Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Έχει 2- 3 σημεία η μαξους που ρίχνουν το σύνολο της ποιότητας
Πχ γλώσσα ή το μοχλουδακι που ανοίγει η πάπια
Και ο μοχλός του cut off... Είναι ψεύτικα

Ενώ το κλείστρο είναι εξαιρετικό
Δεν θα βγάλει πρόβλημα απλά είναι κρίμα .καλύτεραε 100 ευρώ παραπάνω
 
Σκέφτομαι να αγοράσω μια κάννη με τσοκ για την beretta....κάτι έχω δει στο car....όπως επίσης και ένα κοστούμι κοντάκι για το εργαλείο..για το κοντάκι ξέρω που θα απευθυνθώ....θέλω να διώξω και την δικιά μου κάνει 71 πόντους 2 αστρα
 
Σκέφτομαι να αγοράσω μια κάννη με τσοκ για την beretta....κάτι έχω δει στο car....όπως επίσης και ένα κοστούμι κοντάκι για το εργαλείο..για το κοντάκι ξέρω που θα απευθυνθώ....θέλω να διώξω και την δικιά μου κάνει 71 πόντους 2 αστρα
στα 2 συμφωνώ απόλυτα....με μια πρόταση η κάννη 66 με τσόκ
στο 3ο όχι...μην δώσεις την 2αστερη θα σου λείψει σε καρτέρι φάσσας κράτα τη για 2-3 φορές το χρόνο ;)
 
στα 2 συμφωνώ απόλυτα....με μια πρόταση η κάννη 66 με τσόκ
στο 3ο όχι...μην δώσεις την 2αστερη θα σου λείψει σε καρτέρι φάσσας κράτα τη για 2-3 φορές το χρόνο ;)
Μάκη έχω δει μια breda 71 πόντους και εξωτερικά τσοκ
 
Μάκη έχω δει μια breda 71 πόντους και εξωτερικά τσοκ
πάρτην θα την χάσεις και θα χάσεις,μιλάμε για πολλή κάννη
την είχα σε 2καραμπίνες aries2 και σε μιά αδρανείας (benelli) μπορώ να σου μιλάω ώρες μέρες.....
αν πάρεις αυτή πούλα και την 2αστερη :)
 
πάρτην θα την χάσεις και θα χάσεις,μιλάμε για πολλή κάννη
την είχα σε 2καραμπίνες aries2 και σε μιά αδρανείας (benelli) μπορώ να σου μιλάω ώρες μέρες.....
αν πάρεις αυτή πούλα και την 2αστερη :)
Αυτό έχω ακούσει κατά γενική ομολογία Μάκη....σίγουρα ξέρεις καλά εσύ!είναι κάτι που μου χρειάζεται και όλο το αναβάλλω!
 
Κατά την γνώμη μου,η τιμή δεν είναι χαμηλή,δεν είναι και ακριβή,κανονική θα έλεγα,ειδικά αν σου δίνει και τσοκ..βέβαια παίζει σημασία και η κατάσταση..θα δεις ωραία πράγματα αν πάρεις και κανένα hyperchoke από τον Ηφαίστο,θα βελτίωσει την ήδη καλη απόδοση αυτών των κανων που είπε ο Μάκης.
 
Κανες παλιες με σταθερο τσοκαρισμα δεν πουλιουνται γιατι απλα δεν ξαναβγενουν και βλητικα ειναι και καλξτερες απο τα τσοκ εχω μια 75 εκ σταθερο 2 αστρα για σουπερ 90 με κονο 7 εκ αριστη και τη βαζω στη 1200 f μπερετα την περνει κουτι εχουν κλαψει πολοι με κατι τσοκ των 130 και βαλε ευρο , ασε που ειναι και πιο στενη μπρωστα και ελαφρητερη
 
Εγώ στην 302 που έχω τις σταθερές κάνες σε 66 3* και 71 1* έχω δει φανταστικές τουφεκιές. Πάντως οι γνώστες λένε, οι κάνες με σταθερό εργοστασιακό τσοκάρισμα υπερέχουν βλητικά.
Γιάννη η αλήθεια είναι πως μόνο σε περπατητο για μπεκάτσα την θέλω...στο καρτέρι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος...
 
Εγώ στην 302 που έχω τις σταθερές κάνες σε 66 3* και 71 1* έχω δει φανταστικές τουφεκιές. Πάντως οι γνώστες λένε, οι κάνες με σταθερό εργοστασιακό τλακάρισμα υπερέχουν βλητικά.
Γιαννη ειναι νεος και δε ξερει.θα κανει τις λαλακιες του και θα μαθει.εγω δε λεω τίποτ αλλο.ας παει σ ενα πινακα να δει τουφεκιες και να συγκρίνει.αυτές οι κανες εχουν κανει πολλους να κλαψουν και στο πινακα και σε τεστ διατρησης.φαντασου οτι θελει να πάρει μπενελι.αυτο τα λεει ολα
ha haaa
 
Εγώ στην 302 που έχω τις σταθερές κάνες σε 66 3* και 71 1* έχω δει φανταστικές τουφεκιές. Πάντως οι γνώστες λένε, οι κάνες με σταθερό εργοστασιακό τσοκάρισμα υπερέχουν βλητικά.
Το πιασες το νοημα η benelli ξαναβγαζει κανες με σταθερο τσοκ και 70αρες θαλαμες τυχεο ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top