Status
Not open for further replies.
56γρ super magnum εριχνε και μας δουλευε! Γεμιζε τον ουρανο σκαγια και μας το επαιζε σκοπευτης μετα .yelling.
αυτα που έριχνα ηταν ειδική γόμωση αλλα ο Κοντας έριχνε με καλύτερα φυσίγγια απο τα δικα μου χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ομως δεν έριχνα με του Κένταυρου μιας και ειχα εκείνη την περίοδο τα Nobel sport τα κίτρινα nsi due .τρομερο φυσίγγι πολυ ποιοτικό γρήγορο φυσίγγι
Λευτέρη με αυτά θυμάμαι που τα πήγες μάλιστα εξαιρετικά τις προάλλες στο σκοπευτήριο... Εκτός κι αν τραβούσες άλλα....sarcastic.
 
αυτα που έριχνα ηταν ειδική γόμωση αλλα ο Κοντας έριχνε με καλύτερα φυσίγγια απο τα δικα μου χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ομως δεν έριχνα με του Κένταυρου μιας και ειχα εκείνη την περίοδο τα Nobel sport τα κίτρινα nsi due .τρομερο φυσίγγι πολυ ποιοτικό γρήγορο φυσίγγι[/
Προβλεπω να θυμιζει η αυριανη μερα, την ημερομηνια κυκλοφοριας του Powerslave .my man..my man..my man.
ετσι πρεπει να γίνεται παιδια ομως ,οταν κάποιος προσπαθεί και φτιάχνει καλα φυσίγγια με καλη τιμή που σε βάθος χρόνου ειναι σταθερός και δεν τα αλλάζει διοτι τελικα η σταθερότητα ειναι πρωταρχικός παράγοντας επιλογής τοτε πρεπει και να προτιμάτε .
 
ετσι πρεπει να γίνεται παιδια ομως ,οταν κάποιος προσπαθεί και φτιάχνει καλα φυσίγγια με καλη τιμή που σε βάθος χρόνου ειναι σταθερός και δεν τα αλλάζει διοτι τελικα η σταθερότητα ειναι πρωταρχικός παράγοντας επιλογής τοτε πρεπει και να προτιμάτε .
Εγω για τα μπασίματα του οκτωμβρη θα πάρω σίγουρα απο τον Κένταυρο οπως και η παρέα μου , αργότερα θα δοκιμάσω και τα 32 gr με G3000 που μου είπε οτι θα εχει μιας και θεωρώ οτι ειναι πιο ανεπηρέαστη μπαρούτι απο την gm3 που δεν μου
Εχει κανει και την καλύτερη εντύπωση οποτε την έριξα , χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειναι καλη . Δυστυχως πάντως φυσίγγι οικονομικό με μπαρούτι απο το πανω ράφι δεν θα βρούμε απο οτι φαίνεται !
 
Εγω για τα μπασίματα του οκτωμβρη θα πάρω σίγουρα απο τον Κένταυρο οπως και η παρέα μου , αργότερα θα δοκιμάσω και τα 32 gr με G3000 που μου είπε οτι θα εχει μιας και θεωρώ οτι ειναι πιο ανεπηρέαστη μπαρούτι απο την gm3 που δεν μου
Εχει κανει και την καλύτερη εντύπωση οποτε την έριξα , χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειναι καλη . Δυστυχως πάντως φυσίγγι οικονομικό με μπαρούτι απο το πανω ράφι δεν θα βρούμε απο οτι φαίνεται !

Η νέα gm3 δεν είναι καλή, δεν φταις εσύ...
 
Έμαθα οτι φέτος η μετπλαστ δεν θα εισάγει καθολου b&p, τώρα αλήθεια ψέματα δεν ξέρω αλλά έτσι και αλλιώς θα το μαθουμε συντομα!!!!!
απο τα χριστουγεννα γνωριζω οτι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα την ξαναδουμε αυτη την πιριτιδα.
θα εμφανιστει κατι παρομοιο με αλλη ονομασια.
 
Θα σταματήσει η εισαγωγή τους γενικά η μόνο η διάθεση τους σε ιδιογομωτες.
μαλλον υπαρχει προβλημα την κατασκευη της,καποια συστατικατης ειναι δυσκολο πλεον να βρεθουν η η τιμη τους ειναι στα υψη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top