Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Σημερα πηρα δυο κουτακια oscar nitro για δοκιμη, και ετσι ειδα πρωτη φορα το καταστημα του παρδαλακη. Γυρω στα 10 ατομα να αραζουν και να ανταλλάσουν κυνηγετικες ιστορίες! Διαμαντη του ειπα και για την δουλεια που ριχνεις στο φορουμ, γιατι καλο ειναι να τα μεταφερουμε αυτα..οσο για τα φυσιγγια πυραυλους Ηλια, καποιοι παλιοι τα ειχαν απο πριν σε εκτιμηση..εγω για την ωρα δεν εχω αποψη γτ δε τα εχω ριξει! Παντως αντιπαλη ομαδα στο fb ειχε ανεβασει ποστ διαχειριστριας που υπονοουσε προκληση ατυχηματος απο το συγκεκριμένο (πραγμα απαραδεκτο να υπονοεις αλλα να μην μιλας ξεκαθαρα)
Ο Αλέξης τα έφερε γιατί άρχισαν να του τα ζητάνε και προσωπική μου άποψη είναι πως του τα ζήτησαν λόγω της διαφήμισης!!!
 
Γεια σου Στέφανε. Μου είπε οτι πέρασε ένας με ενα σκούτερ, με μουσακι κα πήρε κατι νίτρο κα φυσικά μου είπε για τα καλα σου λόγια. Να'σαι καλά....
Άλλη φορά,άμα πηγαίνει κάποιος και ιδίως απόγευμα,στείλτε κανά π.μ., να το ξερω. Έτσι κι αλλιώς,εγω κάθε απόγευμα είμαι εκει, εκτός ελαχίστων περιπτώσεων.
Ok Διαμαντή δεν το ήξερα. Την επόμενη θα σου στείλω ενα πμ να τα πούμε και απο κοντα!
 
οπλοθήκες aetos και toxotis,χρώματος χακί και παραλλαγής,για σπαστά και ολόκληρα όπλα.

ΤΙΜΗ: από 20€ έως 25€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
1sCi8FQ.jpg
 
BREAK FREE CLP-4 118ml Λάδι συντηρήσεως και καθαρισμού όπλων
ο CLP είναι αυτή τη στιγμή, παγκοσμίως αναγνωρισμένο ως το ''πρότυπο'', για τη μέγιστη απόδοση των μετάλλων & τη προστασία που εξασφαλίζει σε αυτά.
Διεισδύει & εξαπλώνεται σε όλη την επιφάνεια του μετάλλου, μέσα σε κάθε πόρο & ρωγμή, καθαρίζοντας & φέρνοντας τα υπολείμματα σε σημείο που μπορούν να απομακρυνθούν.
Μακράς διάρκειας λιπάνσεως φιλμ, μειώνει την προσκόλληση της άμμου ή άλλων λειαντικών μέσων τα οποία προκαλούν φθορά & βλάβη.
Αναστολείς διάβρωσης εμποδίζουν τον σχηματισμό σκουριάς ενώ το μοναδικό φιλμ της Break- free προστατεύει τις μεταλλικές επιφάνειες από την υγρασία & άλλα μολυσματικά.
ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΗΣΗ:
Καθαρισμός κοίλου κάννης
Καθαρισμός πιστονιού
Καθαρισμός πρώιμης οξείδωσης
Αφαίρεση δακτυλικών αποτυπωμάτων
Αφαίρεση μη ορατής υγρασίας
Συντήρηση μετάλλικών μερών
Λίπανση κινούμενων μερών
Προστασία από σκουριά και διάβρωση
Στοιχεία που απομακρύνει Μόλυβδο/Πλαστικά υπολείμματα συγκεντρωτήρα/Πυρίτιδα/Σκόνη/Βρωμιές/Κολλώδη κατάλοιπα
Εφαρμόζει προστατευτικό φιλμ
Συνθεση - Εμπεριέχει παράγωγα πετρελαίου
Ασφαλές για ξύλινα μέρη
Ασφαλές για συνθετικά μέρη
Ασφαλές για τη βαφή του όπλου
Θερμοκρασία καλής απόδοσης από -10°C μέχρι 176°C
Οσμή Ουδέτερο άρωμα
ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ:
Εξαιρετικής ποιότητας λάδι CLP για τη γενική περιποίηση του όπλου, μεγάλης διάρκειας που δεν αφήνει κολλώδη κατάλοιπα μετά τη χρήση.
ΑΛΛΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
Έγκριση Αναγνώριση Επιλογή στρατιωτικών μονάδων και σωμάτων ασφαλείας από πολλές χώρες του κόσμου.
Προσοχή Εύφλεκτο
Χώρα κατασκευής Η.Π.Α

ΤΙΜΗ: 12€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
EzxPPIt.jpg
 
Last edited:
ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ Q20, 300ml
Το απόλυτο σπρέυ λίπανσης και αφαίρεσης της υγρασίας

Το Q20 είναι βαρύτερο απο το νερό και χάρη σε αυτό το χαρακτηριστικό δεν μπορεί να το διαπεράσει η υγρασία.
Απομακρύνει και εμποδίζει την υγρασία σε όλα τα συστήματα ανάφλεξης και εκκίνησης
Διευκολύνει την κίνηση και αποτρέπει το τρίψιμο και σκουριά σε διάφορα μεταλλικά στοιχεία
Παρατείνει τη διάρκεια ζωής των εξωτερικών λαμπτήρων κατά 30%.(ψεκάζοντας τις ηλεκτρικες επαφές αποτρέπει από βραχυκυκλωμα, ενώ διατηρεί την αγωγιμώτητα του ρευματος.
Προλαμβάνει τη σκουριά, ενώ λιπαίνει και χαλαρώνει κλειδαριές μεντεσέδες και αντικρίσματα.
Προσφέρει προστασία από θαλασσινό νερό, γεγονός που του επιτρέπει να βρει εφαρμογή σε μηχανές θαλάσσης, σκάφη αναψυχης και σε οτιδήποτε έρχεται σε επαφή με αυτό.
Προστατεύει διώχνοντας την υγρασία απο ηλεκτρικά μοτέρ, ειδικά στα ηλεκτρικά εργαλεία.
Διατηρεί την αγωγιμότητα σε ένα ηλεκτρικό κύκλωμα και βοηθάει στη ομαλή ροή του ρεύματος.
Δεν επιτρέπει στην σκουριά να κάνει την εμφάνιση της σε εκτεθειμένα μέταλλα και προστατεύει τα εργαλεία από τη φθορά.
Προστατεύει τα σασί των αυτοκινήτων, ιδιαίτερα στα 4x4 που δοκιμάζονται σε ακραίες συνθήκες.
Απομακρύνει πίσσα από αυτοκίνητα.
Δημιουργεί ένα ΛΕΠΤΟ ΦΙΛΜ στην επιφάνεια των ΟΠΛΩΝ ,ενώ ταυτόχρονα λιπαίνει μηχανισμούς και κινούμενα μέρη αυτών
Με ειδική βαλβίδα εισαγωγής που επιτρέπει να ψεκάζετε και ανάποδα.

ΤΙΜΗ: 6€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
mp0JGpJ.jpg
 
Γιλέκο DISPAN 14 πράσινο χρώμα

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΙΤΚΑ:
- 2 σειρές φυσιγγιοθήκες
- 2 μεγάλες τσέπες για χύμα φυσίγγια
- σακίδιο θηραμάτων στην πλάτη
- έξτρα σακίδιο αποθήκευσης κάτω από το σακίδιο θηραμάτων.
Μεγέθη: M-XXL

ΤΙΜΗ: 45€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
iUJZ17r.jpg


Za01qUG.jpg
 
ΤΖΑΚΕΤ Toxotis 1007 ΧΑΚΙ
Κατασκευασμένο από την Toxotis Active Wear
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Softshell τζάκετ
-Αδιάβροχη και διαπνέουσα μεμβράνη
-επένδυση fleece
-3 τσέπες με αδιάβροχο φερμουάρ
-2 εσωτερικές τσέπες με δίχτυ
-velcro στα μανίκια
-αφαιρούμενη ρυθμιζόμενη κουκούλα
Μεγέθη: S-3XL

ΤΙΜΗ: 62€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
TFssO73.jpg

XkdXa88.jpg
 
ΤΖΑΚΕΤ Toxotis 1007C Camo Orange
Αδιάβροχο Softshell τζάκετ με διαπνέουσα μεμβράνη και επένδυση fleece κατασκευασμένο από την Toxotis Active Wear.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-3 τσέπες με αδιάβροχο φερμουάρ
-2 εσωτερικές τσέπες με δίχτυ
-διαπνέουσα μεμβράνη
-επένδυση fleece
-Velcro στα μανίκια
-Αφαιρούμενη ρυθμιζόμενη κουκούλα
Μεγέθη: S-3XL

ΤΙΜΗ: 65€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, 2105310035
imA9Ae3.jpg

wX13ugm.jpg
 
Διαμαντη παλι δε σε πετυχα στο μαγαζι! Σχετικα με τα φυσιγγια που εριξα γρηγορη ματια...altair οι τιμες ειναι ανταγωνιστικές full..
Ναι μου το είπε ότι βιαζόσουν..
Τι να σου κάνω,αφού πας νωρίς. Συνήθως είμαι εκεί μετά τις 19:30 το απόγευμα έως το κλείσιμο.
Όσο για τις τιμές γενικώς....μια επίσκεψη από κοντά,αξίζει;)
 
Ναι μου το είπε ότι βιαζόσουν..
Τι να σου κάνω,αφού πας νωρίς. Συνήθως είμαι εκεί μετά τις 19:30 το απόγευμα έως το κλείσιμο.
Όσο για τις τιμές γενικώς....μια επίσκεψη από κοντά,αξίζει;)
Ειχε λαο εκει και τον ρωτησα μήπως ειναι κανένας απο αυτους ο Διαμαντης! Δεν πειραζει την επόμενη φορα! Ετσι κ αλλιως δε στοκαρω φυσιγγια οποτε τωρα που θα γεμισουμε τσιχλακια (καλο ε?) θα ειμαι συχνός επισκεπτης!
 
Ειχε λαο εκει και τον ρωτησα μήπως ειναι κανένας απο αυτους ο Διαμαντης! Δεν πειραζει την επόμενη φορα! Ετσι κ αλλιως δε στοκαρω φυσιγγια οποτε τωρα που θα γεμισουμε τσιχλακια (καλο ε?) θα ειμαι συχνός επισκεπτης!
Εσύ που περπατάς....θα αγοράσεις αρκετά φυσιγγακια!
 
ΓΙΛΕΚΟ Α29 ΑΕΤΟΣ

Περιγραφή
ΓΙΛΕΚΟ CAMO ORANGE
100% AΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΕ 40 ΦΥΣΙΓΓΙΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΚΙΔΙΟ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ ΠΙΣΩ ΜΕ ΠΑΓΟΥΡΟΘΗΚΗ

Μέγεθος: S – XXXL

ΤΙΜΗ: 40€

Πληροφορίες 2105310035
KKWbuFZ.jpg

dwO9hB2.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top