Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Άσχετο, οι καλαμιές τους πως και είναι τόσο πυκνές; Μάλλον άλλες ποικιλίες στάρι από αυτές που χρησιμοποιούνται εδώ. Επίσης δεν είναι χορτιαριασμένες. Εδώ αν κάνει δύο βροχούλες, οι καλαμιές γεμίζουν πρασινάδα.

Kαι εκει βρεχει του θανατα και τα χωραφια ειναι καταπρασινα συνηθως. Στα οργωμενα κανει πολυ καλη δουλεια η Monsanto;)
 
Kληστε αυτο το θεμα το συντομοτερο!!!!!Εχουμε τηναξει τον προηπολογισμο μας στον αερα και εχουμε τσακοθει και με τις γυναικες μας.!!!!

Και ποιος σου ειπε ρε φιλε να διαβαζεις οτι παλαβωμαρα γραφουμε εμεις εδω μεσα?
Πες στον κυριο διαχειριστη να σε μπλοκαρει σε αυτο το θεμα, οχι τιποτα αλλο
για να μην εχεις και προβληματα.sarcastic..sarcastic.
 
.sarcastic..sarcastic.Και ολλα αυτα με ομιοματα . Δηλαδη εμεις που ξεροσταλιαζουμε στα βουνα με και περναει μια καμια δυο καθε τρεις μερες με τι πρεπει να τιν βαραμε??.my man.

Σε κατι τετοιες περιπτωσεις θα παρακαλουσα να εχω τσοκ συσφιξης 0.640 ιν. για κογιοτ, καννη 90 εκατοστα για την σκοπευτικη γραμμη και σκαγια TSS καθαρου βολφραμιου ας ητανε και 4αρακια δεν θα με πειραζε. Το οπλο σε cal 10 και το φυσιγγι ιδιογομωσης με ολες τις πατεντες εννοειται. Α ξεχασα και για να μην μου αποσπα την προσοχη απο τις τσιχλιτσες που θα τις βαραω με 8ρακια και το κανονικο μου οπλο, εναν μαθητευομενο κυνηγο να ελεγχει τον οριζοντα και να μου φερνει το φασοτουφεκο οταν δει φασα να κινειται σε ακτινα χιλιομετρου απο το καρτερι μου.
 
Last edited:
Σε κατι τετοιες περιπτωσεις θα παρακαλουσα να εχω τσοκ συσφιξης 0.640 ιν. για κογιοτ, καννη 90 εκατοστα για την σκοπευτικη γραμμη και σκαγια TSS καθαρου βολφραμιου ας ητανε και 4αρακια δεν θα με πειραζε. Το οπλο σε cal 10 και το φυσιγγι ιδιογομωσης με ολες τις πατεντες εννοειται. Α ξεχασα και για να μην μου αποσπα την προσοχη απο τις τσιχλιτσες που θα τις βαραω με 8ρακια και το κανονικο μου οπλο, εναν μαθητευομενο κυνηγο να ελεγχει τον οριζοντα και να μου φερνει το φασοτουφεκο οταν δει φασα να κινειται σε ακτινα χιλιομετρου απο το καρτερι μου.
ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ!!!!!!!!!!!.hair..sarcastic..sarcastic.
 
Σε κατι τετοιες περιπτωσεις θα παρακαλουσα να εχω τσοκ συσφιξης 0.640 ιν. για κογιοτ, καννη 90 εκατοστα για την σκοπευτικη γραμμη και σκαγια TSS καθαρου βολφραμιου ας ητανε και 4αρακια δεν θα με πειραζε. Το οπλο σε cal 10 και το φυσιγγι ιδιογομωσης με ολες τις πατεντες εννοειται. Α ξεχασα και για να μην μου αποσπα την προσοχη απο τις τσιχλιτσες που θα τις βαραω με 8ρακια και το κανονικο μου οπλο, εναν μαθητευομενο κυνηγο να ελεγχει τον οριζοντα και να μου φερνει το φασοτουφεκο οταν δει φασα να κινειται σε ακτινα χιλιομετρου απο το καρτερι μου.
Παυλο αλλαξε μαξιλαρι γιατι θα πιαστει ο λαιμος σου.yelling..yelling.πλακα πλακα σε ενα καλο καρτερι με μεγαλη ορατοτηα δεν ειναι ασχημο να πηγαινουμε με δυο οπλα;)
 
Παυλο αλλαξε μαξιλαρι γιατι θα πιαστει ο λαιμος σου.yelling..yelling.πλακα πλακα σε ενα καλο καρτερι με μεγαλη ορατοτηα δεν ειναι ασχημο να πηγαινουμε με δυο οπλα;)

Oνειρο ζω μην με ξυπνατε!!!!
Εχω ομως μια 1100 καννη 76 εκ, φουλ τσοκ για κατασταση εκτακτη αναγκης.my man.
 
ΛΙΠΟΝ παιδια. Στις δωκ. που κανουμε καλο θα ηταν να βγαζουμε φωτο και τα
Δηλαδη να ξεκινησω να γεμιζω κανα φυσιγγι τις προκοπης η θα τα δοκιμασουμε και εμεις με tordo.yelling.
Ta τορντο τα κιτρινα να παρετε για δωκημη, γιατι εχει ζεστες τορα..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Φιλος θα πας για σιταριθρες και θελεις τα tordo τα κιτρινακια.yelling.η εισαι τις Αεκ.sarcastic.
Σιταριθρα , η τραβιορα που λεμε εμεις , θελει τρομερη διατρηση αυτό το πουλι , τα 3 1/2 εκει ρίχνονται φιλε ?
 
Last edited:
Μπορει καποιος να μου πει αν μπορο να βαψω μαυρο το κικς??το βαζω πανο στο οπλο και ειναι σαν κυροπηγιο
Θα επρεπε να λες και ευχαριστω γιατι ειναι το μοναδικο τσοκακι δυο σε ενα.... Και τσοκακι και κυροπηγιο.... Χαχαχαχαχα.... Το δουλευεις και ανασταση με την λαμπαδα:D:D:D.sarcastic..sarcastic..sarcastic..victory.
 
Μπορει καποιος να μου πει αν μπορο να βαψω μαυρο το κικς??το βαζω πανο στο οπλο και ειναι σαν κυροπηγιο
Φερτο απι το αποθηκουλι καπου πρεπει να εχω λιγο σπρει....δεν σε πειραζει αν βγει λιγο ροζ.sarcastic..sarcastic.πρεπει να εχω και σε κοκκινουλη.yelling.
 
Back
Top