Cal.20

IMG_20180913_181713.jpg

Με τι ξεκιναμε εναρξη περδικας?
think με τα speed , η τα b&p στην 10αρα κασετίνα, παίζει και το super x βέβαια. Γιατί όχι όμως και τα Ελληνικά.
 
Όλη της αφρόκρεμα έχεις...αλλα για πέρδικα θα διάλεγα το τελευταίο κουτι από δεξιά αλλα με την πέρδικα απ´εξω..;)
Δεν το βγάζει για εικοσαρι Γιάννη αλλά νομίζω έχει για τον φασιανο σε 7αρι.
 
think με τα speed , η τα b&p στην 10αρα κασετίνα, παίζει και το super x βέβαια. Γιατί όχι όμως και τα Ελληνικά.

Με βοήθησες τώρα .very funny.εχω και τα κλασικ ξέχασα και τα λαμπρο τα 28.

Η δεκάδα είναι με την φασα σε 5αρια το πηρα για κανενα παπί αργότερα.

Speed το εμπιστεύομαι από πέρσι έχω και την προσκοπευση του
 
Δεν το βγάζει για εικοσαρι Γιάννη αλλά νομίζω έχει για τον φασιανο σε 7αρι.
Στο cal 20 η συλλογή έχει λαγό φασσα μπεκάτσα Φασιανό
Πολυ σωστοί και οι δυο! Ευχαριστω για την διόρθωση! Απλά να προσθέσω τωρα που μπήκα στο site της NSI οτι η ειδική σειρά cal 20 έχει και αγριογούρουνο,τσίχλα,τρυγόνι! Απλά δεν ξερω αν εισάγονται αυτά..
 
Πολυ σωστοί και οι δυο! Ευχαριστω για την διόρθωση! Απλά να προσθέσω τωρα που μπήκα στο site της NSI οτι η ειδική σειρά cal 20 έχει και αγριογούρουνο,τσίχλα,τρυγόνι! Απλά δεν ξερω αν εισάγονται αυτά..
Δεν το γνώριζα Γιάννη!! Μα δεν τα ειδα κιόλας μπαίνοντας στον Τουρη οποτε μάλλον δεν εισάγονται όπως λες..
 
Με βοήθησες τώρα .very funny.εχω και τα κλασικ ξέχασα και τα λαμπρο τα 28.

Η δεκάδα είναι με την φασα σε 5αρια το πηρα για κανενα παπί αργότερα.

Speed το εμπιστεύομαι από πέρσι έχω και την προσκοπευση του
.yel. Το b&p στην κασετίνα στο προτείνω ανεπιφύλακτα 26γρ επινικελωμενα τις αφήνει σεκο κοντά μακριά.
Τα αλλά Νικολη περιμένω και γω εντυπώσεις?
Το λαμπρό 28 σε τι νούμερά το βρίσκεις γιατί στην σελίδα του το δίνει σε ψιλά νούμερα.
 
Κάλεσα σημερα στον ....Fantom.
Δεν εχει παραλάβει ακομη κάλυκες 20 cal για να γεμίσει.
Να ξαναπάρω σε 10-15 μέρες.
Αφού δοκιμάστηκε ο κύριος Fantom ως προς τις τιμές να πούμε και για τον κυριο Τασκωφ απο το Μεσολόγγι με πολλά χρόνια στην δουλειά και πελάτες σε ολη την Ελλαδα.
https://www.taskof.gr/shop/page/3/
Εγω εχω να δοκιμάσω φυσιγγια του χρόνια, λογω και απουσίας μου.
Πηρα σημερα και μου είπαν οτι 20 άρια όπως και 16αρια θα έχουν προς το τελος του μήνα ενώ τα 12αρια για τσίχλες απο 30 γραμμάρια ξεκινάνε απο 5,60 η 5,80 (δεν το συγκράτησα).
Όσο για τα 20αρια δεν τα βιάζομαι και θα περιμένω να δω και εδω τιμές.
Στοκαρισμα χωρις λόγο και χωρις δοκιμή (σχέση Ποιότητας προς τιμή) απο "καλά παιδιά" μας τελείωσε.

Το μοναστήρι (η τσέπη μας) νάν´ καλά
Και απο καλογέρους .... (προμηθευτές φυσιγγίων...);)
 
.yel. Το b&p στην κασετίνα στο προτείνω ανεπιφύλακτα 26γρ επινικελωμενα τις αφήνει σεκο κοντά μακριά.
Τα αλλά Νικολη περιμένω και γω εντυπώσεις?
Το λαμπρό 28 σε τι νούμερά το βρίσκεις γιατί στην σελίδα του το δίνει σε ψιλά νούμερα.
Νομίζω σε 7 και 8 τα έχω
 
Back
Top