Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Φερτο απι το αποθηκουλι καπου πρεπει να εχω λιγο σπρει....δεν σε πειραζει αν βγει λιγο ροζ.sarcastic..sarcastic.πρεπει να εχω και σε κοκκινουλη.yelling.
ψιτ φιλε κατσε φρονιμα , μην πειραζεις τον sky γιατι θα γινουμε μπιλιες , σε σομον θα του πηγαινει καλυτερα
 
Φερτο απι το αποθηκουλι καπου πρεπει να εχω λιγο σπρει....δεν σε πειραζει αν βγει λιγο ροζ.sarcastic..sarcastic.πρεπει να εχω και σε κοκκινουλη.yelling.
ΠΟΥθα παει ωρε!!!κοντοζιγωνη η μερα της επαναστασης? να παρω τα αρματα μου??
 
ψιτ φιλε κατσε φρονιμα , μην πειραζεις τον sky γιατι θα γινουμε μπιλιες , σε σομον θα του πηγαινει καλυτερα
Θα το ζεστανω λιγω με το καμινετο και θα το περασω σπρεη μαυρο εξατμησης. Με μια καινουρια τσαντα που πηρα θα τεριαζει μουρλια!!!.my man.
 
ΠΟΥθα παει ωρε!!!κοντοζιγωνη η μερα της επαναστασης? να παρω τα αρματα μου??
Σε 7-8 μερουλες αρχιζουμε στις τσιχλιτσες......sorry το ξεχασα εσυ δουλευεις απο το πρωι.yelling.ελα μην ανησυχεις κατα τελη Oktomber θα ριξεις καμια ντουφεκια.yelling.αυριο ερχομαι να παρω τα τσοκ!!!τα θελω καθαρισμενα και λαδωμενα καλα.yelling.
 
πλακα πλακα σε ενα καλο καρτερι με μεγαλη ορατοτηα δεν ειναι ασχημο να πηγαινουμε με δυο οπλα;)
Γρήγορη ξέρω κυνηγό που πάει με δυο όπλα κάθε Οκτώβρη στο καρτερι,Καραμπίνα για καμιά φασσα κ ποζε για τσίχλα.Το θεωρώ επικίνδυνο όμως από πολλές απόψεις..
 
Σε 7-8 μερουλες αρχιζουμε στις τσιχλιτσες......sorry το ξεχασα εσυ δουλευεις απο το πρωι.yelling.ελα μην ανησυχεις κατα τελη Oktomber θα ριξεις καμια ντουφεκια.yelling.αυριο ερχομαι να παρω τα τσοκ!!!τα θελω καθαρισμενα και λαδωμενα καλα.yelling.
.yelling..drunk..drunk..drunk..very funny..very funny..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
γιατι??.xm.
Εχει το ποζε για τσίχλα στο χέρι και την καραμπίνα όρθια κ γεμάτη στην φυλαχτρα,Αν εμφανιστεί κοπάδι με φασσες πάνω στον πανικό κ την βιασύνη πολλά μπορεί να συμβούν με δυο οπλα γεμάτα..Άσε που υπάρχει το ενδεχόμενο να φύγουμε κ να ξεχάσουμε το ενα όπλο..
Θα μου πεις δεν γίνετε κ όμως τα πάντα γίνονται φίλε μου..
 
Εχει το ποζε για τσίχλα στο χέρι και την καραμπίνα όρθια κ γεμάτη στην φυλαχτρα,Αν εμφανιστεί κοπάδι με φασσες πάνω στον πανικό κ την βιασύνη πολλά μπορεί να συμβούν με δυο οπλα γεμάτα..Άσε που υπάρχει το ενδεχόμενο να φύγουμε κ να ξεχάσουμε το ενα όπλο..
Θα μου πεις δεν γίνετε κ όμως τα πάντα γίνονται φίλε μου..
Το ενα me xxF δυπλασου με πιραυλους εδαφους αερος.Και το αλλο με 9ρακια για καμια τσιχλα. αυτο ειναι το σετ. ΟΙκανονες ασφαλειας, δεδωμενοι.;)
 
ΟΙκανονες ασφαλειας, δεδωμενοι.;)
Παντα οι κανόνες ασφαλείας ειναι δεδομένοι κάθε ώρα κ στιγμή που κραταμε όπλο,Αλλά εγώ δεν θα το έκανα πάντως κ ούτε θα το προτεινα σε κανεναν..
Εδώ υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να ελέγξουν ενα οπλο..
Οποιος όμως θέλει ας το κάνει.Αλλα δεν ξέρω αν το επιτρέπει ο νομος.xm.
 
Last edited:
Παντα οι κανόνες ασφαλείας ειναι δεδομένοι κάθε ώρα κ στιγμή που κραταμε όπλο,Αλλά εγώ δεν θα το έκανα πάντως κ ούτε θα το προτεινα σε κανεναν..
Εδώ υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να ελέγξουν ενα οπλο..
Οποιος όμως θέλει ας το κάνει.Αλλα δεν ξέρω αν το επιτρέπει ο νομος.xm.
Τασο δεν κανουν ολα τα καρτερια για αυτη τη δουλεια..το καλυτερο ειναι εξωστες που υπαρχουν πολοι στα μερη μας
 
Λιγες δοκιμες χθες με το V3 μιας και ηθελε να το δει ο φιλος Λεωνιδας, Δοκιμασα και τοMuller Passing εναντιων των Anaconda LR, οπως φαινεται στις φωτο, το Passing σαν συνολο υπερτερει του Anaconda LR , οχι πολυ6 , απλα ειναι καλυτερο. Εμαθα οτι λογο ΠΡΩΤΗΣ δοκιμης του οπλου σε muller, θα μου κανει δωρο ο Λεωνιδας το τσοκακι ...και εγω το anaconda και 12 ορτυκια .yelling.














upload photo
 
Καπετανιε πες στο Λεωνιδα οτι εμεις δινουμε δωρο τρυγονια...ευρωπαιικα... .buy. γιατι στα αφρικανικα μου ριχνεις... .buy buy..yelling.
Περα απο την πλακα, μου αρεσουν οι τουφεκιες που βγαζει το οπλο σου με ολα τα τσοκ που εχεις δοκιμασει...
 
Λιγες δοκιμες χθες με το V3 μιας και ηθελε να το δει ο φιλος Λεωνιδας, Δοκιμασα και τοMuller Passing εναντιων των Anaconda LR, οπως φαινεται στις φωτο, το Passing σαν συνολο υπερτερει του Anaconda LR , οχι πολυ6 , απλα ειναι καλυτερο. Εμαθα οτι λογο ΠΡΩΤΗΣ δοκιμης του οπλου σε muller, θα μου κανει δωρο ο Λεωνιδας το τσοκακι ...και εγω το anaconda και 12 ορτυκια .yelling.














upload photo

Συγγνώμη καπετάνιο αλλά συγκρίνεις το τσοκάκι μιας εταιρείας που το θεωρεί long range με το Muller passing που είναι mid range αλλά και πάλι υπερτερεί όπως λες..Δλδ αν το συγκρίναμε με το UFO τι θα γινόταν?
 
Συγγνώμη καπετάνιο αλλά συγκρίνεις το τσοκάκι μιας εταιρείας που το θεωρεί long range με το Muller passing που είναι mid range αλλά και πάλι υπερτερεί όπως λες..Δλδ αν το συγκρίναμε με το UFO τι θα γινόταν?

Νομιζω στο passing οι ντουφεκιες δεν ειναι σε κοντινες η μεςαιες αποςταςεις....χωρια που δεν συγκρινονται δυο πραγματα που το ενα απο τα δυο εχει τριπλασια τιμη,διορθωστε με αν κανω λαθος γιατι ειμαι χωριο και δεν ξερω και πολλα απο αυτα τα πραγματα
 
Συγγνώμη καπετάνιο αλλά συγκρίνεις το τσοκάκι μιας εταιρείας που το θεωρεί long range με το Muller passing που είναι mid range αλλά και πάλι υπερτερεί όπως λες..Δλδ αν το συγκρίναμε με το UFO τι θα γινόταν?
Γερασιμε μπορεί το anaconda να γράφει long ....αλλά στο πίνακα το μαμά 1* ήταν πρωτον πιο κλειστο, δεύτερον με το brain TM (αν και άλλο όπλο) ήταν σχεδόν ίδιο. Μπορεί να γραφεί long range ....για ατσαλια όμως εγώ το κάνω 2* παντως! Δλδ το kicks high flyer που έγραφε xxf ....ήταν όμως για ατσαλια για μολύβια ήταν LF ή κλειστο 2* ...όπως έγραψα το passing μου άρεσε πιο πολύ ....αλλά παραμένει ναχει διπλασια τιμή.
Μακάρι να είχαν €80 και όλοι αυτά θα περνάν ...αλλά το πάτε γραμμάριο και €
 
Στα 37 μέτρα με 5αρια; Θα έγλυφε τον πίνακα, άσε που μπορεί να του άνοιγε καμία τρύπα .sarcastic.
Εν αναμονη απο βδομαδα Γιωργν για δοκιμη του BRAIN beyond ..... μεχρι και στα 70 θα ριξω με 4αρια Winter :)

Επισης θα δοκιμασω και το Brain CLOSE RANGE .... για εμας που ειμαστε του τσιχλοπερπατητου ... vs του CARLSON IC που δεν ξεκολα απο την καννη μου .sarcastic.
 
Back
Top