Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σαν να σκόρπισε λιγουλάκι ή κάνω λάθος; Ένα τσικ πιο σφικτή την περίμενα!
Μήπως δεν είναι 3* ακριβώς;
Ναι Γιώργο.. αρκετά θα έλεγα περνάει μέσα πουλι.. με την μ2 είναι δεν έχω τα έχω μετρήσει να σου πω την αλήθεια.. σετ απ δοκίμαζα για τις πιτσιλοτες κύριες..
50% ακριβώς έχει βγάλει..
 
Σαν να σκόρπισε λιγουλάκι ή κάνω λάθος; Ένα τσικ πιο σφικτή την περίμενα!
Μήπως δεν είναι 3* ακριβώς;
9.5 σκάγι σε κόντρα δόση σκόρπισε λίγο;;;;;;;; ποιο είναι το πολύ;;;;;;; κάτι λάθος στην συνταγή υπάρχει. Αν την γράψει ο φίλος θα του δώσω το κατάλληλο φάρμακο
 
1.45-28-cx-spark-57.5 είναι Δημήτρη.. είναι δυνατή είχε και λίγο ζέστη γιαυτο δεν πήγε καλά...

Γιωργο την εχω ριξει κ εγω αυτη τη συνταγη στο παρελθον... Σε 9,5αρια να σου πω την αληθεια θα την δουλευα στο 1,40...
Θα την ηθελα κ εγω πιο σφιχτη γι αυτο το νουμερο των σκαγιων...
Στο 1,45 την επαιζα σε 7αρια-8αρια...
 
Ευχαριστουμε τον ΝικοΠ και εσενα Γιωργο για τις φωτογραφιες! Τα μονοβολα πιστευω πηγαν παρα πολυ καλα, οπως και τα δραμια! Μπραβο σας!

Σε ευχαριστω και εγω......μεσα απο τις δοκιμες μας , τις ανησυχιες , και τα λαθη μας.....και την σωστη κριτικη....πιστευω
οτι γινομαστε καλυτεροι!!!! :)
ΥΓ. Τα βολια θελουν ''δουλεια'' ακομα.....ξεμεινα απο χαρτονια , και δεν δοκιμασα με 3* και 4*......την επομενη φορα.
 
Σε ευχαριστω και εγω......μεσα απο τις δοκιμες μας , τις ανησυχιες , και τα λαθη μας.....και την σωστη κριτικη....πιστευω
οτι γινομαστε καλυτεροι!!!! :)
ΥΓ. Τα βολια θελουν ''δουλεια'' ακομα.....ξεμεινα απο χαρτονια , και δεν δοκιμασα με 3* και 4*......την επομενη φορα.
Και με full πιστευω καλα θα πανε ισως σφιξουν περισσοτερο! Με συγκεντρωτηρα ειναι?
 
Γιωργο την εχω ριξει κ εγω αυτη τη συνταγη στο παρελθον... Σε 9,5αρια να σου πω την αληθεια θα την δουλευα στο 1,40...
Θα την ηθελα κ εγω πιο σφιχτη γι αυτο το νουμερο των σκαγιων...
Στο 1,45 την επαιζα σε 7αρια-8αρια...
Θα την ρίξω πάλι όταν παγώσει λίγο ξα καιρός φιλαράκι και θα ρίξω και ένα νούμερο..
 
Γιωργο την εχω ριξει κ εγω αυτη τη συνταγη στο παρελθον... Σε 9,5αρια να σου πω την αληθεια θα την δουλευα στο 1,40...
Θα την ηθελα κ εγω πιο σφιχτη γι αυτο το νουμερο των σκαγιων...
Στο 1,45 την επαιζα σε 7αρια-8αρια...

Αρη σωστο αυτο που λες.......μπορει την σφιξει την τουφεκια με 2* και παραλληλα να και εχει τις ταχυτητες που
θελει......αβυσσος η ιδιογομωση φιλε. Μπορει επισεις να αλλαξη βυσμα ....να βαλει ΡΕΧ με την ιδια δοσολογια.....
δοκιμασμενο ......και παρα πολυ καλο.!!! :)

Θα την ρίξω πάλι όταν παγώσει λίγο ξα καιρός φιλαράκι και θα ρίξω και ένα νούμερο..

Οταν κρυωσει ο καιρος.....δεν χρειαζεται να αλλαξεις τιποτα Γιωργο....το σεταπ δουλευει και ειναι και πολυ
γρηγορο!!!;)
 
Και με full πιστευω καλα θα πανε ισως σφιξουν περισσοτερο! Με συγκεντρωτηρα ειναι?

Εαν εννοεις φουλ μαμα.........οχι δεν κανει.....τα χαλαει ( σκορπαει ) απο δοκιμες που εχω κανει.....βολια μεχρι 3* και
μονοβολα 4* και 5 * παντα μαμα τσοκ.
Με LB6 ειναι στημενο.:)
 
Αρη σωστο αυτο που λες.......μπορει την σφιξει την τουφεκια με 2* και παραλληλα να και εχει τις ταχυτητες που
θελει......αβυσσος η ιδιογομωση φιλε. Μπορει επισεις να αλλαξη βυσμα ....να βαλει ΡΕΧ με την ιδια δοσολογια.....
δοκιμασμενο ......και παρα πολυ καλο.!!! :)



Οταν κρυωσει ο καιρος.....δεν χρειαζεται να αλλαξεις τιποτα Γιωργο....το σεταπ δουλευει και ειναι και πολυ
γρηγορο!!!;)
Ρεξ είναι στην επόμενη παραγγελία μέσα..τον σπαρκ τον πάει πολύ το όπλο ειδικά σε ρελιαστο με c7 δεν τον βγάζω από μέσα Νίκο! Πιστεύω πως το κυριότερο που μου την σκόρπισε είναι ο καιρός και το 9,5 γιατί νομίζω είναι πολλά τα 35 γιαυτο.. είναι και ψιλοκοντρα αυτη η δόση... είναι και η benello σκορποσκαγιαστρα .yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top