Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάποτε είχα γράψει την briley ότι είχε φτιάξει custom για την beretta γραψτε λάθος η seminole ήταν, από αυτό φαίνεται είδε βελτίωση και άρχισε να αλλάζει τις καννες της αργότερα.
https://www.gunsinternational.com/g...gun-works--2-of-12-made-.cfm?gun_id=101199917
το παραπάνω όπλο φαίνεται πολυ καλο.....
Ηταν μονο για Αμερική??
 
το παραπάνω όπλο φαίνεται πολυ καλο.....
Ηταν μονο για Αμερική??
Και μάλλον φτιαχνονταν και στην Αμερική, έχω κάνει κάποια κυνηγια με την έκδοση gold και με είχε ταράξει στις εμπλοκές με win super x (δεν έφταιγαν τα φυσίγγια) καλό ζυγισμα για αυτογεμες αλλά είχε αυτά τα ψεύτικα μαρμαροειδες ξύλα. Η έκδοση seminole βασίστηκε σε αυτο το μοντέλο με customιες και μάλλον βγήκε για περιορισμενο αριθμό η κατά παραγγελία? Ήταν μάλλον ο προπομπός της μετέπειτα optima .
 
Ρε παιδια οι βίδες κοταντακιου στα σειρά 300 είναι 13αρες? Άλλαξα το πώμα του επαναστατικου σωλήνα, πήγα να βάλω νέα βίδα κι αν επεμενα λίγο παραπάνω θα μου έκανε ζημιά στις βόλτες. Για να βιδωσει θέλει μπράτσα. Να ενημερώσω ότι πλέον δεν υπάρχει επιλογή ανοιχτού κλειστού πασου απ όσο ξέρω. Κάθε βοήθεια δεχτη
 
Ρε παιδια οι βίδες κοταντακιου στα σειρά 300 είναι 13αρες? Άλλαξα το πώμα του επαναστατικου σωλήνα, πήγα να βάλω νέα βίδα κι αν επεμενα λίγο παραπάνω θα μου έκανε ζημιά στις βόλτες. Για να βιδωσει θέλει μπράτσα. Να ενημερώσω ότι πλέον δεν υπάρχει επιλογή ανοιχτού κλειστού πασου απ όσο ξέρω. Κάθε βοήθεια δεχτη
Προσοχη παρε τηλεφωνο και ζητα σιγουρη βοηθεια απο μαστορα δεν ειναι κακο.
 
Ρε παιδια οι βίδες κοταντακιου στα σειρά 300 είναι 13αρες? Άλλαξα το πώμα του επαναστατικου σωλήνα, πήγα να βάλω νέα βίδα κι αν επεμενα λίγο παραπάνω θα μου έκανε ζημιά στις βόλτες. Για να βιδωσει θέλει μπράτσα. Να ενημερώσω ότι πλέον δεν υπάρχει επιλογή ανοιχτού κλειστού πασου απ όσο ξέρω. Κάθε βοήθεια δεχτη
Σε ποια καραμπινα λες? Στις α300-301-302-3
303 ειναι αυτου του τυπου που δειχνει η φωτο...
 

Attachments

  • Screenshot_20190727-002248_Chrome.jpg
    Screenshot_20190727-002248_Chrome.jpg
    121,1 KB · Προβολές: 13
Last edited:
390 αλλά βρήκα μια μέση λύση. Άνοιξα στην παλιά και σε νέα βίδα ασφαλείας τα πάσα με κολαουζο και έβαλα ένα κόντρα γκροβερ και οκ.
Δεν έπιανε καμία του εμπορίου ξανά και θα μου έτρωγε ξανά τα πάσα του πωματος.
Μετα την 304 πρεπει να εχουν την μικρη βιδα..
 
χαχαχα δεν εχει και αδικο ο συναδελφος, η 302 ειναι ΑΚΟΜΑ απο τα καλυτερα τουφεκια που μπορει να ριξει κανεις...
Ενας φιλος θελει να πωλησει μια 302 που την εχει φερει καινουργια απο την Γερμανια το 1983.Σχεδον αριχτο και θα την παρω να την τεσταρω με τα σημερινα οπλα και θα σας πω τις εντυπωσεις πριν την δωσει .Αυτο το κανω διοτι επειδη το οπλο ηταν σε αυτη την αγορα μηπως εχει αλλη ποιοτητα κατασκευης η κανη της ωστε να δινει βλητικα καποια ενδιαφεροντα στοιχεια απο οσα γνωριζω εγω τουλαχιστον.
 
Ενας φιλος θελει να πωλησει μια 302 που την εχει φερει καινουργια απο την Γερμανια το 1983.Σχεδον αριχτο και θα την παρω να την τεσταρω με τα σημερινα οπλα και θα σας πω τις εντυπωσεις πριν την δωσει .Αυτο το κανω διοτι επειδη το οπλο ηταν σε αυτη την αγορα μηπως εχει αλλη ποιοτητα κατασκευης η κανη της ωστε να δινει βλητικα καποια ενδιαφεροντα στοιχεια απο οσα γνωριζω εγω τουλαχιστον.
Αν είναι με σταθερό τσοκ σίγουρα δίνει αξιόλογα αποτελέσματα , έχω κυνηγησει αρκετά με του πατέρα μου μια 302 71 cm με 2* καννη και 18.5 αυλό και είναι για καρτέρι ότι πρέπει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top