Fabarm Team

Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Καλοριζικος ο εργαλος. Πραγματικο εργαλειο!!
 
σαν ζεστό καρβέλι πουλάει λέμε ,,,,γιατί να μη πούλαγε άλλωστε τα έχει όλα και συμφέρει !
Άργησε λίγο η fabarm αλλά τελικά κέρδισε τους καταναλωτές...Είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου που έχω την xlr5 από το 2009 ότι είναι V.F.M όπλα. Παιρνεις ακριβώς αυτά που πληρώνεις ίσως και παραπάνω. Δεν βγάζω μεροκάματο από καμιά εταιρεία, όταν ένα προϊόν είναι καλό θα πρέπει να το λέμε.
 
Άσχετους...Ακριβώς όπως το είπες! Όποιος έχει πιάσει στα χέρια του κι έχει δουλέψει έστω 5-6 όπλα καταλαβαίνει. Όποιος έχει ένα όπλο όλη του τη ζωή (που αυτό κακο δεν είναι, κάποιοι δε μπορούν κάποιοι δε θέλουν να αγοράσουν αλλο) και νομίζει ότι είναι το καλύτερο και απαξιώνει τα υπολοιπα, ε ναι αυτός είναι άσχετος. Η ασχετοσύνη επίσης δεν είναι κακο, αρκεί να μην δημοσιοποιείται στα social media.
 
Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Καλορίζικο το οπλάκι σου αδελφέ. Όντος είναι πανέμορφο τ όπλο κ θα ήθελα να δωθεί η ευκερία να το επομίσω.....Πολύ καλή επιλογή.
 
Last edited by a moderator:
Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Μήτσο καλορίζικη καλοτούφεκη και καλά κυνηγητικά παιχνίδια :)
 
Κατοχος δεν ειμαι αλλα την εχει φιλαρακι.εχει καταπληκτικο ζυγισμα ,ειναι πολυ ομορφο και πολυ στιβαρο οπλο,ερχεται κατευθειαν σαν προεκταση του χεριου σου χωρις δυσκολια και ειναι ενα οπλο οντως και για κυνηγι και για σκοπευτηριο ,μου αρεσε παρα πολυ.( για την καννη δεν χρειαζεται να πω κατι ειναι φοβερη).
 
Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)
Όμορφο όπλο! Καλορίζικο και να σου χαρίσει πολλά χαμόγελα!
 
Μήπως κάποιος από εσάς είναι κάτοχος axis s&h να μου πει εντυπώσεις από τουφεκιές και τέτοια πράγματα γιατί μ ενδιαφερει

Κατοχος δεν ειμαι αλλα την εχει φιλαρακι.εχει καταπληκτικο ζυγισμα ,ειναι πολυ ομορφο και πολυ στιβαρο οπλο,ερχεται κατευθειαν σαν προεκταση του χεριου σου χωρις δυσκολια και ειναι ενα οπλο οντως και για κυνηγι και για σκοπευτηριο ,μου αρεσε παρα πολυ.( για την καννη δεν χρειαζεται να πω κατι ειναι φοβερη).
τα είπε όλα ο φίλος outlander
συμπληρώνω:φοβερό μέσα στα χέρια,το πάς εύκολα όπου θέλεις κι όχι αυτό όπου θέλει,όταν τουφεκάς,ανώτερο του elos σε ποιότητα κατασκευής κάννη έχουν ίδια φαρμάκι
δεν θα το έπαιρνα όμως γιατί το βρίσκω ακριβό σε σχέση με άλλες επιλογές
ρίξε μια ματιά εδώ λέει μέχρι και το βάρος έλξης σκανδάλης
https://www.all4shooters.com/en/shooting/shotguns/fabarm-axis-sh-shotgun/
 
Last edited:
"Από σήμερα μέλος του Club με L4S Initial. Φωτογραφίες αργότερα . Είμαι υπό την εποπτεία του συνταγματάρχη και άμα το καταλάβει θα πέσει παντόφλα.
( Προς το παρόν νομίζει οτι πάιζω με την SX3 . ... .sarcastic.)"

Μου θύμισες κάτι που είχα διαβάσει από κάποιον Αμερικάνο.
"Ο μεγάλος μου καημός είναι ότι όταν πεθάνω η γυναίκα μου θα πουλήσει τα όπλα μου στην τιμή που της είπα ότι τα αγόρασα".
 
τα είπε όλα ο φίλος outlander
συμπληρώνω:φοβερό μέσα στα χέρια το πάς εύκολα όπου θέλεις κι όχι αυτό όπου θέλει όταν τουφεκάς ανώτερο του elos σε ποιότητα κατασκευής κάννη έχουν ίδια φαρμάκι
δεν θα το έπαιρνα όμως γιατί το βρίσκω ακριβό σε σχέση με άλλες επιλογές
ρίξε μια ματιά εδώ λέει μέχρι και το βάρος έλξης σκανδάλης
https://www.all4shooters.com/en/shooting/shotguns/fabarm-axis-sh-shotgun/
Ακριβό μ αυτά που δίνει δεν το λες γιατί το βρίσκεις και κάτω από 2000 όπως το είχανε κατεβάσει στα 1900 αν σκεφτείς ότι το franchi sporting που ουσιαστικά είναι μίξη franchi benelli πάει στην ίδια τιμή και τα επόμενα ας το πούμε ποιοτικά ανεβαίνουν πάνω απ' τα 3000.τουλαχιστον αυτό πιστευω
 
Άσχετους...Ακριβώς όπως το είπες! Όποιος έχει πιάσει στα χέρια του κι έχει δουλέψει έστω 5-6 όπλα καταλαβαίνει. Όποιος έχει ένα όπλο όλη του τη ζωή (που αυτό κακο δεν είναι, κάποιοι δε μπορούν κάποιοι δε θέλουν να αγοράσουν αλλο) και νομίζει ότι είναι το καλύτερο και απαξιώνει τα υπολοιπα, ε ναι αυτός είναι άσχετος. Η ασχετοσύνη επίσης δεν είναι κακο, αρκεί να μην δημοσιοποιείται στα social media.
Τάσο εγώ είμαι από τους τυχερούς που όλη του την ζωή έχει πιάσει μόνο μια fabarm .sarcastic.
Κακά τα ψέμματα είναι πολύ vfm αυτά τα όπλα και το καλό είναι ότι έτσι έχουν όλα τους τα μοντέλα. Άλλες εταιρείες έχουν κάποια μοντέλα σε εξαιρετικό vfm αλλά όχι όλα. Προσωπική άποψη πάντα.
 
Παίδες ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Αντε να δούμε πότε θα την εγκαινιάσουμε γιατί στο χωριό ( Δ. Μακεδονία ) έχει μισό μέτρο χιόνι εδώ και 2 εβδομάδες. Μέχρι και λύκοι κατέβηκαν μέσα στο χωριό. Θα πάω την Κυριακή και θα κάτσω όλη την εβδομάδα και θα περιμένω να λιώσουν τα χιόνια γιατί θα λήξει η περίοδος και θα έχω μείνει στο οφθαλμόλουτρο. Ευτυχώς έχω καμιά 20αριά καινούρια χαρτόνια.sarcastic. γιατί αν περίμενα από φάσες ...

ΥΓ:Ρε λες να την κάνω σεφτέ με προστατευόμενους;.big smile.
 
Back
Top