Cal.20

Έτσι ακριβώς Κωνσταντίνε.
Σύντομα θα κάνω μια παραγγελία τα 25γρ και αν με ικανοποιήσουν θα ρίχνω μόνο αυτά.
Στα 6,3 Ευρώ είναι κάτι παραπάνω από ικανοποιητική η τιμή.
Έτσι Γιώργο, περιμένουμε εντυπώσεις.
 
Βγαζει κ σε δεκαρακι με Α1 με ρελι. Δεν ξερω γιατι δεν το εχει στο site. Οποιος θελει μπορει να του κανει μια ερωτηση.
Ασχετο αλλα πρεπει να ειναι κ ο μοναδικος που βγαζει φυσίγγι διασπορας σε cal 16
 
3Α θερίζεις τα πάντα ίσως με ένα άλλο τσοκ να είναι ακομα καλυτερο
.yelling.
Καλησπέρα NIKWS7 ! Ψάχνω τα 3α σε εικοσάρι, γιατί αυτός που τα είχα αγοράσει έκλεισε, και δε βρίσκω κατάστημα να τα φέρνει. Μπορείς να με βοηθήσεις αν ξέρεις?
 
Κώστα πως σου φάνηκαν τα συγκεκριμένα.
Kωνσταντίνε μπορώ να πω πως μου άρεσαν πιο πολύ απ'όλα στην SX3 που έχω. Κι άλλα δούλεψαν με το όπλο μου αλλά τα 3α και τα lambro (25k28γρ) δούλεψαν πολύ καλά. Και δοκίμασα αρκετά. Τώρα έχω κι ένα δίκανο και θέλω να δοκιμάσω τα 3Α και σ'αυτό...
 
Kωνσταντίνε μπορώ να πω πως μου άρεσαν πιο πολύ απ'όλα στην SX3 που έχω. Κι άλλα δούλεψαν με το όπλο μου αλλά τα 3α και τα lambro (25k28γρ) δούλεψαν πολύ καλά. Και δοκίμασα αρκετά. Τώρα έχω κι ένα δίκανο και θέλω να δοκιμάσω τα 3Α και σ'αυτό...
Έτσι ακριβώς φίλε κάθε όπλο έχει το φυσιγγι του , τι δικανο πήρες?
 
Γρμιζει το 25αρι με νουμερα απο 5 εως 9 και το 28αρι σε 8 και 9; περίεργο
Έχεις δίκιο Αποστολή, το χαμε ξανασυζητησει πιο παλιά αλλόκοτη η συγκεκριμένη περίπτωση το 28αρι που έπρεπε να βγαίνει και σε ποιο χοντρά νούμερά σε 8 και 9 περίεργα πράγματα.
 
Έτσι Γιώργο, περιμένουμε εντυπώσεις.
Έτσι ακριβώς Κωνσταντίνε.
Σύντομα θα κάνω μια παραγγελία τα 25γρ και αν με ικανοποιήσουν θα ρίχνω μόνο αυτά.
Στα 6,3 Ευρώ είναι κάτι παραπάνω από ικανοποιητική η τιμή.
Φίλε καλησπέρα! Δοκίμασες το φυσίγγι του Φάντομ που ανέφερες, να μας πεις κι εμάς εντυπώσεις?
 
Back
Top