Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Με κριτήριο την τιμή που έχει αλλού (7+ και φτάνει και 8) είναι σούπερ! Μπράβο στον Αλέξη!

Τώρα ότι υπάρχουν πιο φθηνές και εξίσου καλές επιλογές σε άλλες μάρκες ακόμα και του ίδιου ομίλου, θα συμφωνήσω, αλλά είναι θέμα προφανώς εισαγωγέα...
 
Το κατάστημα Παρδαλάκης Αλέξης, σας εύχεται ο νέος Χρόνος να φέρει αγάπη, υγεία, ευτυχία, ευημερία και επαγγελματική πρόοδο, σε όλο τον κόσμο.
Ας είναι το ξεκίνημα του -2019- αφετηρία μίας δημιουργικής εποχής. Χρόνια πολλά!
DUHNajt.jpg
 
Νέα προσθήκη στο κατάστημα Παρδαλάκης Αλέξης.
Οπλοβαστός μεταλλικός ασφαλείας, Ιταλικής προέλευσης, για 5 όπλα.
Διαστάσεις : 34Χ28Χ1,43
Πέντε πίροι κλειδώματος( τρείς πλάγια, ένας πάνω και ένας κάτω)
Τρεις θέσεις για στερέωση,δύο στον τοίχο και μια στο πάτωμα.

ΤΙΜΗ: 220€

Πληροφορίες, 2105310035

kfXMpmX.jpg


iM5qdMD.jpg
 
Διαμαντή καμία προσφορά από φυσίγγια έχει;
Γενικά έχει καλές τιμές στα φυσίγγια. Πάρε στο 2105310035, να ρωτήσεις για τα RIO 32 γρ. τα έχει βάλει 6,70€, αλλά δεν ξέρω πόσα και τι νούμερα έχει,διότι έχουν πουληθεί αρκετά...
 
Νέα προσθήκη στο κατάστημα Παρδαλάκης Αλέξης. Οπλοβαστοί μεταλλικοί ασφαλείας, Ιταλικής προέλευσης, για 5 και 3 όπλα.
Διαστάσεις οπλοβαστού 5 όπλων: 0,34Χ0,28Χ1,43
Διαστάσεις οπλοβαστού 3 όπλων: 0,25Χ0,25Χ1,43
Πέντε πίροι κλειδώματος( τρεις πλάγια, ένας πάνω και ένας κάτω)
Τρεις θέσεις για στερέωση,δύο στον τοίχο και μια στο πάτωμα.

ΤΙΜΕΣ:
220€ ο 5 θέσεων
170€ ο 3 θέσεων

Πληροφορίες, 2105310035
WpCi9Lg.jpg
 
Διαμαντη μπορεις να δεις αν φέρνει το μοντελο με βιτρινα σε χρωμα καρυδιάς?
Μόνο αυτά έχει προς το παρόν. Τώρα πρωτόβαλε οπλοβαστούς ασφαλείας και οι συγκεκριμένοι είναι και οικονομικοί.Γίνεται και κάτι καλύτερο εάν υπάρξει πραγματικό ενδιαφέρον.
Επειδή θα πάρω και εγώ τον 5 θέσεων και η γυναίκα δεν θέλει να φαίνεται (δεν δένει με τα έπιπλα κλπ), θα τον βάλω εσωτερικά σε ένα φύλλο της ντουλάπας και θα τον βιδώσω στον τοίχο.
Βέβαια μπορώ να του αλλάξω χρώμα ή να του κολλήσω ταπετσαρία κλπ,αλλά δεν θέλω να δίνω έξτρα χρήματα.
Τώρα για οπλοβαστό όπως τον ζητάς, θα ρωτήσω....αλλά δεν νομίζω να φέρει,γιατί αφενός μεν είναι ακριβότεροι αρκετά και δεύτερον δεν έχει αρκετό χώρο για αποθήκευση στο κατάστημα.
 
Νέα προσθήκη στο κατάστημα Παρδαλάκης.
Οπλοβαστός μεταλλικός ασφαλείας, Ιταλικής προέλευσης, για 12 όπλα.
Διαστάσεις : 1,43Χ0,54Χ0,28
Πέντε πίροι κλειδώματος( τρείς πλάγια, ένας πάνω και ένας κάτω)
Τρεις θέσεις για στερέωση,δύο στον τοίχο και μια στο πάτωμα.

ΤΙΜΗ: 280€

Πληροφορίες, 2105310035
3EPhRph.jpg

F7tFENO.jpg
 
Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω,ότι το ωράριο λειτουργίας του καταστήματος κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης, μέχρι την έναρξη της νέας κυνηγετικής περιόδου,θα είναι:
Δευτέρα-Τετάρτη-Σάββατο: 8:30 π.μ έως 14:30 μ.μ
Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή: 8:30 π.μ έως 14:30 μ.μ και 17:30 μ.μ έως 21:00 μ.μ .
Ευχαριστώ πολύ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top