Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Δεν ξερω ρε παιδια δεν μου καθονται καλλα τα καινουρια φρανγκι δεν ειναι σε καμια περηπτωση μπενελι και ας εχουν το ιδιο μηχανησμο ασε που τα κοντακια τους ειναι πολυ παραξενα
Εγώ είχα ξενερώσει άσχημα όταν άρχισε να ξεφλουδίζει η βάση από μια Inertia της γυναίκας ενός κολλητού (κυνηγάει ναι ;) περιστασιακά) στα 3 χρόνια από την αγορά της με λιγότερα από 10 κουτιά φυσίγγια στο ενεργητικό.... .buy buy.
 
Δεν ξερω ρε παιδια δεν μου καθονται καλλα τα καινουρια φρανγκι δεν ειναι σε καμια περηπτωση μπενελι και ας εχουν το ιδιο μηχανησμο ασε που τα κοντακια τους ειναι πολυ παραξενα
Βλητικά είναι πολύ καλά!!ποιότητα κατασκευής δεν έχουν σε σχέση με τα παλιά γνήσια luigi franchi ;)
 
Όπως το λες Ηλία.Την έχω δει και από κοντά τι κάνει μέσω φίλου που την έχει.
Την έριξα κιόλας και έπαθα πλάκα.
Η βλητική απόδοση της είναι φοβερή!
Επίσης αυτό που μου άρεσε είναι η αίσθηση όταν την κρατάς στα χέρια.
Λίγο η πάπια είναι ογκώδης αλλά ψηλά γράμματα μπροστά στο συνολικό πακέτο.
 
Όπως το λες Ηλία.Την έχω δει και από κοντά τι κάνει μέσω φίλου που την έχει.
Την έριξα κιόλας και έπαθα πλάκα.
Η βλητική απόδοση της είναι φοβερή!
Επίσης αυτό που μου άρεσε είναι η αίσθηση όταν την κρατάς στα χέρια.
Λίγο η πάπια είναι ογκώδης αλλά ψηλά γράμματα μπροστά στο συνολικό πακέτο.
Θεωρώ πως από τα σύγχρονα αυτογεμη αερίων είναι το κορυφαίο και από βλητικής απόδοσης και από θέματα αξιοπιστίας.. εξαιρετική επιλογή...σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις!
 
Θεωρώ πως από τα σύγχρονα αυτογεμη αερίων είναι το κορυφαίο και από βλητικής απόδοσης και από θέματα αξιοπιστίας.. εξαιρετική επιλογή...σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις!
Συμφωνώ απόλυτα.δοκιμασμενο πολλα χρόνια σύστημα αερίων με άριστες κριτικές.
 
Όπως το λες Ηλία.Την έχω δει και από κοντά τι κάνει μέσω φίλου που την έχει.
Την έριξα κιόλας και έπαθα πλάκα.
Η βλητική απόδοση της είναι φοβερή!
Επίσης αυτό που μου άρεσε είναι η αίσθηση όταν την κρατάς στα χέρια.
Λίγο η πάπια είναι ογκώδης αλλά ψηλά γράμματα μπροστά στο συνολικό πακέτο.
Θεωρώ πως από τα σύγχρονα αυτογεμη αερίων είναι το κορυφαίο και από βλητικής απόδοσης και από θέματα αξιοπιστίας.. εξαιρετική επιλογή...σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις!
Τετοια να λετε τωρα σεις και θα μας βαλετε ολους σε κάψα.yelling......ωχχχχ....και δεν ειναι καιροι για εξοδα....γ@μω τα μνημονια τους, τους παλιομ@λ@κες..hair.
 
Οχι βεβαια....αν το παιρνα θα ταν για δευτερο.....παντως αν γινοταν στη συνεχεια πρωτο, δε ξερω....προς το παρον "καθομαστε στα αυγα μας"...
Λεωνίδα σαν ποιότητα κατασκευής δεν έχει καμία σχέση με benelli ;)
 
Όπως το λες Ηλία.Την έχω δει και από κοντά τι κάνει μέσω φίλου που την έχει.
Την έριξα κιόλας και έπαθα πλάκα.
Η βλητική απόδοση της είναι φοβερή!
Επίσης αυτό που μου άρεσε είναι η αίσθηση όταν την κρατάς στα χέρια.
Λίγο η πάπια είναι ογκώδης αλλά ψηλά γράμματα μπροστά στο συνολικό πακέτο.
Γιώργο φέτος είναι η δεύτερη χρονιά που την κυνηγάω και μόνο καλά λόγια έχω να σου πω.
Πιστεύω ότι θα την ευχαριστηθείς ιδιαιτέρως στα κυνήγια που κανεις.
Άμα της βάλεις δε κι ένα «φίδι» επάνω μετά έλα να μου πεις..shake hands.
 
Οχι βεβαια....αν το παιρνα θα ταν για δευτερο.....παντως αν γινοταν στη συνεχεια πρωτο, δε ξερω....προς το παρον "καθομαστε στα αυγα μας"...
Εγώ πάντως θα απέφευγα να έχω δύο αυτογεμη.....καλύτερα ένα και να τα έχω πολύ καλά μαζί του!
 
Γιώργο φέτος είναι η δεύτερη χρονιά που την κυνηγάω και μόνο καλά λόγια έχω να σου πω.
Πιστεύω ότι θα την ευχαριστηθείς ιδιαιτέρως στα κυνήγια που κανεις.
Άμα της βάλεις δε κι ένα «φίδι» επάνω μετά έλα να μου πεις..shake hands.

Μιχάλη όλο και κάποιο φίδι θα της βάλω....sarcastic.
Έχουμε αρρώστια και με τα τσοκ τι να κάνουμε...:D.buy buy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top