Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μετα απο απουσια αρκετων ετων επιστρεφω και εγω στο αγαπημενο team,ηταν κεραυνοβολος ερωτας που εξελιχθηκε σε μεγαλη αγαπη και παει να γινει μαλλον τροπος ζωης.
Στο club λοιπον με ενα 692 sporting,με 71εκ. καννες και τελειο ζυγισμα στον πυρο στα 3509χλγρ.
Την παρασκευη στο ΑΤ για δελτιο κατοχης και απο σαββατο στον κυνηγοτοπο....
Απολαυστε υπευθυνα...
https://postimg.cc/gallery/15l9oosj6/


























Καλορίζικο με πολλές και αξέχαστες τουφεκιές!!!
 
Μετα απο απουσια αρκετων ετων επιστρεφω και εγω στο αγαπημενο team,ηταν κεραυνοβολος ερωτας που εξελιχθηκε σε μεγαλη αγαπη και παει να γινει μαλλον τροπος ζωης.
Στο club λοιπον με ενα 692 sporting,με 71εκ. καννες και τελειο ζυγισμα στον πυρο στα 3509χλγρ.
Την παρασκευη στο ΑΤ για δελτιο κατοχης και απο σαββατο στον κυνηγοτοπο....
Απολαυστε υπευθυνα...
https://postimg.cc/gallery/15l9oosj6/


























Καλορίζικο το εργαλείο!!!
 
Μετα απο απουσια αρκετων ετων επιστρεφω και εγω στο αγαπημενο team,ηταν κεραυνοβολος ερωτας που εξελιχθηκε σε μεγαλη αγαπη και παει να γινει μαλλον τροπος ζωης.
Στο club λοιπον με ενα 692 sporting,με 71εκ. καννες και τελειο ζυγισμα στον πυρο στα 3509χλγρ.
Την παρασκευη στο ΑΤ για δελτιο κατοχης και απο σαββατο στον κυνηγοτοπο....
Απολαυστε υπευθυνα...
https://postimg.cc/gallery/15l9oosj6/


























Καλορίζικο και καλοτούφεκο ....
 
Με τρωει α αποαυτος μου να παρω κατι.Ενα απο τα οπλα που εχω ειναι το 682 Sporting Gold E 76cm καννες.Καταπληκτικο οπλο.
απλα οπως ειπα κατι θελω να παρω χαχαχχαχα εβλεπα και το Browning 725 Sporter. Καποια γνωμη? Για αυτα τα 2 εννοω και περισσοτερο για το
690 δεν με ενδιαφερει καποιο αλλο τωρα
 
Προσωπικά χωρίς να μπορώ να σου αιτιολόγησω όμως το γιατί θα έπαιρνα το browning!Και εγώ κάτοχος ενός 682 gold e sporting 76cm κάννες!Το browning και λόγω ζυγισματος αλλά και για κάποιον περίεργο λόγο εχει κερδίσει την καρδιά μου!
 
Με τρωει α αποαυτος μου να παρω κατι.Ενα απο τα οπλα που εχω ειναι το 682 Sporting Gold E 76cm καννες.Καταπληκτικο οπλο.
απλα οπως ειπα κατι θελω να παρω χαχαχχαχα εβλεπα και το Browning 725 Sporter. Καποια γνωμη? Για αυτα τα 2 εννοω και περισσοτερο για το
690 δεν με ενδιαφερει καποιο αλλο τωρα
Εγώ που είμαι μπερετακιας και είχα 687 τώρα δεν θα έπαιρνα Μπερέτα θα πήγαινα σε browning μόνο και συγκεκριμένα στο prosport
 
αν πας για 725 να αποφύγεις την έκδοση black edition

2 όπλα αγοράστηκαν πριν κάτι μήνες από Παιανία και τα δύο έβγαλαν πρόβλημα και επιστράφηκαν πίσω,,,το πρώτο κολλητού μου και το είχα παρουσιάσει εδώ,,,το δεύτερο φίλος φίλου μου αλλά με διαφορετικό πρόβλημα από το πρώτο του κολλητού μου,,,και τα δύο όπλα πέρασαν από τα χέρια του Γιατρού των όπλων και δεν επισκευάστηκαν,,,,πρόβλημα σκανδάλης είχε κάποιο παιδί με 725 το νικελ πριν 2 σεζόν στο σκοπευτήριο είναι και αγωνιζόμενος αλλά έχω να τον δω καιρό δεν ξέρω αν το έχει ακόμα ή το έδωσε

αντιθέτως με την σειρά 69Χ που έχουν ακουστεί διάφορα μέχρι και σπασμένη βάση μπορώ να σου πω ότι τα τελευταία 2 χρόνια έχουν αγοραστεί πάνω από 4x 692 από ανθρώπους στον κύκλο μου απροβλημάτιστα και άλλα 2x αν δεν απατώμαι 690 που τα ρίχνουν φίλες σκοπέυτριες επίσης απροβλημάτιστα με χιλιάδες φυσίγγια

από λειάνση άστο φίλε μου η μέρα με τη νύχτα ,,,αν δεις τα μηχανικά μέρη των 725 σε σχέση με των 69x είναι ξυράφια η λείανση είναι απούσα σχεδόν από παντού,,,τα beretta είναι εγγύηση

το δικό μου 692 το έχω από τέλος 2011 αρχές 2012 μετράει πάνω από 60.000 ριγμένο και αν το πάρεις να το σπάσεις ακόμα είναι βράχος,,,μετά από τόση χρήση ποτέ δεν μου παρουσίασε κάποιο πρόβλημα παρά μόνο έχω αλλάξει 1 φορά τα o-rings στους εξωλκείς επειδή είχαν τετραγωνίσει

το μόνο αρνητικό σε αυτή την κατηγορία των σκοπευτικών beretta είναι τα κοντάκια που είναι άθλια σε σχέση με των browning,,,κοντάκι καλό σε beretta θα βρείς στην ακριβή σειρά τους DT
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top