Cal.20

Θα ανεβάσω εγώ τις φωτογραφίες του Χριστόφορου, αν και με έχει πιάσει ένα σφίξιμο στο στομάχι .hair.πέρδικες, ποιντερ, 20αρι 686 μου ήρθε ταμπλας .sarcastic..


Χριστοφορε ευχαριστώ πολύ φίλε μου φτιαξες την διάθεση γιατί τέτοια εποχή πάντα είμαι στα χαι μου.hair.
Ομορφιές το θέμα σήμερα λαγοί πέρδικες.
 
Δεν μας τα πες αυτά κύριος γρήγορα στο ανάλογο θέμα και απολογισου .sarcastic.
Κωνσταντινε ειμαστε μικροι για να ξεχναμε απο τωρα.sarcastic.Σου ειχα πει οτι ο λογος που μπηκα στην ιδιογομωση ηταν το cal 20,το αγαπημενο μου
διαμετρημα;)Το λαθος μου ηταν οτι πηγα στο 12αρι νωρις και καηκα..................
 
Κωνσταντινε ειμαστε μικροι για να ξεχναμε απο τωρα.sarcastic.Σου ειχα πει οτι ο λογος που μπηκα στην ιδιογομωση ηταν το cal 20,το αγαπημενο μου
διαμετρημα;)Το λαθος μου ηταν οτι πηγα στο 12αρι νωρις και καηκα..................
.sarcastic. μάλλον εγώ τα χάνω πιο γρήγορα.
Για τον ίδιο λόγο θέλω να αρχίσω και γω στο δωδεκαρι παλεύεται και καλά φυσίγγια βρίσκεις και ποικιλία.
 
.sarcastic. μάλλον εγώ τα χάνω πιο γρήγορα.
Για τον ίδιο λόγο θέλω να αρχίσω και γω στο δωδεκαρι παλεύεται και καλά φυσίγγια βρίσκεις και ποικιλία.

Μην το κανεις για μενα,καλα εισαι εκει.Οταν γυρισεις με το καλο στην πατριδα μαζι με τα δυο μπεκατσοφυσιγγα θα σου στειλω
το πρωτο μου πρεσακι,χαραξη 6αρι και ρελιασμα σε cal 20 να ξεκινησεις την ιδιογομωση,οτι θες σου στελνω απο Αθηνα με το
καραβι οσο αφορα υλικα.Απο setup να φανε και οι ορνιθες που λενε στο χωριο μου.sarcastic.
 
Μην το κανεις για μενα,καλα εισαι εκει.Οταν γυρισεις με το καλο στην πατριδα μαζι με τα δυο μπεκατσοφυσιγγα θα σου στειλω
το πρωτο μου πρεσακι,χαραξη 6αρι και ρελιασμα σε cal 20 να ξεκινησεις την ιδιογομωση,οτι θες σου στελνω απο Αθηνα με το
καραβι οσο αφορα υλικα.Απο setup να φανε και οι ορνιθες που λενε στο χωριο μου.sarcastic.
Και μόνο που το λες Αλέξανδρε με σκλαβωνεις φίλε .RESPECT..
Αυτό πρέπει να το κρατήσεις για ενθύμιο(με τιμά πολύ αυτό να ξερεις) .
Έχω πάρει μια mec και την EVO GR φουλ κομπλέ και για τα δύο διαμετρηματα.
Σετ απ έχω μαζέψει μερικά, μου έστειλε και το φιλαράκι ο Γιώργος κάμποσα μαζεύω ότι μπορώ σιγά σιγά.
 
Και μόνο που το λες Αλέξανδρε με σκλαβωνεις φίλε .RESPECT..
Αυτό πρέπει να το κρατήσεις για ενθύμιο(με τιμά πολύ αυτό να ξερεις) .
Έχω πάρει μια mec και την EVO GR φουλ κομπλέ και για τα δύο διαμετρηματα.
Σετ απ έχω μαζέψει μερικά, μου έστειλε και το φιλαράκι ο Γιώργος κάμποσα μαζεύω ότι μπορώ σιγά σιγά.

Τοτε εισαι αρχηγος!Τι το θες το 12αρι.........
20αρι και τα μυαλα στα καγκελα.terror.
 
Τοτε εισαι αρχηγος!Τι το θες το 12αρι.........
20αρι και τα μυαλα στα καγκελα.terror.
Ακριβώς ΑΡΩΣΤΕΙΑ και η ιδιογωμοση ποιό μεγάλη ακόμα.
Τα δωδεκαρια στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα .sarcastic. καλά είναι και αυτά τα καημένα θα κάνω κάνα κυνήγι και μ'αυτά να μην έχουν παράπονο.
 
Έχει κανείς άποψη για τα παρακάτω μάγκες?
https://www.taskof.gr/product/taskof-cal-20/
Βασίλη δεν τα εχω δοκιμάσει καθώς όταν παλαιότερα έπερνα δικά του δεν είχα 20άρι.
Εχει ετοιμοπαράδοτα ; Και σε τι τιμή και χρέωση για παράδοση στην ΑΘΗΝΑ;
Εχω να ρωτήσω απο τις 13 Σεπτ.
 
Back
Top