Κυνηγετικοί Σύλλογοι

Παιδιά πήγα να θεωρήσω άδεια σήμερα στο Σουφλί και μου είπαν ότι δεν μπορώ να βγάλω άδεια πάρα μόνο στο τόπο κατοικίας μου.... Γνωρίζει κανείς περισσότερα γιατί με κάψανε....Μιλάμε για γενική άδεια... Μου ζητούσαν αποδεικτικό μόνιμης κατοικίας εδώ γιατί ο Δασαρχης λέει το απαιτεί αλλιώς δεν θεωρεί την άδεια....
 
Έτσι είναι Κώστα δυστυχώς και μένα μου ζητούσαν χαρτί από το Δήμο μόνιμης κατοικίας και έναν λογαριασμό που να φαίνεται η διεύθυνση μου
Κάνα 2-3 χρόνια είναι που το έχουν περάσει αυτό το μέτρο
 
Παιδιά πήγα να θεωρήσω άδεια σήμερα στο Σουφλί και μου είπαν ότι δεν μπορώ να βγάλω άδεια πάρα μόνο στο τόπο κατοικίας μου.... Γνωρίζει κανείς περισσότερα γιατί με κάψανε....Μιλάμε για γενική άδεια... Μου ζητούσαν αποδεικτικό μόνιμης κατοικίας εδώ γιατί ο Δασαρχης λέει το απαιτεί αλλιώς δεν θεωρεί την άδεια....
δυστηχως ετσι ειναι φιλαρακιιι,,την αδεια την βγαζης εκη μου κατοικηςthink
 
χρονια ειναι αυτο ρε κωστα αμα δεν βρσισκεις ακρη με διευθυνση απο εκει που μενεις και λογαριασμο ,στειλε στα γιαννενα με κουριερ την αδεια σε ενα φιλο σου και στην ξαναστελνει παλι με δικα σου εξοδα,εχεις δεκα μερες ακομα.
 
χρονια ειναι αυτο ρε κωστα αμα δεν βρσισκεις ακρη με διευθυνση απο εκει που μενεις και λογαριασμο ,στειλε στα γιαννενα με κουριερ την αδεια σε ενα φιλο σου και στην ξαναστελνει παλι με δικα σου εξοδα,εχεις δεκα μερες ακομα.
Ε αυτό θα κάνω ρε φίλε αλλά είναι δυνατόν?? Δεν μπορώ να πληρώσω όπου γουστάρω??
 
Τι να πω ρε παιδιά... Στη δουλειά μου καθημερινά αντιμετωπίζω διάφορες παπαριες της διοίκησης αλλά αυτό το σημερινό με αφησε άφωνο... Δεν ήξερα αν έπρεπε να γελάσω ή να εκνευριστώ...

Υ. Γ. Νικόλα ευχαριστώ και δημόσια για την προθημεία σου να με εξυπηρετήσεις!;)
 
Last edited:
Παιδιά γνωρίζει κάποιος τι παίζει με το σκοπευτήριο του ΚΣ Ιωαννίνων???έλεγα φέτος να βγάλω την άδεια εκεί λόγω σκοπευτηριου με απέτρεψαν όμως φίλοι και γνωστοί Γιατί Επικρατεί χάος με αυτό το θέμα.το σκοπευτήριο είναι κλειστό και κανείς δεν δίνει εξηγήσεις και ας πλήρωσαν τα μέλη του το αντίτιμο για να γίνουν μέλη ...
 
Παιδιά πήγα να θεωρήσω άδεια σήμερα στο Σουφλί και μου είπαν ότι δεν μπορώ να βγάλω άδεια πάρα μόνο στο τόπο κατοικίας μου.... Γνωρίζει κανείς περισσότερα γιατί με κάψανε....Μιλάμε για γενική άδεια... Μου ζητούσαν αποδεικτικό μόνιμης κατοικίας εδώ γιατί ο Δασαρχης λέει το απαιτεί αλλιώς δεν θεωρεί την άδεια....
Θυμάσαι τι σου ειπε η αλεπού ;
Και συ ήσουνα αισιόδοξος......yel.
Στην εναρξη τραβα για ψάρεμα καλύτερα. Αν μείνεις εκει και κοιτας ,μπορει να πάθεις τίποτα .
 
Παιδιά γνωρίζει κάποιος τι παίζει με το σκοπευτήριο του ΚΣ Ιωαννίνων???έλεγα φέτος να βγάλω την άδεια εκεί λόγω σκοπευτηριου με απέτρεψαν όμως φίλοι και γνωστοί Γιατί Επικρατεί χάος με αυτό το θέμα.το σκοπευτήριο είναι κλειστό και κανείς δεν δίνει εξηγήσεις και ας πλήρωσαν τα μέλη του το αντίτιμο για να γίνουν μέλη ...

Κάπως έτσι είναι τα πράγματα, ο Νικόλας ο μικρός γνωρίζει περισσότερα να σε κατατοπίσει!! Πρόσεχε γιατί θα σου ζητάνε και εσένα τις ίδιες αποδείξεις που ζητάνε και σε εμένα...
 
Θυμάσαι τι σου ειπε η αλεπού ;
Και συ ήσουνα αισιόδοξος......yel.
Στην εναρξη τραβα για ψάρεμα καλύτερα. Αν μείνεις εκει και κοιτας ,μπορει να πάθεις τίποτα .
Θα βγάλει άδεια ο Κώστας ορε θείο μη το γρουσουζεύεις .hair..hair..hair.
Κώστα στείλτη πίσω Γιάννενα να την πάει ένα φιλαράκι σου, εγώ πήγα και του πατέρα μου δεν είπαν τίποτα έβαλα και μια τζίφρα εκεί κι όλα κομπλέ
 
Κάπως έτσι είναι τα πράγματα, ο Νικόλας ο μικρός γνωρίζει περισσότερα να σε κατατοπίσει!! Πρόσεχε γιατί θα σου ζητάνε και εσένα τις ίδιες αποδείξεις που ζητάνε και σε εμένα...
Γιάννενα έχω μόνιμη κατοικία αλλά έβγαζα σε άλλον σύλλογο άδεια για προσωπικούς λόγους.Έλεγα να την βγάλω στον κα Ιωαννίνων φετος Γιατί ήθελα να σπάσω Κανά πιατάκι με φιλαράκια μιας και απέχω χρόνια από το σπορ...Αλλά όλοι με απέτρεψαν και όλοι δυσανασχετησαν με την κατάσταση που επικρατεί αυτή τη στιγμή(κλειστό σκοπευτήριο χωρίς καμία εξήγηση ενώ έχει πληρωθεί το ανάλογο αντίτιμο για χρήση του σκοπευτηριου)...Τι να πω μάλλον θα συνεχίσω εκεί που την έβγαζα καλύτερα...
 
Μην σας παραξενευει παιδια.
Πεφτει πολλη γκρινια για το θεμα.
Τις"μετρανε",οι συλλογοι!;)

Αυτό είναι εύκολο να λυθεί φίλε Γιάννη... Ζούμε στην ηλεκτρονική εποχή... Αλλα μονο τα συνδικαλιστικα τους απασχολούν... Στα υπόλοιπα θέματα απόντες, καταπίνουν τα πάντα απραγοι τόσα χρόνια.. Άσε γιατί συγχιζομαι :mad:
 
Back
Top