Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα,
ποιά είναι η αποψή σας για την Fabarm L4s maxi και την Beretta 391;
Ολες οι γνώμες ευπρόσδεκτες! Οσοι επίσης τα έχουν αυτά τα δύο μοντέλα ας γραψουν θετικά και αρνητικά..
Ευχαριστώ.
Θα προτιμούσα την 391.
 
Η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ξένισε η ποιότητα στην α350 παρά το βάρος της! Το όπλο προορίζεται αποκλειστικά για καρτέρι φάσσας! Πάντως από την κατηγορία των χιλίων ευρώ +_100 η μ2 ποιοτικά είναι πολύ μπροστά! Έλα όμως που μου έχει καρφωθεί να πάρω και ένα όπλο με διαφορετικό αυλό!!! Το όπλο που με τρέλανε εμφανισιακά αλλά και στα χέρια μου ήτανε η maxus one αλλά ξεφεύγει λίγο το πράγμα από θέμα τιμής! Για αυτό ρώτησα για το μηχανισμό της sx2 γιατί βλητικά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!
Εφόσον η maxus ξεφεύγει λίγο στο οικονομικό αλλά σε τρέλανε μήπως να έκανες λίγο υπομονή να μαζέψεις το ποσό και να πάρεις τη maxus που σου "έκλεισε το μάτι" ;)
 
Τολαρα τί ετοιμαζεις;; παει για σκοτωμα η Ισπανιδα;;
Η ποιοτητα στη fabarm l4s ειναι υποδειγματικη. Τα κοντακια της πανε σε ολους, απο ποιοτητα τουφεκιας μιλανε ολοι. Η 391 εχει δειξει την αξια της ολα αυτα τα χρονια με τον καλυτερο μηχανισμο αεριων. Στα 990 που παιζει η fabarm θα προκαλεσει προβλημα στον ανταγωνισμο. Την αγοραζεις χωρις να εχεις θεμα με αγορα τσοκς κλπ

Δεν είναι σίογουρο αν τη δώσω Παναγιώτη. Γενικά είμαι της αποψης ένα τουφέκι και να μην μαζεύονται πολλά. Η 391 ειναι δοκιμασμένη και αξιόπιστη. Η L4s maxi είναι value for money και με σκανταλίζει αρκετά...
Θα προτιμούσα την 391.

:)
 
Καλησπέρα,
ποιά είναι η αποψή σας για την Fabarm L4s maxi και την Beretta 391;
Ολες οι γνώμες ευπρόσδεκτες! Οσοι επίσης τα έχουν αυτά τα δύο μοντέλα ας γραψουν θετικά και αρνητικά..

Ευχαριστώ.
Να κοιτάς εκεί που θες να πας....., γιατί αλλιώς θα πηγαίνεις εκεί που κοιτάς !
Από το όπλο που έχεις τώρα, δεν λείπει η αξιοπιστία. Μάλλον έχεις μια ιδιαιτεροτητα στον σωματότυπο που ο μάστορας που σου έφτιαξε κοντάκι δεν μπόρεσε να αποκρυπτογραφήσει. Ότι όπλο και να πάρεις, πάλι τα ίδια θα έχεις.
Ψάξου να δεις τι φταίει, τι πρέπει να ζητήσεις από τον επόμενο μάστορα και μετά ψάχνεις για όπλο....:)
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...απο pose καμια ιδεα γτ πιο πολυ για ποζε ψαχνομαι..απο τουρκια πως τα κρινεται τα οπλα;;κ ειδικα 1 ποζε που προσφατα διαφημισε κ ενας γνωστος μαγαζατορας το churchill....
Να το βάλει εκεί που ξέρει ο γνωστός ο μαγαζατορας.
 
Εγώ σε πόζες στα χρήματα αυτά θα κοιτούσα το νέο elos αν και από τις φωτό η ποιότητα υλικών δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι. Για καραμπίνα , ναι θα συμφωνήσω με το Γιάννη ,Βιτόρια είναι πολύ καλό , τίμιο όπλο και τουφέκια. Θα κοίταζα και breda astrolux και ermes μεταχειρισμένες σε καλή κατάσταση, παίζουν πολλες
 
Καλησπέρα,
ποιά είναι η αποψή σας για την Fabarm L4s maxi και την Beretta 391;
Ολες οι γνώμες ευπρόσδεκτες! Οσοι επίσης τα έχουν αυτά τα δύο μοντέλα ας γραψουν θετικά και αρνητικά..

Ευχαριστώ.
Τολαρα εγώ θα πήγαινα στην fabarm με κλειστά μάτια!
 
Την οπτιμα ομως.

Σαν κάτοχος της 391 teknys optima plus θα κοιτάξεις από 391 μόνο αυτή, όχι την απλη. Τώρα από θέμα σύγκρισης με τη φαμπαρμ, νομίζω εγώ θα πήγαινα στην φαμπαρμ καθωσ θεωρώ έχει ακόμα καλύτερες τουφεκιες. Αν μπορείς πιάσε και τις δύο, από ποιότητα κατασκευής να τις δεις.
 
Winchester select midnight..ποια η αποψη σας....βεβαια ο ευριπιδης σας προλαβε(χαχαχ)αλλα αν το εχει καποιος απο δω ας μας πει 2-3πραγματακια ειτε θετικα ειτε αρνητικα
Ωραίο τουφέκι μανιτζιβελο ελαφρύ με καλή καννη.
 
Ωραίο τουφέκι μανιτζιβελο ελαφρύ με καλή καννη.
Το μηκος κανης μονο με προβληματιζει γτ το θεωρω κοντο για δικαννο...κ αλλο ειναι ειναι το jaeger που ειναι σε αυτα τα οικονομικα επιπεδα που θελω...το οποιο φαινεται επισης στιβαρο κ ειναι ατην ουσια μερκελ..
 
Καλησπέρα,
ποιά είναι η αποψή σας για την Fabarm L4s maxi και την Beretta 391;
Ολες οι γνώμες ευπρόσδεκτες! Οσοι επίσης τα έχουν αυτά τα δύο μοντέλα ας γραψουν θετικά και αρνητικά..

Ευχαριστώ.

Fabarm ,,ζύγισμα σκανδάλη κάννη ξύλα και πολύ καλά εργοστασιακά τσοκ ,τί άλλο θες Τόλη ; επίσης η μαύρη Initial παίζει στα €950, σε αυτή τη τιμή δεν κοιτάς τίποτα άλλο μιλάμε για καινούργιο όπλο με εγγύηση
 
Το μηκος κανης μονο με προβληματιζει γτ το θεωρω κοντο για δικαννο...κ αλλο ειναι ειναι το jaeger που ειναι σε αυτα τα οικονομικα επιπεδα που θελω...το οποιο φαινεται επισης στιβαρο κ ειναι ατην ουσια μερκελ..
Γιώργο το γερμανικό(;) Jaeger είναι με βάση αλουμινίου ........αλουμίνιο και στιβαρό δεν πάνε μαζί σε δίκανο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top