Είμαι σίγουρος ότι προσέχεις και ότι δεν θα το έκανες επίτηδες! Και δεν αμφισβητώ την αγάπη σου για τη φύση, απλώς μου έκανε κλικ στο πολύ ωραίο κατά τα άλλα βινετάκι σου και είπα να το σχολιάσω. Να είσαι καλά!

Και εσυ φιλε μου..!!
 
Μπορει ενα τσεκουρι να κοψει στα δυο ενα μονοβολο..;;;;


φιλαρακι σπυρο αυτο που εκανες σημερα το θεωρο αρκαιτα τρελοοοοοοοο να παιζης με τα μονοβολα ετσι στα 6 7 μετρα μπρωστασου,,τουλαχιστων παρε καμια προφυλαξη τρελεεεεε.RESPECT..hair..hair.
 
φιλαρακι σπυρο αυτο που εκανες σημερα το θεωρο αρκαιτα τρελοοοοοοοο να παιζης με τα μονοβολα ετσι στα 6 7 μετρα μπρωστασου,,τουλαχιστων παρε καμια προφυλαξη τρελεεεεε.RESPECT..hair..hair.

Καλησπερα Σακη..!! Το μολυβι ειναι πολυ μαλακο μεταλλο δεν αναπηδα προς τα πισω ,ειδικα οταν χτυπαει σε ενα τοσο μικρο στοχο οπως η κοψη του τσεκουριου..! Ευχαριστωωωωωωωωω.!
 
ποιο μεγαλη χαζομαρα δεν ειδα , βρε τι κανει ο ανθρωπος για να εχει ακροματηκοτητα , δεν θα ηταν ποιο ευκολο εαν πραγματηκα κλειδωνοσουν να εσπαζες το τζαμι
 
Εύχομαι μετά απ όλα αυτά να μην υπάρξει κάποιος τραυματισμός , να μην πάρει φωτιά το δάσος και γενικά να μην συμβεί κάτι κακό!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Top