Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Καλορίζικο! Τα πιο κομψά κυνηγετικά όπλα κατ' εμέ είναι τα πλαγιοκαννα.
Καλορίζικο Μύρο
Καλοριζικο να είναι
.
Μύρο τώρα το είδα ότι το έκλεισες, άντε ρε παλικάρι καλότυχο να είναι και να το λιώσεις στις τουφεκιές!
Μύρο με γεια !
Ωραίο τουφέκι, διακρίνετε για την στιβαρότητα και την ποιότητα του.
Μπραβο μρε κοπελι!!:)
Θα το χαρεις!!
Μύρο καλορίζκο με το καλό να έρθει στα χέρια σου !

Σάς ευχαριστώ πολύ όλους!
 
Μυρο καλοριζικος ο εργαλος. Πανε οι αυτιαδες και τα τσιχλονια...terror.
Συνεχιζουμε να εξοπλιζομαστε στην Κρητη ακαταπαυστα.sarcastic..sex hard.
Μύρο με το καλό να το πάρεις και να το καταευχαριστηθείς :)
Kαλοριζικο φιλαρακι. Ευχομαι να ναι απροβληματιστο παντα, και να σου κανει τα χατηρια

Να είστε καλα!
Ευχαριστώ!
 
Το εκλεισα!!!
Μόλις το ειδα μου εκλεισε το μάτι... Το επιασα το επωμισα και κόλλησα....εχει ωραία πιασιματα.... :D Ειναι σαν καινούργιο!!
Το είχε πάρει για την συλλογή του!! Δεν το έριχνε!!

Καινούριο το έχω δεί από 2000€ - 2600€ αν θυμάμαι καλά...
Εγώ το βρήκα στα 1400€ !!!

Στα μείον για μενα, η μονή σκανδάλη με επιλογέα και η 66cm καννες....
Θα προτιμούσα δύο σκανδαλες και 71cm καννες...
Πιστεύω ομως ότι θα με βολεψει και ετσι στα περπατητα και στον λαγο!!

Εν αναμονή η άδεια αγοράς!!.big smile.
καλοτουφεκος ο τουφεκος Μύρο!
Να το χαρείς σου εύχομαι !
οι κάννες του έχουν ενδιαφέρων και περιμένουμε δοκιμούλες:)
 
Last edited:
καλοτουφεκος ο τουφεκος Μύρο!
Να το χαρείς σου εύχομαι !
οι κάννες του έχουν ενδιαφέρων και περιμένουμε δοκιμούλες:)
Ευχαριστώ Χρήστο!
Εννοείται!!
Μύρο πάντα χαρές!!!
Σε λίγες μέρες μπαινω και εγώ στο club....sarcastic.
Να είσαι καλα!!
Με το καλό!
Και εγώ ειχα βγει για ενα χρόνο,και ξαναμπαινω
Καλορίζικο Μύρο, πολύ ωραίο τουφέκι και βράχος αντοχής
Να εισαι καλά βασιλη,ευχαριστώ!
Όντως έχει πολυ καλές κρητικες και στην Αμερικανικη!!
 
Όπως είχα γράψει πριν μερικές μέρες είμαι στην αναζήτηση δεύτερου όπλου και στις επιλογές μου προστέθηκε εκτός της m2 και η beretta α350 wild bore η οποία χωρίς την προέκταση είναι πολύ όμορφο όπλο,ωραία λαβή σύστημα kick off πολύ καλή κάνη και σε πολύ καλή τιμή!!!! Την sx4 την αποκλείω από τις επιλογές μου γιατί μου φάνηκε πολύ ψεύτικη και δεν έχει και φλάντζες! Ο μόνος ενδοιασμός μου για την α350 είναι ότι είναι super magnum και δεν ξέρω πως συμπεριφέρεται στα λίγα γραμμάρια και δεύτερον το βάρος της το οποίο είναι κατά 200 γραμμάρια βαρύτερη από την μ2! Δεν προορίζεται για περπατητό αλλά αποκλειστικά για καρτέρι απλά στο χωριό για να πας στα καρτέρια καμιά φορά έχει περπάτημα και μίας ώρας!
Τελικά ακόμα δεν έχω κάνει κάποια αγορά, είμαι σε αναμονή έκδοσης άδειας αγοράς και ακόμα δεν έχω κατασταλάξει σε κάποιο όπλο!Έχω απορρίψει την α350 γιατί δεν μου άρεσε καθόλου η ποιότητά της και μου φάνηκε και αρκετά μπροστόβαρη!
Μια ερώτηση για τους γνώστες και κατόχους winchester, ο μηχανισμός της sx2 έχει καμία διαφορά με τις μεταγενέστερες sx3-sx4.Εχω βρει στο car μία ranger σε άψογη κατάσταση με φλάτζες αλλαγής κλίσης αχρομίωτη σε πολυ καλη τιμή και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την τσιμπήσω...αν την προλάβω βέβαια!!!
 
Τελικά ακόμα δεν έχω κάνει κάποια αγορά, είμαι σε αναμονή έκδοσης άδειας αγοράς και ακόμα δεν έχω κατασταλάξει σε κάποιο όπλο!Έχω απορρίψει την α350 γιατί δεν μου άρεσε καθόλου η ποιότητά της και μου φάνηκε και αρκετά μπροστόβαρη!
Μια ερώτηση για τους γνώστες και κατόχους winchester, ο μηχανισμός της sx2 έχει καμία διαφορά με τις μεταγενέστερες sx3-sx4.Εχω βρει στο car μία ranger σε άψογη κατάσταση με φλάτζες αλλαγής κλίσης αχρομίωτη σε πολυ καλη τιμή και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την τσιμπήσω...αν την προλάβω βέβαια!!!
Είναι και αυτή προς το εμπροστοβαρη... Τουφεκαρος βεβαια αλλά για καρτέρι.
 
Τελικά ακόμα δεν έχω κάνει κάποια αγορά, είμαι σε αναμονή έκδοσης άδειας αγοράς και ακόμα δεν έχω κατασταλάξει σε κάποιο όπλο!Έχω απορρίψει την α350 γιατί δεν μου άρεσε καθόλου η ποιότητά της και μου φάνηκε και αρκετά μπροστόβαρη!
Μια ερώτηση για τους γνώστες και κατόχους winchester, ο μηχανισμός της sx2 έχει καμία διαφορά με τις μεταγενέστερες sx3-sx4.Εχω βρει στο car μία ranger σε άψογη κατάσταση με φλάτζες αλλαγής κλίσης αχρομίωτη σε πολυ καλη τιμή και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την τσιμπήσω...αν την προλάβω βέβαια!!!
Είναι και αυτή προς το εμπροστοβαρη... Τουφεκαρος βεβαια αλλά για καρτέρι.
Αλέξανδρε ο μηχανισμός sx2-3-4 είναι είναι ακριβώς ο ίδιος
μπροστόβαρη η ranger πολύ πιθανό να είναι όπως λέει ο Νίκος,μια light που είχα ήταν μια χαρά από ζύγισμα,καλό είναι να την δείς πριν την κλείσεις-αγοράσεις :)
 
Αλέξανδρε ο μηχανισμός sx2-3-4 είναι είναι ακριβώς ο ίδιος
μπροστόβαρη η ranger πολύ πιθανό να είναι όπως λέει ο Νίκος,μια light που είχα ήταν μια χαρά από ζύγισμα,καλό είναι να την δείς πριν την κλείσεις-αγοράσεις :)
Η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ξένισε η ποιότητα στην α350 παρά το βάρος της! Το όπλο προορίζεται αποκλειστικά για καρτέρι φάσσας! Πάντως από την κατηγορία των χιλίων ευρώ +_100 η μ2 ποιοτικά είναι πολύ μπροστά! Έλα όμως που μου έχει καρφωθεί να πάρω και ένα όπλο με διαφορετικό αυλό!!! Το όπλο που με τρέλανε εμφανισιακά αλλά και στα χέρια μου ήτανε η maxus one αλλά ξεφεύγει λίγο το πράγμα από θέμα τιμής! Για αυτό ρώτησα για το μηχανισμό της sx2 γιατί βλητικά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!
 
Η αλήθεια είναι ότι πιο πολύ με ξένισε η ποιότητα στην α350 παρά το βάρος της! Το όπλο προορίζεται αποκλειστικά για καρτέρι φάσσας! Πάντως από την κατηγορία των χιλίων ευρώ +_100 η μ2 ποιοτικά είναι πολύ μπροστά! Έλα όμως που μου έχει καρφωθεί να πάρω και ένα όπλο με διαφορετικό αυλό!!! Το όπλο που με τρέλανε εμφανισιακά αλλά και στα χέρια μου ήτανε η maxus one αλλά ξεφεύγει λίγο το πράγμα από θέμα τιμής! Για αυτό ρώτησα για το μηχανισμό της sx2 γιατί βλητικά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!
Φιλαράκι στο car πουλιέται μια maxus hunter.τουλάχιστον μέχρι χθες. Και φαίνεται να είναι σε άριστη κατάσταση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top