Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Απο καρεκλάκια ψηλά (με πόδια πανω απο 55 εκατοςτα) έχει τίποτε ή θα φέρει;
Αν εννοείς ξύλινα, θα φέρει γιατι φύγανε όλα. Τωρα εχει φέρει κατι ελαφρυα,που εχουν και ενσωματωμένο σακίδιο.
Οτι θες 2105310035. Το απόγευμα, μετά τις 17:00 αν θες πάρε να μάθεις....
 
Αδιάβροχο jacket Pinewood Caribou Ultra Lite 5212 Black

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Αντιανεμικό και αδιάβροχο ελαφρύ μπουφάν.
-Διπλώνει εύκολα στο μέγεθος μικρής σακούλας, δεν πιάνει χώρο και το βάρος του είναι αμελητέο.
-Αδιάβροχα φερμουάρ.
-Ρυθμιζόμενη κουκούλα με χείλος.
-Βελτιωμένες ραφές.
-Δύο μπροστινές τσέπες.
-Επεξεργασμένο με Bionic Finish® Eco για επιπλέον ιδιότητες αποτρίχωσης νερού και ακαθαρσιών.
-Ρυθμιζόμενο ελαστικό.
-100% πολυεστέρας

Μεγέθη: M έως XXL

ΤΙΜΗ: 84€

Πληροφορίες, 2105310035
r8kUiFu.jpg

qPgdSZx.jpg

ezqNTKs.jpg
 
Ένα πολύ ωραίο και πρακτικό γιλέκο, από την AIGLE μοντέλο ADIRONDACK

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
-Ειδικά σχεδιασμένο Pad απορρόφησης ανάκρουσης.
-Εύκολη πρόσβαση στον σάκο θηραμάτων από τις μπροστινές τσέπες.
-Εσωτερικές φυσιγγιοθήκες στις τσέπες.
-Μεγάλος σάκος θηραμάτων με φερμουάρ για εύκολο καθαρισμό.
-Δύο εξωτερικές θήκες για εύκολη μεταφορά νερού.
- Ιδανικό για κυνήγι μπεκάτσας.
-Υδρόβοφο με ειδική επεξεργασία για να προστατεύει το υλικό από τους λεκέδες.

Μεγέθη M έως XXXL

Τιμή: 70€

Πληροφορίες, 2105310035
IMuvJOZ.jpg

LA61HYX.jpg

S4Ge1dR.jpg

v4XrRgK.jpg

ibZmJ5q.jpg

27OICGK.jpg

z0HzF3u.jpg
 
Νέα παραλαβή
Άρβυλο LYTOS HUNTER FAS OX / ORANGE
-100% Αδιάβροχο δερμάτινο άρβυλο με διαπνέουσα μεμβράνη.
-Περιφερειακή προστασία για μέγιστη αντοχή.
-Εσωτερικός πάτος Ortholite.
- Σόλα Vibram
-Ιδανικό για σκληρά εδάφη.
Από 185,90€ στα 165€
Πληροφορίες, 2105310035
TRFQlL2.jpg


NdSINV5.jpg


886q6fO.jpg

 
Σημερα πηρα δυο κουτακια oscar nitro για δοκιμη, και ετσι ειδα πρωτη φορα το καταστημα του παρδαλακη. Γυρω στα 10 ατομα να αραζουν και να ανταλλάσουν κυνηγετικες ιστορίες! Διαμαντη του ειπα και για την δουλεια που ριχνεις στο φορουμ, γιατι καλο ειναι να τα μεταφερουμε αυτα..οσο για τα φυσιγγια πυραυλους Ηλια, καποιοι παλιοι τα ειχαν απο πριν σε εκτιμηση..εγω για την ωρα δεν εχω αποψη γτ δε τα εχω ριξει! Παντως αντιπαλη ομαδα στο fb ειχε ανεβασει ποστ διαχειριστριας που υπονοουσε προκληση ατυχηματος απο το συγκεκριμένο (πραγμα απαραδεκτο να υπονοεις αλλα να μην μιλας ξεκαθαρα)
 
Γεια σου Στέφανε. Μου είπε οτι πέρασε ένας με ενα σκούτερ, με μουσακι κα πήρε κατι νίτρο κα φυσικά μου είπε για τα καλα σου λόγια. Να'σαι καλά....
Άλλη φορά,άμα πηγαίνει κάποιος και ιδίως απόγευμα,στείλτε κανά π.μ., να το ξερω. Έτσι κι αλλιώς,εγω κάθε απόγευμα είμαι εκει, εκτός ελαχίστων περιπτώσεων.
 
Να ενημερώσω οτι καποια μοντέλα της MEINDL όπως τα vacum, ήρθε νέος κατάλογος απο Τουρή και πήραν μια αύξηση.
Απο 285€ αρχική,πήγαν στα 299,90€. Ο Αλέξης τα δίνει 245€ για όποιον ενδιαφέρεται.
Τα island δεν πήραν αύξηση και οι τιμές που τα δίνει ο Αλέξης, ειναι 250€ τα κανονικά και 235€ τα Light.
Ορισμένα μοντέλα πήραν αύξηση,όχι όλα.
Και εχει και προϊόντα περιποίησης των υποδημάτων Meindl, της granger's, σε κιτ και αλοιφές απο κερί μέλισσας και σπρέι αδιαβροχοποίησης, σε πολύ καλές τιμές.
Αξίζει μια επίσκεψη απο το μαγαζί του, έστω για να πάρετε μια ιδέα και να συγκρίνετε τιμές και να ρωτήσετε οτι θέλετε.
 
  • Like
Reactions: BIK
Status
Not open for further replies.
Back
Top