Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
εχη και καλητερες τιμες ρουμελιωτης 28 γρ sporting 4,75 ευρω,,24γρ trap 4,40 ευρω.my man..my man. τιμες πρωινεςςς φρεσκες.sarcastic.
Ωραία!!! Ελεύθερη αγορά εχουμε, όπου θέλει ο καθένας ψωνίζει, αναλόγως τσέπης.....παντα υπάρχει καλυτερο και χειρότερο...
 
Ωραία!!! Ελεύθερη αγορά εχουμε, όπου θέλει ο καθένας ψωνίζει, αναλόγως τσέπης.....παντα υπάρχει καλυτερο και χειρότερο...
νε ρε φιλε διαμαντη συνφωνο,αλα γιατι αφου βρησκουμε ΕΛΛΗΝΙΚΑ και ποιοτικα καλα και φθηνωτερα να μην στηρηξουμε τα μαγαζια αυτααα χωρτασαμε τοσα χρονια να ταιζουμε ιταλους ισπανους κτλfgr.my man.
 
Νέα παραλαβή σε φυσίγγια σκοποβολής.
Φυσίγγια BALDININI σε 28 και 24 γραμμάρια.
Διαθέσιμα στα 28γρ. Νο 7,5-8,5-9,5 και τιμή 4,90€
Διαθέσιμα στα 24γρ. Νο 7,5 και 9,5 και τιμή 4,50€
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 2105310035
Q3B8maZ.jpg

wjqeuku.jpg

ttng4T1.jpg

MFtAeB2.jpg
Που ειναι αυτος ο παυλος να σφαξει κανενα να δουμε τα σωθηκα του.sarcastic.
 
νε ρε φιλε διαμαντη συνφωνο,αλα γιατι αφου βρησκουμε ΕΛΛΗΝΙΚΑ και ποιοτικα καλα και φθηνωτερα να μην στηρηξουμε τα μαγαζια αυτααα χωρτασαμε τοσα χρονια να ταιζουμε ιταλους ισπανους κτλfgr.my man.
ΣΑΚΗ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ......!!! .shake hands. .RESPECT.
 
Παιδιά ειναι 100% ελληνικά!!! Ειναι ο αντικαταστάτης των GM3. Έτσι θα κυκλοφορούν τωρα και τα "σωθικά" τους ειναι ακριβώς ιδια.
Απλά ο κάλυκας αλλάζει. Στα GM3 ηταν Fiocchi, στα Baldinini δεν γνωρίζω ποιος ειναι(ο Καρδαράς ξέρει)...Εχει το 12 και δυο αστέρια απο κάτω.
 
Παιδιά ειναι 100% ελληνικά!!! Ειναι ο αντικαταστάτης των GM3. Έτσι θα κυκλοφορούν τωρα και τα "σωθικά" τους ειναι ακριβώς ιδια.
Απλά ο κάλυκας αλλάζει. Στα GM3 ηταν Fiocchi, στα Baldinini δεν γνωρίζω ποιος ειναι(ο Καρδαράς ξέρει)...Εχει το 12 και δυο αστέρια απο κάτω.
Μια ιταλιδα απο την κυψελη...η καλυτερα απο τον πυργο.
 
Νέα προσθήκη στο κατάστημα Παρδαλάκης Αλέξης. Οπλοβαστοί μεταλλικοί ασφαλείας, Ιταλικής προέλευσης, για 5 και 3 όπλα.
Διαστάσεις οπλοβαστού 5 όπλων: 0,34Χ0,28Χ1,43
Διαστάσεις οπλοβαστού 3 όπλων: 0,25Χ0,25Χ1,43
Πέντε πίροι κλειδώματος( τρεις πλάγια, ένας πάνω και ένας κάτω)
Τρεις θέσεις για στερέωση,δύο στον τοίχο και μια στο πάτωμα.

ΤΙΜΕΣ:
220€ ο 5 θέσεων
170€ ο 3 θέσεων

Πληροφορίες, 2105310035
WpCi9Lg.jpg
Κάτι μου λέει ότι πρέπει να ψωνίσω κανέναν οπλοβαστο γιατί τελευταία οι εισερχόμενοι επενδυτές κλέβουν μέχρι και σωβρακα
 
Κάτι μου λέει ότι πρέπει να ψωνίσω κανέναν οπλοβαστο γιατί τελευταία οι εισερχόμενοι επενδυτές κλέβουν μέχρι και σωβρακα
Κώστα είναι απαραίτητος
τον αγόρασα πριν από 8 χρόνια αν θυμάμαι καλά κι έχει ησυχάσει το κεφάλι μου :)
όσο για τις τιμές εκτιμώ ότι είναι πολύ καλές
 
Απαραίτητος ο οπλοβαστος κι εγώ καμιά δεκαριά χρόνια πριν έδωσα ένα 500ρικο κι έχω ησυχάσει, όλα τα όπλα συγκεντρωμένα κλειδωμένα μικρότερος ο κίνδυνος κλοπής αλλά κι ακόμα κι αν κλαπεί δε μπορεί να σε κατηγορήσει κάνεις για πλημμελή φύλαξη.
 
Κώστα είναι απαραίτητος
τον αγόρασα πριν από 8 χρόνια αν θυμάμαι καλά κι έχει ησυχάσει το κεφάλι μου :)
όσο για τις τιμές εκτιμώ ότι είναι πολύ καλές
Άρχοντα με την πρώτη ευκαιρία θα πάρω έναν
γιατί αν χάσω την κούκλα 302
και τον γέροντα Winchester 21
θα φρικαρω τα προσέχω παραπάνω και από τον εαυτό μου
 
Ευχαριστουμε για την πληροφορια Διαμαντη...:)
Outlander παραδεχεσε τον συνειρμο μου φιλε????????.my man.
Τα κοιταγα κ ειναι σαν να μου μιλαγαν...very funny.
του καρδαρα ειναι τελικα ,τι τι θελει την ιταλικη σημαια ?ας βαλει την ελληνικη!o_O
 
του καρδαρα ειναι τελικα ,τι τι θελει την ιταλικη σημαια ?ας βαλει την ελληνικη!o_O
ναι του Καρδαρά είναι. Αντικαταστάτης του GM που έιχε μέχρι πέρισυ, ίδια υλικά εκτός του κάλυκα,οπότε έπεσε λίγο και η τιμή.
 
Απο οτι είπε,ΝΑΙ. Αλλα και αυτό όσοι το έριξαν δεν είδαν διαφορά. Μια χαρά είναι για το σκοπευτηριο
Διαμαντή μακάρι να είναι στα ίδια επίπεδα διότι το G.M Sporting μου άφησε καλές εντυπώσεις φέτος στην τσίχλα σε όλα τα νούμερα.....
Θα τν επισκευφτώ και εγώ κάποια στιγμή στον Πύργο μπας και ξεκινήσω το stock σιγούλια-σιγούλια γιατί λογικά θα τα έχει και αυτά στην ίδια τιμή με τα G.M...;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top