Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Με αυτο ριχνω ανετα στα 60
Κόψε κάτι δεν φτάνουν εκεί η Benelli .very funny.
Όχι ρε συ δε νομίζω μάγκας είναι έκαψε και το καπρακι του σήμερα... δυνατός .my man.
Πλάκα κάνω ρε τον Τόλη τον ξέρω πρώτου το hunterslife έρχονταν εκεί που υπηρετουσα και κάναμε ωραία μοχαμπετια και πολύ καλό παιδί έτσι με πολλές γνώσεις;)
 
8βολο 11/0 με mb36 50 μέτρα ακριβώς με 3* μαμά λαμαρίνα ανοξείδωτη 2mm με δράμια επεξεργασμένα για μέγιστη σκλήρυνση... δύναμη και ταχύτητα δεν έχει βγάλει κανένα άλλο δράμι αγοραστό και μη ευρωπαϊκό και αμερικανικό, που έχω ρίξει...... την καλησπέρα μου κύριοι...;):cool:


Απεχτος γιωργαρε μπραβο
 
8βολο 11/0 με mb36 50 μέτρα ακριβώς με 3* μαμά λαμαρίνα ανοξείδωτη 2mm με δράμια επεξεργασμένα για μέγιστη σκλήρυνση... δύναμη και ταχύτητα δεν έχει βγάλει κανένα άλλο δράμι αγοραστό και μη ευρωπαϊκό και αμερικανικό, που έχω ρίξει...... την καλησπέρα μου κύριοι...;):cool:




Γιωργο απο τα καλυτερα που εχω δει!!!!! ''Εγραψες''.....ζωγραφισες.....με ολη την σημασια της λεξεως!!!!! :cool:
Χιλια μπραβο!!!!:cool::cool:
 
8βολο 11/0 με mb36 50 μέτρα ακριβώς με 3* μαμά λαμαρίνα ανοξείδωτη 2mm με δράμια επεξεργασμένα για μέγιστη σκλήρυνση... δύναμη και ταχύτητα δεν έχει βγάλει κανένα άλλο δράμι αγοραστό και μη ευρωπαϊκό και αμερικανικό, που έχω ρίξει...... την καλησπέρα μου κύριοι...;):cool:


Δεν νομιζω οτι πρεπει να γραψω κατι φιλαρακι!!! Τυφλα να χουν τα μονοβολα...το καπρακι εσυ το ζωγραφισες? .yelling. .shake hands.
 
Πάντως στα sigma γράφει από full έως mod......


Δεν εχω ιδεα απο του εμποριου.....Αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ,απο τις δοκιμες μου.....με δικα μου
8 βολα 11/0 και 12βολα 9/0 με φουλ τσοκ στα 50 μετρα ανοιγουν ενω με 4* 11/0 εχω 8βολια μεσα σε διαμετρο
κυκλου 43 εκατοστα. Δεν ξερω να βαζω φωτο αλλιως θα την ανεβαζα....γιατι μια εικονα χιλιες λεξεις!!! :)
 
Δεν εχω ιδεα απο του εμποριου.....Αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ,απο τις δοκιμες μου.....με δικα μου
8 βολα 11/0 και 12βολα 9/0 με φουλ τσοκ στα 50 μετρα ανοιγουν ενω με 4* 11/0 εχω 8βολια μεσα σε διαμετρο
κυκλου 43 εκατοστα. Δεν ξερω να βαζω φωτο αλλιως θα την ανεβαζα....γιατι μια εικονα χιλιες λεξεις!!! :)
Δηλαδή προτείνεις ανοιχτά τσοκ και στα δράμια γιατί για τα μολύβια ήξερα αλλά για τα δράμια ήξερα σαν καλύτερο το 2*
 
ΝΑΙ . Και τα Μονοβολα και τα βολια , παντα κατα την γνωμη μου....μετα απο δοκιμες μου θελουν ανοιχτα τσοκ.
Κανε μια δοκιμη....εστω με αυτα του εμποριου που εχεις στα 45 μετρα με φουλ και με 4*....και θα καταλαβεις.:)
ΥΓ.Παρε ενα βλημα απο μονοβολο οποιο θελεις στα 32 γραμ. ....και προσπαθησε να το περασεις μεσα απο τα 2*
και θα καταλαβεις.....το ιδιο παθαινουν και τα βολια οταν στριμωχνονται.
 
ΝΑΙ . Και τα Μονοβολα και τα βολια , παντα κατα την γνωμη μου....μετα απο δοκιμες μου θελουν ανοιχτα τσοκ.
Κανε μια δοκιμη....εστω με αυτα του εμποριου που εχεις στα 45 μετρα με φουλ και με 4*....και θα καταλαβεις.:)
ΥΓ.Παρε ενα βλημα απο μονοβολο οποιο θελεις στα 32 γραμ. ....και προσπαθησε να το περασεις μεσα απο τα 2*
και θα καταλαβεις.....το ιδιο παθαινουν και τα βολια οταν στριμωχνονται.
Οκ σε ευχαριστώ δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια....τότε μήπως δεν έχει νόημα το kicks buck kicker που προορίζεται για δράμια.??
 
Οκ σε ευχαριστώ δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια....τότε μήπως δεν έχει νόημα το kicks buck kicker που προορίζεται για δράμια.??

Εδω πρεπει να ρωτησεις καποιον αλλο φιλο και συναδελφο....με επιασες ''αδιαβαστο'' για αυτα τα τσοκ .χαχαχα
Λεω για τα τσοκ μαμα....του οπλου....για τα άλλα δεν γνωριζω. Κανε λιγες δοκιμες....δεν χανεις τιποτα....ισα ισα
θα εχεις αποψη μετα απο δικες σου δοκιμες.....αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω. ;)
 
Εδω πρεπει να ρωτησεις καποιον αλλο φιλο και συναδελφο....με επιασες ''αδιαβαστο'' για αυτα τα τσοκ .χαχαχα
Λεω για τα τσοκ μαμα....του οπλου....για τα άλλα δεν γνωριζω. Κανε λιγες δοκιμες....δεν χανεις τιποτα....ισα ισα
θα εχεις αποψη μετα απο δικες σου δοκιμες.....αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω. ;)
Εδώ έχεις μεγάλο δίκιο πάντως με το 3αρι καλά πήγαιναν έχω και 2 και 5 θα ρίξω και με αυτά....
 
Οκ σε ευχαριστώ δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια....τότε μήπως δεν έχει νόημα το kicks buck kicker που προορίζεται για δράμια.??
Μια χαρα εχουν νοημα αυτα τα τσοκ καο γενικα τα κλειστα τσοκ για τα δραμια..τα ανοιχτα τσοκ ή ατσοκαριστες slug καννες ειανι μονο για το marketing..εμενα παντως δεν εχει παραπονεθει μεχρι στιγμης κανενα γουρουνι που του ριχνω με φουλ οπως και ολη η παρεα μου..τα σκληρα δραμια μπορει να σου δημιουργησουν θεμα και θελουν ανοιχτο τσοκαρισμα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top