Status
Not open for further replies.
Εγω ενα εχω να πω πραβω στον Γιώργο που εχει αυτεσ τι τιμεσ στα φησηγγια του σιγουρα και εγω θα παρω τα 28αρια φετοσ να ειμαστε καλα
Ηλια δεν ειναι μονο οι τιμες. Ειναι που κραταει σταθερη την ποιοτητα και δεν αλλαζει την συνταγη!
 
Εγω δεν εχω παρει(ακομα) φυσιγγια απο τον κ. Θεοδωριδη αλλα υλικα για ιδιογωμοση που εχω παρει μπορω να πω πως ειναι αψογος στην επικοινωνια και συνεργασια.
Απο τιμες δεν το συζηταω με συμφερει να παραγγειλω και να πληρωσω μεταφορικα απο να παω να παρω απο εδω.
Παραδειγμα θα αναφερω πως εδω υπαρχει ενας που πουλαει τετοια υλικα και εδινε περυσι τα σκαγια 5€/κιλο πριν την αυξηση.
Ο σακης ποιντερ τον ξερει.
 
Παιδια στο κυνηγι τα εχει δοκιμασει κανεις τα 28αρια,με τι αποτελεσματα και τι καιρο?
Γιατι λεω να παραγγειλω 500 φυσιγγια για την εναρξη(τρυγονια,ορτυκια)
Τι λετε,
Φιλε μου καλησπερα για το ορτυκακια τα 28αρια σε νο9 πιστευω σου κανουν.
Και συγκεντρωτικα να ειναι αστο να στρωσει και ριξτου.
Ασε που σε αυτα που ποδαρωνουν και σηκωνονται μακρια απο τον σκυλο θα εχει πλεονεκτημα.
Για το τρυγονι εγω δεν τα χρησιμοποιω για ψυχολογικους λογους θελω απο 31-33γρ αλλα και για λογους στραβωμαρας ωστε οταν δεν ειμαι καλα στην σκοπευση ισως με βοηθησουν τα λιγα παραπανω γραμμαρια.
Ταβανι εχω τα 33 με κυριως προτιμηση τα 32.
Παρε ομως για να εχεις και για τις τσιχλες.
 
Ηλια δεν ειναι μονο οι τιμες. Ειναι που κραταει σταθερη την ποιοτητα και δεν αλλαζει την συνταγη!
Εγω δουλευω τα σιλβερ του κενταυρου στο περπατητο.
Περσυ που ξεμεινε απο g3000 δεν γεμισε με αλλη πυριτιδα.Προτιμησε να "διωξει" πελατες παρα να γεμισει με αλλη συνταγη.
Πιστευω οτι αυτη η κινηση του .....φετος θα του αποδωσει αρκετα και μπραβο του
 
Εγω δουλευω τα σιλβερ του κενταυρου στο περπατητο.
Περσυ που ξεμεινε απο g3000 δεν γεμισε με αλλη πυριτιδα.Προτιμησε να "διωξει" πελατες παρα να γεμισει με αλλη συνταγη.
Πιστευω οτι αυτη η κινηση του .....φετος θα του αποδωσει αρκετα και μπραβο του
Ποσο τα δινει; 32αρια;
 
Οτι
ειχανε 5,50 τωρα φετος δεν ξερω τιμη θα πρεπει να παρεις τηλεφωνο ευριπιδη και να ρωτησεις και για κουτα .ειναι στα 32 γρ ,τιμιο φυσιγγακι που πιστευω θα μεινεις ικανοποιημενος.
Ακριβως οτι ειπε ο φιλος.
Περσυ ταειχε στα 5.5. Στα 32 γρ. Για περπατητο κεντανε
 
Δεν έχει υλικά να γεμίσει...
Σε κανένα μήνα λέει και η τιμή θα είναι 6 € το κουτί. Τώρα για κούτα δεν ρώτησα...
Επιβεβαιώνω. Επισης η κυρια για 9αρι σπορτινγκ να παρω παλι Σαββατο μου ειπε.:(
 
Επιβεβαιώνω. Επισης η κυρια για 9αρι σπορτινγκ να παρω παλι Σαββατο μου ειπε.:(
Το 28gr sporting ειναι εξαιρετικό φυσίγγι στο σκοπευτηριο μεχρι τωρα πάει απλα καταπληκτικά μπράβο του και πάλι μπράβο του για αυτο το φυσίγγι . Εαν συνεχίσει να το βγάζει ετςι και δεν το αλλάξει θα ειμαι αγοραστής του για πολλα χρονια και όχι μόνο εγω αλλα και η παρέα μου που κανεις δεν εχει πει αρνητικό σχόλιο για το sporting 28 gr , απλα εξαιρετικό !!!!!!!!!!!!
 
Το 28gr sporting ειναι εξαιρετικό φυσίγγι στο σκοπευτηριο μεχρι τωρα πάει απλα καταπληκτικά μπράβο του και πάλι μπράβο του για αυτο το φυσίγγι . Εαν συνεχίσει να το βγάζει ετςι και δεν το αλλάξει θα ειμαι αγοραστής του για πολλα χρονια και όχι μόνο εγω αλλα και η παρέα μου που κανεις δεν εχει πει αρνητικό σχόλιο για το sporting 28 gr , απλα εξαιρετικό !!!!!!!!!!!!

Λευτέρη με αυτά θυμάμαι που τα πήγες μάλιστα εξαιρετικά τις προάλλες στο σκοπευτήριο... Εκτός κι αν τραβούσες άλλα....sarcastic.
 
Λευτέρη με αυτά θυμάμαι που τα πήγες μάλιστα εξαιρετικά τις προάλλες στο σκοπευτήριο... Εκτός κι αν τραβούσες άλλα....sarcastic.
56γρ super magnum εριχνε και μας δουλευε! Γεμιζε τον ουρανο σκαγια και μας το επαιζε σκοπευτης μετα .yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top