Browning sporter gun

Αν επιτρέπετε Λεωνίδα για ποιο Αστυνομικό τμημα αναφέρεσαι? Γιατί και εμένα το δικό μου στη Γλυφάδα αργούν του θανατά.
Τ.Α. Νέας Σμύρνης, Σταύρο. Είναι πραγματικά απαράδεκτοι. Όταν πήγα στο κατάστημα να παραλάβω το όπλο, ένας άλλος τύπος εκεί δίπλα μου έλεγε ότι το ΑΤ. Αγ. Αναργυρών εκανε 4 ημέρες. Αλλά και ο καταστηματάρχης μου έλεγε ότι πάνω κάτω το πολύ έβδομα να μου πάρει. Πού να ήξερε.. Φυσικά θέλει και 30 ημέρες για να βγει το κανονικό δελτίο κατοχής (τώρα έχω ένα προσωρινό χαρτί). Και θέλω να βγάλω και ευρωπαϊκό δελτίο χαχαχα, να δω αυτό πόσο καιρό θα πάρει..
 
20190125-200645.jpg




upload images for free New toy!!
Καλορίζικο, καλοτουφεκο Λεωνίδα, να σάι γερός να το χαρείς!
 
Τ.Α. Νέας Σμύρνης, Σταύρο. Είναι πραγματικά απαράδεκτοι. Όταν πήγα στο κατάστημα να παραλάβω το όπλο, ένας άλλος τύπος εκεί δίπλα μου έλεγε ότι το ΑΤ. Αγ. Αναργυρών εκανε 4 ημέρες. Αλλά και ο καταστηματάρχης μου έλεγε ότι πάνω κάτω το πολύ έβδομα να μου πάρει. Πού να ήξερε.. Φυσικά θέλει και 30 ημέρες για να βγει το κανονικό δελτίο κατοχής (τώρα έχω ένα προσωρινό χαρτί). Και θέλω να βγάλω και ευρωπαϊκό δελτίο χαχαχα, να δω αυτό πόσο καιρό θα πάρει..
Είναι για σφαλιάρες και το κακό είναι πως επειδή υπάρχει ατιμωρησία και ασυδοσία άμα τους την πεις θα στο κάνουν 40-50 μέρες να βγει γιατί ξέρουν ότι το καίγεσαι και θα σε πατήσουν εκεί που πονάς...Ελλαδισταν
 
Είναι για σφαλιάρες και το κακό είναι πως επειδή υπάρχει ατιμωρησία και ασυδοσία άμα τους την πεις θα στο κάνουν 40-50 μέρες να βγει γιατί ξέρουν ότι το καίγεσαι και θα σε πατήσουν εκεί που πονάς...Ελλαδισταν
Όπως τα λες, ακόμα και σε αυτό το θέμα θα βρεις το ελληνικό δημόσιο μπροστά σου.. όσο μπορούσα τους την είπα αλλά δεν το τράβηξα πολύ. Περιμένω και το ευρωπαϊκό δελτίο :)
 
Έπειτα από 3 ώρες περπατητό το Σάββατο και άλλες 3 την Κυριακή, έχω να πω ότι, κατά την προσωπική μου άποψη, είναι άνευ ουσίας το "μειονέκτημα" βάρους ενός σκοπευτικού όπλου στο περπατητό κυνήγι. Το λέω αυτό, διότι είχα διαβάσει πολλά ως προς το κατά πόσο ένα σκοπευτικό όπλο προσφέρεται για περπατητό. Αντιθέτως, νομίζω ότι τα +500 γραμμάρια βάρους (υπολογίζοντας ότι ένα όπλο για περπατητό θα ήταν ιδεωδώς γύρω στα 3.100 κιλά) είναι ένα πολύ μικρό αντιστάθμισμα μεγάλων πλεονεκτημάτων, όπως η αίσθηση της επώμισης, η σκοπευτική γραμμή και η σχεδόν μηδενική ανάκρουση. Και το λέω χωρίς να έχω καμία σούπερ φυσική κατάσταση. Το μόνο που συνειδητοποίησα είναι ότι γαλότσες και μάλιστα φθηνές σε ανισόπεδο βραχώδες έδαφος είναι μεγάλο μείον. Εκεί χρειάζεται ορειβατικό μποτάκι και vibram.
 
1500 συζητήσιμη με 1300 μπορεί και να το δώσει..βιάστικα ο βλάκας και έδωσα 2900€ για το 692..ωραίο όπλο δεν λέω αλλά πολλά τα 2900€..κανόνι το 725!
https://www.car.gr/parts/view/20326378-hunting-weapons-double-shot-hunting-weapons-browning
Όντως Γιάννη η τιμή για το συγκεκριμένο όπλο είναι σπέσιαλ, το απόλυτο value for money που λέμε και στο χωριό μου.. ....sarcastic.
Δυστηχως στα μπερετα πληρώνεις και όλα τα συναφή.....Διαφήμιση, μετάλλια, μεταπωλητικη αξία και φυσικά το όνομα......
 
Ερωτηση γιατι εχω μπει σε σκεψεις.
θελω απο καιρο να δωσω ενα ποζε E rizzini που εχω κ να το αντικαταστησω με κατι σε browning η beretta η fabarm σε μηκος κανης 76 το οποιο θα προοριζεται αποκλειστικα για καρτερια κ σκοπευτηριο καθως εχω κ ενα benelli για να τραβαει τα ζορια.τι θα μου προτεινατε κ γιατι.
 
Back
Top