Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάντως η κάνη δεν γράφει πουθενά beretta
Μόνο το λογότυπο BREDA italy στο πλαίσιο όπως ακριβώς αποτυπώνεται στα όπλα BREDA
Νομίζω ότι είναι η κατασκευάστρια εταιρία το όνομα breda και όχι τύπος ατσαλιού
Μπορεί και να κάνω λάθος όμως
η κάννη είναι της breda, ο Γιώργος είδε στην πρώτη φωτογραφία το acciaio breda και σωστά είπε για το ατσάλι
έτσι την είχε αγοράσει ο πατέρας σου Σπύρο; καινούρια τότε;
το "ΑΒ" αν είδα καλά συμβολίζει έτος κατασκευής 1976
η αλήθεια είναι ότι επειδή είχαν την φήμη οι κάννες της breda όλοι έτρεχαν να τις αγοράσουν για τα όπλα τους
 
η κάννη είναι της breda, ο Γιώργος είδε στην πρώτη φωτογραφία το acciaio breda και σωστά είπε για το ατσάλι
έτσι την είχε αγοράσει ο πατέρας σου Σπύρο; καινούρια τότε;
το "ΑΒ" αν είδα καλά συμβολίζει έτος κατασκευής 1976
η αλήθεια είναι ότι επειδή είχαν την φήμη οι κάννες της breda όλοι έτρεχαν να τις αγοράσουν για τα όπλα τους
Ναι έτσι την είχε αγοράσει,καινούργια.
Δεκαετία 80 αν δεν κάνω λάθος
 
Ναι έτσι την είχε αγοράσει,καινούργια.
Δεκαετία 80 αν δεν κάνω λάθος
Σπυρο,επειδη ειναι ....στενη η κανη και δεν θα σκοτωνει καθόλου,εχω ολη την καλή διαθεση να σε απαλλαξω απ'αυτη!
Στανταρ 3*....δεν κανει για τιποτα!:D
Χωρια που είναι Breda κι οχι Beretta.....:rolleyes:
 
Σπυρο,επειδη ειναι ....στενη η κανη και δεν θα σκοτωνει καθόλου,εχω ολη την καλή διαθεση να σε απαλλαξω απ'αυτη!
Στανταρ 3*....δεν κανει για τιποτα!:D
Χωρια που είναι Breda κι οχι Beretta.....:rolleyes:
Είσαι μεγάλη καρδιά ρε Γιαννο .sarcastic.

Το πιάσαμε το υπονοούμενο ,εργαλείο η κάνη όπως αναφεραν και οι προλαλήσαντες .shake hands.
 
Και το καλό δεν σας το είπα ακόμα.
Έχει και δεύτερη κάνη το όπλο που την αγόρασε ο πατέρας μου κανα χρόνο μετά,σταθερό τσοκαρισμα κι αυτή 2 άστρα 70cm μηκος
Το βραδάκι θα επιστρέψω με φωτό από την δεύτερη
.terror.
 
Και το καλό δεν σας το είπα ακόμα.
Έχει και δεύτερη κάνη το όπλο που την αγόρασε ο πατέρας μου κανα χρόνο μετά,σταθερό τσοκαρισμα κι αυτή 2 άστρα 70cm μηκος
Το βραδάκι θα επιστρέψω με φωτό από την δεύτερη
.terror.
Σπυρο,κρατα την δευτερη και να το κανονισουμε για την Breda!:)
Ειχα μια τετοια κι εκανα τη μ@λ@κια του αιωνα και την εδωσα....
Εσενα δεν θα σου κανει!:cool:
 
Και το καλό δεν σας το είπα ακόμα.
Έχει και δεύτερη κάνη το όπλο που την αγόρασε ο πατέρας μου κανα χρόνο μετά,σταθερό τσοκαρισμα κι αυτή 2 άστρα 70cm μηκος
Το βραδάκι θα επιστρέψω με φωτό από την δεύτερη
.terror.
Μήπως αυτή η "δεύτερη" κάννη ήταν η πρώτη, που είχε από τη "μάνα" του (λογικά πρέπει να γράφει BERETTA) ... και αυτή που φοράει τώρα ήταν η δεύτερη που αγοράστηκε μετά, και γι' αυτό γράφει BREDA ???
Πιο λογικό δεν φαίνεται αυτό ???
Εκτός κι αν, και οι δυο γράφουν BREDA ... think
 
Μήπως αυτή η "δεύτερη" κάννη ήταν η πρώτη, που είχε από τη "μάνα" του (λογικά πρέπει να γράφει BERETTA) ... και αυτή που φοράει τώρα ήταν η δεύτερη που αγοράστηκε μετά, και γι' αυτό γράφει BREDA ???
Πιο λογικό δεν φαίνεται αυτό ???
Εκτός κι αν, και οι δυο γράφουν BREDA ... think
Όχι Στέλιο ,σίγουρα όχι.
Αγοράστηκε μετά η 70αρα ,το θυμάμαι γιατί ήταν ενός θείου μου που την είχε ρεζέρβα στην δικιά του 303. Αριχτη εννοείτε
 
Και το καλό δεν σας το είπα ακόμα.
Έχει και δεύτερη κάνη το όπλο που την αγόρασε ο πατέρας μου κανα χρόνο μετά,σταθερό τσοκαρισμα κι αυτή 2 άστρα 70cm μηκος
Το βραδάκι θα επιστρέψω με φωτό από την δεύτερη
.terror.
Καλά έχεις αυτό το όπλο με τετοιες κανες και κυνηγάς ακόμα με μπενελι??????χαρά στην υπομονή σου
.RESPECT.
 
Α και κάτι άλλο.αστονε τον γέροντα γιατί την έχει ψωνισει.αυτη τη κάνη τη breda επειδή δεν πρέπει να είναι και πολύ καλή στειλτη προς Χανιά μεριά να μπει πάνω σε μια 302
.pray to God.
Τον παλαβωσατε τον Σπυρο με τις κανες...Σπυρο πουλα και τις δυο κανες μια στον μαστρο Γιαννη μια στον Γιουρι και κυνηγα ξανα με την μπενελι.yel.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top