Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ξένισε η ποιότητα στην α350 παρά το βάρος της! Το όπλο προορίζεται αποκλειστικά για καρτέρι φάσσας! Πάντως από την κατηγορία των χιλίων ευρώ +_100 η μ2 ποιοτικά είναι πολύ μπροστά! Έλα όμως που μου έχει καρφωθεί να πάρω και ένα όπλο με διαφορετικό αυλό!!! Το όπλο που με τρέλανε εμφανισιακά αλλά και στα χέρια μου ήτανε η maxus one αλλά ξεφεύγει λίγο το πράγμα από θέμα τιμής! Για αυτό ρώτησα για το μηχανισμό της sx2 γιατί βλητικά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!
η γνώμη μου για την a350 είναι ίδια με την δική σου
αν δεν μπορείς την maxus πάρε την sx2 βλητικά είναι ίδιες
βλητικά αν έχεις ακούσει τα καλύτερα για την sx2 όταν την κυνηγήσεις θα νομίζεις ότι σου είπαν τα μισά.....επέτρεψε μου......γαζώνιει
:)
 
Η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ξένισε η ποιότητα στην α350 παρά το βάρος της! Το όπλο προορίζεται αποκλειστικά για καρτέρι φάσσας! Πάντως από την κατηγορία των χιλίων ευρώ +_100 η μ2 ποιοτικά είναι πολύ μπροστά! Έλα όμως που μου έχει καρφωθεί να πάρω και ένα όπλο με διαφορετικό αυλό!!! Το όπλο που με τρέλανε εμφανισιακά αλλά και στα χέρια μου ήτανε η maxus one αλλά ξεφεύγει λίγο το πράγμα από θέμα τιμής! Για αυτό ρώτησα για το μηχανισμό της sx2 γιατί βλητικά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!

Στα 1250€ καινούρια....τα έσκασα το καλοκαίρι και το ευχαριστιέμαι κάθε μέρα :D
Όμορφο όπλο με μικρότερη πάπια από τις sx που για μένα θα ήταν θέμα γιατί έχω μικρές σχετικά παλάμες...ωραίο κοντάκι....ντουφεκιές να τρίβεις τα μάτια σου...κλώτσημα δεν υπάρχει. Ελπίζω να σε κάλυψα :)
 
Το εκλεισα!!!
Μόλις το ειδα μου εκλεισε το μάτι... Το επιασα το επωμισα και κόλλησα....εχει ωραία πιασιματα.... :D Ειναι σαν καινούργιο!!
Το είχε πάρει για την συλλογή του!! Δεν το έριχνε!!

Καινούριο το έχω δεί από 2000€ - 2600€ αν θυμάμαι καλά...
Εγώ το βρήκα στα 1400€ !!!

Στα μείον για μενα, η μονή σκανδάλη με επιλογέα και η 66cm καννες....
Θα προτιμούσα δύο σκανδαλες και 71cm καννες...
Πιστεύω ομως ότι θα με βολεψει και ετσι στα περπατητα και στον λαγο!!

Εν αναμονή η άδεια αγοράς!!.big smile.
Μύρο καλορίζικο-Καλοτουφεκο! Πολύ όμορφο όπλο ,το έχω δει από κοντά!
 
Καλησπερα στη παρεα..θελω να μ λυσει καποιος 1 απορια..μπορω να αγορασω οπλο με δισειε χωρις πιστωτικη καρτα;;;γνωριζει καποιος;;;
 
Κ επισης θα ηθελα να μ προτεινετε οπλο μεχρι 1100 ευρω ςιτε pose ειτε καραμπινα..γτ δυστυχως πριν λιγους μηνες μ κλεψανε τη benelli που ειχα κμετα απο αρκετη ταλαιπορια σκεφτομαι να αγορασω καινουριο οπλο αναγκαστικα...επισης ψιλοκοιταω κ για μεταχειρισμενα αλλα δν ξερω αξιζει γτ δν ξερω τι πρεπει να κοιταξω σε 1 μεταχειρισμενο μν μ βγει κ φολα...θα ηθελα την αποψη σας...
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...απο pose καμια ιδεα γτ πιο πολυ για ποζε ψαχνομαι..απο τουρκια πως τα κρινεται τα οπλα;;κ ειδικα 1 ποζε που προσφατα διαφημισε κ ενας γνωστος μαγαζατορας το churchill....
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...απο pose καμια ιδεα γτ πιο πολυ για ποζε ψαχνομαι..απο τουρκια πως τα κρινεται τα οπλα;;κ ειδικα 1 ποζε που προσφατα διαφημισε κ ενας γνωστος μαγαζατορας το churchill....
https://www.kalkantzakos.com/Product/1693/elos-b-field,-dikano-super-pose-fabarm
Στα λεφτά που ψάχνεις για να βρεις κάτι ποιοτικό σε super pose ειναι μονόδρομος κατα την γνώμη μου αυτό..Λιγο παραπάνω βέβαια σε χρήματα από 1100€ αλλά με λιγο παζάρι ίσως κατέβει ακόμα λιγο..
 
Αν ψαχνεις για σουπερ ποζε μεχρι τα 1000 μπορεις να πας σε lanber που ειναι πολυ αξιοπιστα και δοκιμασμενα τα οποια παιζουν απο 700-900. Εχει ο καρασαββιδης στο site του να παρεις ιδεα.
Κλασσικη επιλογη σε πιο φθηνο και αξιοπιστια ειναι το baikal
 
Αν ψαχνεις για σουπερ ποζε μεχρι τα 1000 μπορεις να πας σε lanber που ειναι πολυ αξιοπιστα και δοκιμασμενα τα οποια παιζουν απο 700-900. Εχει ο καρασαββιδης στο site του να παρεις ιδεα.
Κλασσικη επιλογη σε πιο φθηνο και αξιοπιστια ειναι το baikal
Συμφωνω απόλυτα και μου διέφυγε! Τα lanber ειναι αξιόπιστα και ποιοτικά για τα χρήματα τους και κατα την δίκη μου γνώμη!
 
https://www.kalkantzakos.com/Product/1693/elos-b-field,-dikano-super-pose-fabarm
Στα λεφτά που ψάχνεις για να βρεις κάτι ποιοτικό σε super pose ειναι μονόδρομος κατα την γνώμη μου αυτό..Λιγο παραπάνω βέβαια σε χρήματα από 1100€ αλλά με λιγο παζάρι ίσως κατέβει ακόμα λιγο..
Σαν δικαννο ειναι καλο;;;γτ σν τα ξερω καθολου τα fabarm...
 
Καλησπέρα,
ποιά είναι η αποψή σας για την Fabarm L4s maxi και την Beretta 391;
Ολες οι γνώμες ευπρόσδεκτες! Οσοι επίσης τα έχουν αυτά τα δύο μοντέλα ας γραψουν θετικά και αρνητικά..

Ευχαριστώ.
Τολαρα τί ετοιμαζεις;; παει για σκοτωμα η Ισπανιδα;;
Η ποιοτητα στη fabarm l4s ειναι υποδειγματικη. Τα κοντακια της πανε σε ολους, απο ποιοτητα τουφεκιας μιλανε ολοι. Η 391 εχει δειξει την αξια της ολα αυτα τα χρονια με τον καλυτερο μηχανισμο αεριων. Στα 990 που παιζει η fabarm θα προκαλεσει προβλημα στον ανταγωνισμο. Την αγοραζεις χωρις να εχεις θεμα με αγορα τσοκς κλπ
 
Σαν δικαννο ειναι καλο;;;γτ σν τα ξερω καθολου τα fabarm...
Όσοι τα έχουν μόνο καλα λογια ακούς,και σαν ποιότητα όπλου και σαν ποιότητα τουφεκιας! Μια φορά που το έπιασα στα χέρια μου,μου άρεσε πολυ!
 
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...απο pose καμια ιδεα γτ πιο πολυ για ποζε ψαχνομαι..απο τουρκια πως τα κρινεται τα οπλα;;κ ειδικα 1 ποζε που προσφατα διαφημισε κ ενας γνωστος μαγαζατορας το churchill....
Super Pose BAIKAL
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top