Σκοπευτήριο Σχιστού

για να κανεις πραξη κατι πρεπει να διαβασεις την θεωρια και μετα να εξασκηθείς σε αυτην με το οπλο σου φιλε , το ιντερνετ εχει τεραστια δυναμη , πραγματα που αλλοι τα εχουν μαθει σε δεκα χρονια μετα από πολλες στεναχωριες και πολύ χρημα εμεις τα μαθαίνουμε αμεσως και δωρεαν , ο καθενας καταθετει αυτά που ξερει , ολοι μας μαθαίνουμε
Απλά Δημήτρη η εκπαίδευση δεν είναι ανώδυνη οικονομικά, επιπλέον η εμπειρία είναι εμπειρία κακά τα ψέματα, και από μέρους σου αλλά και από άτομα που γνωρίζουν αν είναι δίπλα σου μπορούν να σε καθοδηγήσουν.
 
Σήμερα στο σκοπευτήριο έριξα για πρώτη φορά και το νούμερο 3 που είναι λαγός. Πολύ καλή φάση είχε και πλάκα. Ουσιαστικά φεύγει ίσα με το έδαφος ενώ έχουν δημιουργήσει έναν διάδρομο μπροστά από το μηχάνημα για να κυλάει ο πιατάκι. Ο διάδρομος δεν είναι ίσιος αλλά έχει και ένα βουναλάκι το οποίο κάνει το πιάτο να αναπηδάει. Σχετικά εύκολο πιάτο ειδικά αν του ρίξεις στην αναπήδηση.
 
Σήμερα στο σκοπευτήριο έριξα για πρώτη φορά και το νούμερο 3 που είναι λαγός. Πολύ καλή φάση είχε και πλάκα. Ουσιαστικά φεύγει ίσα με το έδαφος ενώ έχουν δημιουργήσει έναν διάδρομο μπροστά από το μηχάνημα για να κυλάει ο πιατάκι. Ο διάδρομος δεν είναι ίσιος αλλά έχει και ένα βουναλάκι το οποίο κάνει το πιάτο να αναπηδάει. Σχετικά εύκολο πιάτο ειδικά αν του ρίξεις στην αναπήδηση.

Μάνο το είδα & γω χτες που πήγα.Μου άρεσε το 3.
Το πρωί που πήγα κατά τις 8:30 ήμουνα μόνος μου,έριξα & το ευχαριστήθηκα.
Μετά ήρθε αρκετοί οπότε θα καθυστερούσα αρκετά & έφυγα(2 πούλες ήταν καλές)
 
Κυριακή πρωί λέμε να ρίξουμε 2-3 πούλες με έναν φίλο,,,,θα πάω με την Α5 να ξεσκουριάσω λίγο μιας και με αυτη θα κυνηγήσω έναρξη,,,όποιος θέλει να γελάσει με αστοχίες ας έρθει....ακούς Ηλία :)
Πολεμούσα σε ξένα μέρη φίλε μου για αυτό δεν ακολούθησα!
 
Χτες το πρωί πήγα μια βόλτα από το Σχιστό,8:30 ήμουν εκεί.Έριξα 2 πούλες εντελώς μόνος μου.Είχα βέβαια τις αστοχίες μου αλλά το χάρηκα.Ο κόσμος άρχισε να έρχεται μετά τις 9:00 οπότε εκείνη την ώρα έφευγα!
Αλλάξαν & τα σχήματα απ'ότι είδα,& προστέθηκε ένας καινούργιος πύργος ακριβώς από πάνω.
 
Χτες το πρωί πήγα μια βόλτα από το Σχιστό,8:30 ήμουν εκεί.Έριξα 2 πούλες εντελώς μόνος μου.Είχα βέβαια τις αστοχίες μου αλλά το χάρηκα.Ο κόσμος άρχισε να έρχεται μετά τις 9:00 οπότε εκείνη την ώρα έφευγα!
Αλλάξαν & τα σχήματα απ'ότι είδα,& προστέθηκε ένας καινούργιος πύργος ακριβώς από πάνω.
Για λίγο και θα με πετύχαινες 10:00 ανέβηκα
 
Back
Top