Fabarm Team

Μήπως κάποιος από εσάς είναι κάτοχος axis s&h να μου πει εντυπώσεις από τουφεκιές και τέτοια πράγματα γιατί μ ενδιαφερει

Φίλε δεν μπορείς να φανταστείς πώς το ζαχαρώνω!
Το έπιασα στα χέρια μου και έπαθα πλάκα!
 
4.jpg

6.jpg

7.jpg

Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Αλέξανδρε, Δημήτρη καλοντουφεκα, να'στε γεροί και δυνατοί να τα χαρήτε..
 
2 μέρες τώρα άφησα την breda και ξαναδουλέψα την fabarm mkll ..
Τελικά και χώμα να της βάλεις μέσα θα βγάλει ντουφέκια.....Εάν αυτο το όπλο είχε καλύτερα υλικά κατασκευής ιδικά στον μηχανισμό σκανδάλης..Θα ήταν κορυφή πραγματικά
 
"Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)"

Μου θύμισες κάτι που είχα διαβάσει από κάποιον Αμερικάνο.
"Ο μεγάλος μου καημός είναι ότι όταν πεθάνω η γυναίκα μου θα πουλήσει τα όπλα μου στην τιμή που της είπα ότι τα αγόρασα".
.very funny. πάρα πολύ ωραίο . Δεν ξέρεις (ή ξέρεις πολύ καλά; ) πόσο κοντά στην αλήθεια είσαι ...
Αλλά είπαμε η διαφορά ανάμεσα στα παιδιά και τους άντρες είναι μόνο το πόσο κοστίζουν τα παιχνίδια τους.;)
 
αναβαθμηστικε ,μεγια το καινουργιο οπλο:)
Πάντος ρε παιδί μου η FABARM είναι η μόνη εταιρία σε καραμπίνες που συνεχίζει ακόμη κ βγάζει όπλα που στην πλάκα τους φέρουν κυνηγετικές παραστάσεις.......πανέμορφη η L4S...
 
Ναι ρε Παύλε καταλάβαμε που μπαίνει .sarcastic..
Ρωτάω πόσο κάνει επειδή γενικά με τους μοχλούς όπλισης δεν τα πάω καλά. Θες από δική μου αδεξιότητα , θες από κακό σχεδιασμό των μοχλών , κάθε φορά που οπλίζω γδέρνω το χέρι μου . Και αυτό μου συμβαίνει σε όλες τις καραμπίνες που είχα παλιά. E δεν ήταν και πολλές οι εξής δύο CZ, Baikal 155. Με την SX3 είμαι μιά χαρά. Αλλά από χθές που παίζω με την L4s υποπτεύομαι και σ' αυτήν πρόβλημα που θα λυθεί με τον συγκεκριμένο μοχλό όπλισης γι αυτό ρωτάω.

Πάντως όντως πάει πολύ με το όπλο. Ασε που και η βάση και τα ξύλα είναι φανταστικά. ΕΕΕ μου λέγανε τα παιδιά εδώ να πάρω την Black ή την Grey αλλά μέχρι την Initial έφτανε το budget. ( Ας μην γκρινιάζω ακόμα δεν την πήρα. Παρεμπιπτόντως το κόκκινο του μοχλού με την κόκκινη γραμμούλα της Initial θα είναι τρέλα συνολάκι .my man.)
 
Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Καλορίζικη, καλοτουφεκη Δημήτρη, να εισαι γερός να τη χαρείς!
 
Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Καλορίζικο και καλοτούφεκο ....
 
Back
Top