Φυσίγγια για τρυγόνι

Τεσπα πεφτουν και με το 28αρι που λεμε, οστοσο η συζητηση ειναι χρησιμη για το τελικο ντου του Σεπτεμβρη... Ρε παιδια sipe ριχνω σε πολυ χαλια καιρικες συνθηκες. Αν μιλαμε για φυσιγγια με s4 και sipe να υποθεσω μιλαμε για το ξημερωμα με ψυχρα υγρασια κλπ? Μετα μπορουμε να ρηξουμε τετοια φυσιγγια? Δεν το χω επιχειρησει
Όλα πιστεύω εξαρτώνται από την συνταγή του φυσιγγιου Μάριε .
Ένας ιδιογομωτης για εμένα άνετα μπορεί να φτιάξει ένα μαλακό φυσιγγι με διβασικη που θα αποδίδει σε συνθήκες καύσωνα .
Τα εμποριου που γεμίζονται με διβασικες πιστεύω και εγώ ότι δεν απευθύνονται σε συνθήκες έναρξης .
Είναι αρκετά φορτωμένα,με εξαίρεση ίσως το lambro classic.
 
Όλα πιστεύω εξαρτώνται από την συνταγή του φυσιγγιου Μάριε .
Ένας ιδιογομωτης για εμένα άνετα μπορεί να φτιάξει ένα μαλακό φυσιγγι με διβασικη που θα αποδίδει σε συνθήκες καύσωνα .
Τα εμποριου που γεμίζονται με διβασικες πιστεύω και εγώ ότι δεν απευθύνονται σε συνθήκες έναρξης .
Είναι αρκετά φορτωμένα,με εξαίρεση ίσως το lambro classic.
Τεσπα... Δοκιμασα του Μητσακου, πολυ μαλακο φυσιγγι και πολυ καλα υλικα!
 
Όλα πιστεύω εξαρτώνται από την συνταγή του φυσιγγιου Μάριε .
Ένας ιδιογομωτης για εμένα άνετα μπορεί να φτιάξει ένα μαλακό φυσιγγι με διβασικη που θα αποδίδει σε συνθήκες καύσωνα .
Τα εμποριου που γεμίζονται με διβασικες πιστεύω και εγώ ότι δεν απευθύνονται σε συνθήκες έναρξης .
Είναι αρκετά φορτωμένα,με εξαίρεση ίσως το lambro classic.
συμφωνω εν μερη με το γιαννη και ενα αλλο που θυμαμαι και το βρεις τωρα σε στοκ γιατι νομιζω σταματησαν να τα φερνουνε ο τασος θα θυμαται καλυτερα ειναι το beretta migra 31gr με s4 ,αυτο το φυσιγγι στο τρυγονι ηταν φοβερο!
 
.sarcastic..sarcastic. έγραψες!!!αν και άμα μου φέρει ο κολλητος ένα κουτάκι 7,5αρια δεν ξέρω τι θα κάνω τελικά!
Να βάλεις τα Red :D και εγώ θα κουμπωσω ένα 7αρι red στη θαλαμη και δύο 5αρια από πίσω για το πρωί και μετά θα παίξω με 8αρια ;)
 
Να βάλεις τα Red :D και εγώ θα κουμπωσω ένα 7αρι red στη θαλαμη και δύο 5αρια από πίσω για το πρωί και μετά θα παίξω με 8αρια ;)
Ωχ,ωχ,ωχ...
Ασε ρε τα 5αρια,θα ρα τσούξεις τα κορίτσια..yel.
Περα απ την πλάκα ,πρώτα θα σου σκάσουν τα τρυγόνια .Οι ξεκωλιάρες θα ρθουν αργότερα.
 
Ωχ,ωχ,ωχ...
Ασε ρε τα 5αρια,θα ρα τσούξεις τα κορίτσια..yel.
Περα απ την πλάκα ,πρώτα θα σου σκάσουν τα τρυγόνια .Οι ξεκωλιάρες θα ρθουν αργότερα.

Και όμως σήμερα έγινε το ανάποδο Δημήτρη... 6 το πρωί τα ξεκωλα ήταν είδη στη βοσκη... Τα τρυγόνια άρχισαν μετά τις 7 το κατέβασμα...
Και εγώ ανάποδα το περίμενα το σενάριο...
 
Back
Top