάβουμε μέρος?
 
Το ξέρω ότι είναι κρίμα να μένει ατουφέκιστη και κάθε φορά που την πιάνω όλο πέρδικες ονειρεύομαι! Άστει να υπάρχει και ας αποφασίσει ο μικρός τι θα την κάνει. Εγώ θα την αφήσω όπως την παρέλαβα πριν χρόνια.
Νικηφορε το χει ένας μπάρμπας εδώ βελγικό ,φαρμάκι στα τρυγόνια μόνο με αυτό κυνηγάει , ο συγκεκριμένος είναι τρελαμενος με αυτό το μοντέλο γενικά το χει σε 12,16 και 20 διπλές και τριπλές φορές.
 
Το μοναδικό αυτογεμές όπου έχω στο όνομά μου και ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει! Browning Auto5 cal 20, 68εκ, 15,8 αυλός, 2 άστρα τσοκ! Φερμένει από τον μπάρμπα από Αμερική προ ετών και έχει ρίξει 2 φυσίγγια!!!
Το έβγαλα για να το καθαρίσω και είπα να βγάλω 2 φωτογραφίες όπου και σας τις παραθέτω.

upload image online


Νικηφορε κρατα τη για τον γιο σου
 
Καλησπέρα σκοπεύω να αγοράσω το zabala berri lux 20 διαμέτρημα με 70 Κάννες και όλα τα τσοκ. Τι γνώμη έχετε???
Είμαι κάτοχος ενός πλαγιοκαννου browning bss 20με 66 κάννη και σταθερά τσοκ 5 κ 3. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το browning σε ορτύκι και σε τουφεκιές γενικά μέχρι 25 μετρα. To zabala το θελω περισσότερο για καρτερι .
Το επωμισα και μου άρεσε αρκετά. Αν το έχει κάποιος το όπλο θα με βοηθούσε πολύ να κατασταλάξω στην αγορά.
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα σκοπεύω να αγοράσω το zabala berri lux 20 διαμέτρημα με 70 Κάννες και όλα τα τσοκ. Τι γνώμη έχετε???
Είμαι κάτοχος ενός πλαγιοκαννου browning bss 20με 66 κάννη και σταθερά τσοκ 5 κ 3. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το browning σε ορτύκι και σε τουφεκιές γενικά μέχρι 25 μετρα. To zabala το θελω περισσότερο για καρτερι .
Το επωμισα και μου άρεσε αρκετά. Αν το έχει κάποιος το όπλο θα με βοηθούσε πολύ να κατασταλάξω στην αγορά.
Ευχαριστώ
Συνονόματε αν θες πέρνα και από δω να μας συστηθεις.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/
Το χει σε 12αρι κάποιος γνωστός αρκετά χρόνια χωρίς να δώσει κάποιο προβλημα.
 
Πλάγιο στο καρτέρι; Θα σε βολέψει;
Πιστεύω δεν θα έχω θέμα αν μου καθεται καλά το όπλο. Πάντως πιάνοντας το στα χέρια μου μου άρεσε. Δεν έχει την ποιότητα πιο ακριβών όπλων αλλά για την τιμή του το βρήκα fair enough. Ελπίζω να μην το μετανιώσω...
 
Καλησπέρα σκοπεύω να αγοράσω το zabala berri lux 20 διαμέτρημα με 70 Κάννες και όλα τα τσοκ. Τι γνώμη έχετε???
Είμαι κάτοχος ενός πλαγιοκαννου browning bss 20με 66 κάννη και σταθερά τσοκ 5 κ 3. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το browning σε ορτύκι και σε τουφεκιές γενικά μέχρι 25 μετρα. To zabala το θελω περισσότερο για καρτερι .
Το επωμισα και μου άρεσε αρκετά. Αν το έχει κάποιος το όπλο θα με βοηθούσε πολύ να κατασταλάξω στην αγορά.
Ευχαριστώ
Γνώμη μου...
Αφού έχεις ωραίο πλάγιο πάρε ένα ποζε η καραμπίνα που και σαν κατασκευες είναι καλύτερα για καρτέρι που το θέλεις
 
Έχω κόλλημα με τα πλαγιοκαννα!
Πάρε το πλαγιόκαννο που σου αρέσει και μετά θα βρεις ένα φυσιγγάκι 26 το πολύ 28 γραμμαρίων και θα είσαι μια χαρά έχει αρκετά η αγορά, αλλιώς ιδιογόμωση! Το όπλο που ζητάς δεν το γνωρίζω και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
 
Καλησπέρα σκοπεύω να αγοράσω το zabala berri lux 20 διαμέτρημα με 70 Κάννες και όλα τα τσοκ. Τι γνώμη έχετε???
Είμαι κάτοχος ενός πλαγιοκαννου browning bss 20με 66 κάννη και σταθερά τσοκ 5 κ 3. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το browning σε ορτύκι και σε τουφεκιές γενικά μέχρι 25 μετρα. To zabala το θελω περισσότερο για καρτερι .
Το επωμισα και μου άρεσε αρκετά. Αν το έχει κάποιος το όπλο θα με βοηθούσε πολύ να κατασταλάξω στην αγορά.
Ευχαριστώ

TΙ βάρος έχει το bss cal. 20 ? Ευχαριστώ :)
 
Back
Top