Browning sporter gun

Καλώς να σου έρθει Λεωνίδα. Αναμένουμε και φώτο και εντυπώσεις φυσικά.
Ευχαριστώ Μάνο! Θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το παραλάβω. Είχα ρίξει 2 πούλες με το προηγούμενο μοντέλο και μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις. Μόνο που παρήγγειλα με εσωτερικά τσοκάκια γιατί τα εξωτερικά με χαλάνε λίγο αισθητικά.
 
Παρήγγειλα το 725 sporter II και περιμένω να βγει η άδεια από το αστυνομικό τμήμα. Λογικά την άλλη βδομάδα θα το έχω, can't wait! Αρχικά βέβαια πήγαινα για το black edition αλλά δυστυχώς είχε εξαντληθεί από τη Μετπλάστ..
Να το χαρείς με υγεία Λεωνίδα! Τρομερές κανες τα browning, και πανέμορφα όπλα με πολύ ωραίες γραμμές.
Καλώς να σου έρθει Λεωνίδα. Αναμένουμε και φώτο και εντυπώσεις φυσικά.
Τι να δεις Μάνο μου.... .sex hard. θα τα πάει και τα θηραματα και τα πατάκια .sarcastic.
 
Παρήγγειλα το 725 sporter II και περιμένω να βγει η άδεια από το αστυνομικό τμήμα. Λογικά την άλλη βδομάδα θα το έχω, can't wait! Αρχικά βέβαια πήγαινα για το black edition αλλά δυστυχώς είχε εξαντληθεί από τη Μετπλάστ..
Λεωνιδα βλεπω το 2019 να μην μπορει να σου ξεκινηση καλύτερα .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Να εισαι γερος να το χάρης και να το λιώσεις ( ασχετα που δεν λιωνουν τα ελαφια)
 
Παρήγγειλα το 725 sporter II και περιμένω να βγει η άδεια από το αστυνομικό τμήμα. Λογικά την άλλη βδομάδα θα το έχω, can't wait! Αρχικά βέβαια πήγαινα για το black edition αλλά δυστυχώς είχε εξαντληθεί από τη Μετπλάστ..
Με το καλο Λεωνιδα να το χαρεις!
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Η αλήθεια είναι ότι όταν έριξα με το προηγούμενο μοντέλο το sporter στο σκοπευτήριο, ήταν σαν να αισθάνθηκα ότι αυτό το όπλο μου κάνει και ως προς τα μέτρα και ως προς το ζύγισμα και ως προς τα κιλά. Όλες αυτές οι παράμετροι είναι σημαντικές στο σκοπευτήριο. Ελπίζω να να είναι καλό και στα θηράματα. Δύσκολο να έχει κανείς ένα όπλο που να τα συνδυάζει όλα (σκοπευτήριο και κυνήγι) αλλά νομίζω ότι το συγκεκριμένο είναι πολύ κοντά στη χρυσή τομή.
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Η αλήθεια είναι ότι όταν έριξα με το προηγούμενο μοντέλο το sporter στο σκοπευτήριο, ήταν σαν να αισθάνθηκα ότι αυτό το όπλο μου κάνει και ως προς τα μέτρα και ως προς το ζύγισμα και ως προς τα κιλά. Όλες αυτές οι παράμετροι είναι σημαντικές στο σκοπευτήριο. Ελπίζω να να είναι καλό και στα θηράματα. Δύσκολο να έχει κανείς ένα όπλο που να τα συνδυάζει όλα (σκοπευτήριο και κυνήγι) αλλά νομίζω ότι το συγκεκριμένο είναι πολύ κοντά στη χρυσή τομή.
Άμα κυνηγάς καρτέρι μια χαρά συνδυάζεται!Πολύ καλή επιλογή!Καλοντουφεκο!
 
20190125-200645.jpg




upload images for free New toy!!
 
Καλορίζικο το εργαλείο!

Και στο κυνήγι κάνει κηδείες! Πολύ ωραίο όπλο!
Είναι πραγματικά όμορφο και δίνει μια αίσθηση στιβαρότητας. Από το κλείσιμό του καταλαβαίνεις ότι έχει φτιαχτεί για να αντέχει. Το ζύγισμά του επίσης εξαιρετικό, σου δίνει την εντύπωση ότι ζυγίζει λιγότερο από τα περίπου 3.600kg που είναι. Το θετικό του βάρους του στο σκοπευτήριο είναι ότι μένει κοντά στη σκοπευτική γραμμή μετά την πρώτη εκπυρσοκρότηση, ώστε να έχεις καλύτερες πιθανότητες στη δεύτερη βολή. Όποιος βρεθεί στο Σχιστό εννοείται ότι μπορεί να το δοκιμάσει.

Sorry για τα διαφορετικά posts με φωτογραφίες αντί για ένα αλλά τις ανεβάζω από το κινητό και ο postimage δεν είναι εύχρηστος από κινητό.
 
Λεωνίδα καλοντουφεκο το κανόνι, να'σαι γερός να το χαρείς.
Σαν κάτοχος σου λέω με σιγουριά πως θα το λατρέψεις στο σκοπευτήριο αλλά και στο κυνήγι, ειδικά στα καρτερίσια, απόλαυση οι καρτερίσιες τουφεκιές με αυτό το όπλο.
 
Λεωνίδα καλοντουφεκο το κανόνι, να'σαι γερός να το χαρείς.
Σαν κάτοχος σου λέω με σιγουριά πως θα το λατρέψεις στο σκοπευτήριο αλλά και στο κυνήγι, ειδικά στα καρτερίσια, απόλαυση οι καρτερίσιες τουφεκιές με αυτό το όπλο.
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη! Ελπίζω η νέα κυνηγετική χρονιά να μας δώσει καλύτερα καρτέρια!
 
Λεωνιδα θυμάμαι που μου είχες πει στο σκοπευτήριο ότι περίμενες το όπλο να έρθει, καλορίζικο λοιπόν. Άμα βρεθούμε στο γήπεδο μαζι ίσως κάνουμε ανταλλαγη τα όπλα μας για μια πουλα.
Ευχαρίστως Μάνο! Η αλήθεια είναι ότι είχε εξαντληθεί η υπομονή μου, περιμένοντας το αστυνομικό τμήμα 35 μέρες για να μου βγάλει την άδεια αγοράς! Τέλος καλό όλα καλά όμως. Τα λέμε Σχιστό!
 
Ευχαρίστως Μάνο! Η αλήθεια είναι ότι είχε εξαντληθεί η υπομονή μου, περιμένοντας το αστυνομικό τμήμα 35 μέρες για να μου βγάλει την άδεια αγοράς! Τέλος καλό όλα καλά όμως. Τα λέμε Σχιστό!
Αν επιτρέπετε Λεωνίδα για ποιο Αστυνομικό τμημα αναφέρεσαι? Γιατί και εμένα το δικό μου στη Γλυφάδα αργούν του θανατά.
 
Back
Top