Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
δοκιμάστε Ρουμελιώτη αξίζει και για τα €5,3 και σαν φυσίγγι,,,,πάρτε τώρα γιατί στα μπασίματα δεν ξέρω αν θα προλαβαίνει να γεμίζει ήδη έχει πρόβλημα,,,για Αθήνα που γνωρίζω από φίλους έχουν έρθει κούτες ;)
Εγώ θα τον ακούσω τον φίλο μου!
 
δοκιμάστε Ρουμελιώτη αξίζει και για τα €5,3 και σαν φυσίγγι,,,,πάρτε τώρα γιατί στα μπασίματα δεν ξέρω αν θα προλαβαίνει να γεμίζει ήδη έχει πρόβλημα,,,για Αθήνα που γνωρίζω από φίλους έχουν έρθει κούτες ;)
5.3 τα F 32; τα30αρια του και αυτα με granual ειναι
 
του Κουτουζή τα Fantom
Fanton F32 εχουν €6 με Granular
Fantom Tordo 31gr έχουν €5,5 με psb5
Fantom S4 32gr €6,5
Τα δοκίμασες καθόλου Παύλο αυτά που πήρες;
Πέρασα μια βόλτα από κει , φαίνεται εντάξει με μια ματιά τουλάχιστον, αλλά δε πήρα κάτι!
http://fantomoutdoors.gr
 
Εγώ θα τον ακούσω τον φίλο μου!

Κι εγώ τον άκουσα οπότε αν είναι να τον πάρουμε στο κυνήγι και οι δύο..! .sarcastic.


Πέρα απ'την πλάκα μίλησα ξανά σήμερα με Ρουμελιώτη επειδή ήθελα να προσθέσω άλλα 10 κουτιά στην παραγγελία μου.. Πρέπει να γεμίζει σαν τρελός ο άνθρωπος.. Τον άκουσα σχεδόν απελπισμένο. Αν κάποιος θέλει να παραγγείλει για να έχει για τα μπασίματα, καλό θα είναι να το κάνει τώρα για να είναι σίγουρος ότι θα παραλάβει έγκαιρα..
 
Κι εγώ τον άκουσα οπότε αν είναι να τον πάρουμε στο κυνήγι και οι δύο..! .sarcastic.


Πέρα απ'την πλάκα μίλησα ξανά σήμερα με Ρουμελιώτη επειδή ήθελα να προσθέσω άλλα 10 κουτιά στην παραγγελία μου.. Πρέπει να γεμίζει σαν τρελός ο άνθρωπος.. Τον άκουσα σχεδόν απελπισμένο. Αν κάποιος θέλει να παραγγείλει για να έχει για τα μπασίματα, καλό θα είναι να το κάνει τώρα για να είναι σίγουρος ότι θα παραλάβει έγκαιρα..
Λες αντί για τσίχλες να κυνηγάμε τον Παύλο;.very funny.
 
Κι εγώ τον άκουσα οπότε αν είναι να τον πάρουμε στο κυνήγι και οι δύο..! .sarcastic.


Πέρα απ'την πλάκα μίλησα ξανά σήμερα με Ρουμελιώτη επειδή ήθελα να προσθέσω άλλα 10 κουτιά στην παραγγελία μου.. Πρέπει να γεμίζει σαν τρελός ο άνθρωπος.. Τον άκουσα σχεδόν απελπισμένο. Αν κάποιος θέλει να παραγγείλει για να έχει για τα μπασίματα, καλό θα είναι να το κάνει τώρα για να είναι σίγουρος ότι θα παραλάβει έγκαιρα..
Εμένα αυτο το φόρτο γιατι με αγχώνει ρε παιδιά, φυσίγγια ειναι και θελουν προσοχη και ευλάβεια
Προς θεου δεν λεω οτι ο άνθρωπος δεν φτιάχνει καλα φυσίγγια η οτι δεν θα τα προσέξει απλά θέλει προσοχή ο πανικός.
Και δεν αναφέρομαι στην ασφάλεια που σίγουρα θα ειναι 100% εγγυημένη αλλα για την απόδοση οτι μπορεί να εχει διακυμάνσεις
 
Έτσι είναι παιδιά ο άνθρωπος έχει πέσει με τα μούτρα.. Θέλει υπομονή οποίος παραγγείλει για να πάρει κάτι σωστό.. Αν είναι να γεμίσει αέρα δεν θα είναι καλό για τον καταναλωτή.. Οπότε οποίος είναι να παραγγείλει ας μεριμνησει λίγο νωρίτερα για να είναι καλυμμένος.. Τον συνάντησα και ήταν μέχρι το λαιμό.. Οπότε υπομονή για σωστή δουλειά..
 
Ήταν να παραλάβω την εβδομάδα που πέρασε και μου είπε ότι τα καθυστέρησε επειδή δεν θέλει να κάνει βιαστικά γεμίσματα..

Πολυ σωστός τότε μπράβο του και αναιρεί οποία δηποτε αμφιβολία μπορει να ειχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top