Fabarm Team

Ωχ αχ βαχ, ομοιοπαθής μάλλον. Στη θέση σου, αφού λες οτι θες ενα κλικ, θα αγόραζα μια έξτρα φλάτζα DX και θα πειραματιζόμουν με γυαλόχαρτο να τη φάω σιγά σιγά από τη δεξιά πλευρά και ομοιόμορφα ώστε να μην κάνει σκαλοπάτι.
Τάσο σκέφτηκα κάτι άλλο:αντί να την γυαλοχαρτάρω από δεξιά να την παχύνω λίγο από αριστερά με στρώσεις μονωτικής ταινίας που θα σβήνουν διαδοχικά προς τα δεξιά. Μου ήρθε φλασιά σήμερα που έφυγα από το χωριό (που έχω δυνατότητα πολλών δοκιμών). Ετσι δεν καταστρέφεται και η φλάντζα. Λες να πιάσει;

Το επόμενο ΣΚ θα δούμε. Ασε να το κουβεντιάσουμε κι εδώ λίγο μήπως και κάποιος συνάδελφος εδώ μέσα το έχει ξαναδεί το έργο κι έχει καμιά άλλη ιδέα.
Επίσης όταν λέω ήθελα ένα κλικ , ήταν για να έρθω ακριβώς κέντρο οριζόντια. Θα προτιμούσα όμως αντι για κέντρο, οριζόντια, να είμαι 40 κέντρο , 60 λίγο πάνω. Τέλος πάντων και με το τελείως κέντρο συμβιβάζομαι αλλά πως το πιάνω.
Ασε που πρέπει να πάρω και πολλά φυσίγγια γιατί με τα πολλά churchill test ξέμεινα.
Και το κυριώτερο: μου έβγαλε τέτοια εμμονή η ρύθμιση , που είχε φάσες κι εγώ αντί για τα καρτέρια πήγαινα για δοκιμές .terror..
Αντε να ξαναβρώ τόσα πουλιά .hair. .
 
Last edited:
Τάσο σκέφτηκα κάτι άλλο:αντί να την γυαλοχαρτάρω από δεξιά να την παχύνω λίγο από αριστερά με στρώσεις μονωτικής ταινίας που θα σβήνουν διαδοχικά προς τα δεξιά. Μου ήρθε φλασιά σήμερα που έφυγα από το χωριό (που έχω δυνατότητα πολλών δοκιμών). Ετσι δεν καταστρέφεται και η φλάντζα. Λες να πιάσει;

Το επόμενο ΣΚ θα δούμε. Ασε να το κουβεντιάσουμε κι εδώ λίγο μήπως και κάποιος συνάδελφος εδώ μέσα το έχει ξαναδεί το έργο κι έχει καμιά άλλη ιδέα.
Επίσης όταν λέω ήθελα ένα κλικ , ήταν για να έρθω ακριβώς κέντρο οριζόντια. Θα προτιμούσα όμως αντι για κέντρο, οριζόντια, να είμαι 40 κέντρο , 60 λίγο πάνω. Τέλος πάντων και με το τελείως κέντρο συμβιβάζομαι αλλά πως το πιάνω.
Ασε που πρέπει να πάρω και πολλά φυσίγγια γιατί με τα πολλά churchill test ξέμεινα.
Και το κυριώτερο: μου έβγαλε τέτοια εμμονή η ρύθμιση , που είχε φάσες κι εγώ αντί για τα καρτέρια πήγαινα για δοκιμές .terror..
Αντε να ξαναβρώ τόσα πουλιά .hair. .
Γιατί να μην πιάσει, εφόσον θέλεις ένα κλικ όπως λες, λογικά με λίγη μονωτική, αν δεν πετάξει δεξιά - αριστερά δένοντας το όπλο, θα το πάρεις. Το άλλο που μπορείς να κάνεις είναι να θυσιάσεις (πάλι φλαντζοθυσία.sarcastic.) κόβοντας ημισέλινο μια έξτρα φλάντζα, να τη γυαλοχαρτίσεις και από την πάνω μεριά και να τη χώσεις τσόντα. Για να ακούσουμε τι θα πουν και οι συνάδελφοι γιατί εγώ έχω ξεπεράσει τα παραπάνω στάδια και έχω φτάσει στο σημείο να στραβώσω τζαβέτα!
 
Γιατί να μην πιάσει, εφόσον θέλεις ένα κλικ όπως λες, λογικά με λίγη μονωτική, αν δεν πετάξει δεξιά - αριστερά δένοντας το όπλο, θα το πάρεις. Το άλλο που μπορείς να κάνεις είναι να θυσιάσεις (πάλι φλαντζοθυσία.sarcastic.) κόβοντας ημισέλινο μια έξτρα φλάντζα, να τη γυαλοχαρτίσεις και από την πάνω μεριά και να τη χώσεις τσόντα. Για να ακούσουμε τι θα πουν και οι συνάδελφοι γιατί εγώ έχω ξεπεράσει τα παραπάνω στάδια και έχω φτάσει στο σημείο να στραβώσω τζαβέτα!
Μπα το να στραβώσεις τζαβέτα είναι πολύ ακραίο . Αλλωστε πόσο να την στραβώσεις; μην ξεχνάμε οτι η τζαβέτα είναι μέσα σε μία τρύπα αρκετά πιο φαρδιά και για να έχεις αποτέλεσμα θέλει πολύ στράβωμα. Νομίζω με φλάντζες θα βγει άκρη. Στο κάτω κάτω ένα φύλο πλαστικό είναι. Θα βρω παρόμοιο υλικό και θα του βρω τις κλίσεις με τα γυαλόχαρτα. Νομίζω θέλει βήμα βήμα. Δηλ. Με την μία φλάντζα πάει έτσι. Churchill test και φωτογραφία. Βάζεις την άλλη πάει αλλιώς . Churchill test και φωτογραφία. Βάζεις δύο μαζί τα ίδια. Αλλάζεις την μία απ' τις δύο πάλι τα ίδια, μέχρι να το βρούμε.

Εγω εκεί που τρελάθηκα ήταν που με δύο φλάντζες έγινε το άλλα αντ' άλλων. Αλλά πάλι κι αυτό , τωρα που το σκέφτομαι έχει και την θετική του πλευρά . Μπορεί βάζοντας την μία φλάντζα ανάποδα να έρθει ... λέω τώρα .Θα το ψάξω τώρα θεωρητικά και από Πέμπτη τρία κουτιά φυσίγγια , ένα πάκο χαρτόνια και δοκιμές μέχρι να το βρω. Θα ενημερώσω.
 
Οι δοκημες στο χαρτι δεν λενε τιποτα αν βλεπεις τη ρυγα οπως σε βολευει σε καθε επομηση εισαι οκ με τα χαρτια δεν εβγαλα ποτε ακρη εκτος και χανει η κανη στην α400 εβλεπα τη ρηγα τέλεια και το οπλο ερηχνε λιγο δεξια δεν ερχωταν με τυποτα οτι και φλανζα να εβαζα ειχε πολυ λιγο στραβια τη ρηγα που δεν φενωταν
 
Διαβάζοντας το εγχειρίδιο που συνοδεύει το όπλο είδα ότι υπάρχουν και άλλες φλάντζες και όχι μόνο οι τρείς που συνοδεύουν το όπλο. Μήπως ξέρει κανείς ποιες είναι οι άλλες φλάντζες; Ισως εκεί να είναι η λύση. Η ΤΟΥΡΗΣ είναι ο αντιπρόσωπος ή κάνω λάθος;
 
Last edited:
50601714_10156281245966799_1365495688242135040_o.jpg
Πολύ όμορφο Παύλο . Να το χαίρεσαι .
 
καλησπέρα Γιουρι φίλε μου καλέ,

το είδα από κοντά το επώμισα αλλά κάτι δεν μου έκανε σε αυτο το όπλο,,είναι και τούβλο στην κυριολεξία όπως το είπε ο Στέφανος μπόλικο σαν όπλο,,,από κοντάκι μέτριο για τα δικά μου γούστα ( θα προτιμούσα το κοντάκι του 725 pro sport που έπιασα και έπαθα ζημιά ) από σκανδάλη ωραία ελαφριά αίσθηση καθαρά αγωνιστική,,σκοπευτική γραμμή θέλει συνήθεια

είπαμε είμαι ταγμένος στην Breda αλλά όταν απευθύνομαι σε κόσμο βάζω στην άκρη τις εμπάθειες και είμαι 100% ειλικρινής,,,εξάλλου το L4S που έχω είναι λιγουλάκι ανώτερο βλητικά από την 930 ,,,ωχ το είπα ε ; .my man.

@ την συγκεκριμένη μέρα επώμισα όλα τα όπλα στους οπλοβαστούς που ήταν κάπου 15-17 αν θυμάμαι καλά,,,αυτό που με κέρδισε ήταν το L4S Sporting το Browning 725 Pro Sport και το Franchi Affinity το επετειακό,,,αυτό που δεν θα αγόραζα ούτε που να με πληρώναν είναι το Benelli M2 SP τραγικό κοντάκι,αζύγιστο όπλο,ο μοχλός τεράστιος που στην επώμιση το μάτι καρφώνεται πάνω του και το Fabarm XLR Waterfowler που αλλιώς το περίμενα και αλλιώς είναι στην πραγματικότητα ,,,μέτριο κοντάκι η ένωση βάσης με πάπια από λεπτή γραμμή που έχει η βάση ξαφνικά γίνεται γκουμούτσα και με χάλασε λίγο
 
καλησπέρα Γιουρι φίλε μου καλέ,

το είδα από κοντά το επώμισα αλλά κάτι δεν μου έκανε σε αυτο το όπλο,,είναι και τούβλο στην κυριολεξία όπως το είπε ο Στέφανος μπόλικο σαν όπλο,,,από κοντάκι μέτριο για τα δικά μου γούστα ( θα προτιμούσα το κοντάκι του 725 pro sport που έπιασα και έπαθα ζημιά ) από σκανδάλη ωραία ελαφριά αίσθηση καθαρά αγωνιστική,,σκοπευτική γραμμή θέλει συνήθεια

είπαμε είμαι ταγμένος στην Breda αλλά όταν απευθύνομαι σε κόσμο βάζω στην άκρη τις εμπάθειες και είμαι 100% ειλικρινής,,,εξάλλου το L4S που έχω είναι λιγουλάκι ανώτερο βλητικά από την 930 ,,,ωχ το είπα ε ; .my man.

@ την συγκεκριμένη μέρα επώμισα όλα τα όπλα στους οπλοβαστούς που ήταν κάπου 15-17 αν θυμάμαι καλά,,,αυτό που με κέρδισε ήταν το L4S Sporting το Browning 725 Pro Sport και το Franchi Affinity το επετειακό,,,αυτό που δεν θα αγόραζα ούτε που να με πληρώναν είναι το Benelli M2 SP τραγικό κοντάκι,αζύγιστο όπλο,ο μοχλός τεράστιος που στην επώμιση το μάτι καρφώνεται πάνω του και το Fabarm XLR Waterfowler που αλλιώς το περίμενα και αλλιώς είναι στην πραγματικότητα ,,,μέτριο κοντάκι η ένωση βάσης με πάπια από λεπτή γραμμή που έχει η βάση ξαφνικά γίνεται γκουμούτσα και με χάλασε λίγο
Μη ξύνεις πληγές με το prosport.το πήρε το παιδί που κυνηγάμε μαζι και είναι διαστημοπλοιο.RESPECT.
 
Η τελική μου απόφαση για αγορά όπλου ήταν το fabarm l4s sporting. Το όπλο το παρέλαβα σήμερα.
IMG-193023b9a3fda31909b42f6af595cf4d-V.jpg

IMG-035d1b3566dfb9826b37c5227a2fb308-V.jpg

IMG-6785b1049624497e1ea58162a2804967-V.jpg

IMG-51aaf59b9fab4c5f43749030cfd2f123-V.jpg

IMG-c5edd364d4b6ae4a961953e866abd6b3-V.jpg


Έχουμε δουλίτσα για να το φέρουμε το όπλο αλλά αυτά είναι ευχάριστα πράγματα.
καλοντουφεκοοοο φιλαρακι τουφεκαροςςςς.sex hard..sex hard..exciting..exciting.
 
Η τελική μου απόφαση για αγορά όπλου ήταν το fabarm l4s sporting. Το όπλο το παρέλαβα σήμερα.
IMG-193023b9a3fda31909b42f6af595cf4d-V.jpg

IMG-035d1b3566dfb9826b37c5227a2fb308-V.jpg

IMG-6785b1049624497e1ea58162a2804967-V.jpg

IMG-51aaf59b9fab4c5f43749030cfd2f123-V.jpg

IMG-c5edd364d4b6ae4a961953e866abd6b3-V.jpg


Έχουμε δουλίτσα για να το φέρουμε το όπλο αλλά αυτά είναι ευχάριστα πράγματα.
Καλορίζικο Μάνο,πρέπει να είναι οπλάρα το συγκεκριμένο!
 
Μανο καλοριζικος ο εργαλος. Να εισαι καλα και να σου χαρισει δυνατες συγκινησεις στο κυνηγι!!!!
Βλεπω με τον αδερφο σου να παιρνετε τις fabarm και τα τσιχλονια να τρωνε γερο χτυπο!!!
(Οι φωτο με το εργαλειο καλυτερες και απο αγριογατα.sex hard..sex hard.!! tribore και τα μυαλα στα καγκελα!!!)
 
Back
Top