Δράμια - Μονόβολα

Χαμηλη νορμαλ δοση πυρητιδας,με τα χαρτονακια χωρης αλη βησματοση ανεβαζη μπαρ κατακορηφα λογο αμορτισερ κουτσουρο.δεν θα το προτημουσα με τηποτα.τωρα αν ειναι ασφαλες αυτοι ξερουν αν τοχουν παει σε κανονακι.σε γενηκες γραμες,χαμηλη δοση με κουτσουρο αμορτισερ παντρεβοντε καπος στα μπαρ.χωρεις να παρο κανενα στο λαιμο μου ομως
 
τι τιμή έχουν αυτά? από περιέργεια κυρίως ρωταω. έχεις ρίξει κανένα να μας πεις πως πάει ή τώρα τα πήρες?
τιμη μπες στη σελιδα του γουλφ να τα δεις !! οσο για το αν τα εχουν δοκιμασμενα σιγουρα! με του μπαφα τα δραμια κυνηγαει ολλη η Δραμα !!!
 
τι τιμή έχουν αυτά? από περιέργεια κυρίως ρωταω. έχεις ρίξει κανένα να μας πεις πως πάει ή τώρα τα πήρες?
Έχω ρίξει παλιά αλλα δράμια, όχι τα συγκεκριμένα. Δεν είχα κάνενα παράπονο. Δε θυμάμαι τιμή, λίγο κατω απο 10 ευρώ νομίζω.
 
τιμη μπες στη σελιδα του γουλφ να τα δεις !! οσο για το αν τα εχουν δοκιμασμενα σιγουρα! με του μπαφα τα δραμια κυνηγαει ολλη η Δραμα !!!
Καλά μη βαράς ρε μαστορα .yel.
Έχω ρίξει παλιά αλλα δράμια, όχι τα συγκεκριμένα. Δεν είχα κάνενα παράπονο. Δε θυμάμαι τιμή, λίγο κατω απο 10 ευρώ νομίζω.
🙂👍
 
Δε θα πάρω θέση στο στήσιμο.Οπως τα είπε ο Γιάννης.Σ'αυτο που θα σταθώ,είναι το γεγονός της περίπτωσης να είναι λάθος τοποθετημένα τα υλικά από αμέλεια.Αν υφίσταται κάτι τέτοιο είναι τραγικό....
 
Δεν νομίζω να έχει γίνει λάθος, είναι βιοτεχνία που εμπιστεύομαστε χρόνια σε όλα τα κυνήγια και πολύ καλός άνθρωπος ο ιδιοκτήτης.

Δεν εχει να κανει με τον εαν ειναι καλος ανθρωπος Κωστή !!!
Το φυσιγγιο με τετοιο στησιμο....ειναι για τα σκουπιδια !!!
Δεν μπορω να καταλαβω...τι καθεστε και συζητατε βρε παλικαρια...
Οποιος βαλει τετοιο φυσιγγιο στην θαλαμη του....θα το μετανιωσει !!!
 
Δεν εχει να κανει με τον εαν ειναι καλος ανθρωπος Κωστή !!!
Το φυσιγγιο με τετοιο στησιμο....ειναι για τα σκουπιδια !!!
Δεν μπορω να καταλαβω...τι καθεστε και συζητατε βρε παλικαρια...
Οποιος βαλει τετοιο φυσιγγιο στην θαλαμη του....θα το μετανιωσει !!!
είπα να μην το πω εγώ γιατί δεν είμαι ο πιο έμπειρος και κατάλληλος.

+1
 
είπα να μην το πω εγώ γιατί δεν είμαι ο πιο έμπειρος και κατάλληλος.

+1

Θα σου ελεγα τι ειμαι....αλλα σεβομαι ολους τους φιλους του φορουμ...
Πολυ μυαλο θελει να το καταλαβεις ??
Τι προσπαθει να κανει ?? Να παρει ταχυτητα και ενεργεια με χαμηλη δοση πυριτιδας απο το ΜΗ αμορτισερ
και βαζοντας 3 οβερπαουντερ να κλεισει το φυσιγγιο ??
Αυτα ειναι παπαριες...Μαικ !!!
 
Θα σου ελεγα τι ειμαι....αλλα σεβομαι ολους τους φιλους του φορουμ...
Πολυ μυαλο θελει να το καταλαβεις ??
Τι προσπαθει να κανει ?? Να παρει ταχυτητα και ενεργεια με χαμηλη δοση πυριτιδας απο το ΜΗ αμορτισερ
και βαζοντας 3 οβερπαουντερ να κλεισει το φυσιγγιο ??
Αυτα ειναι παπαριες...Μαικ !!!
Αυτο ακρηβος απλος εγω το ειπα πιο κοσμια .very funny.
 
Θα σου ελεγα τι ειμαι....αλλα σεβομαι ολους τους φιλους του φορουμ...
Πολυ μυαλο θελει να το καταλαβεις ??
Τι προσπαθει να κανει ?? Να παρει ταχυτητα και ενεργεια με χαμηλη δοση πυριτιδας απο το ΜΗ αμορτισερ
και βαζοντας 3 οβερπαουντερ να κλεισει το φυσιγγιο ??
Αυτα ειναι παπαριες...Μαικ !!!
Μαζι σου!
 
Αυτο ακρηβος απλος εγω το ειπα πιο κοσμια .very funny.

Μαζι σου!

Δεν ειναι για το ''μαζι σου''.....Απλα αυτα δεν ειναι ''ευρεσιτεχνιες''....απλα ειναι μαλακιες !!!

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο του....Βαλε βρε ανθρωπε του Θεου λιγη παραπανω πυριτιδα
βαλε και ενα αμορτισερ....πεταξε αυτες τις μαλακιες τα οβερπαουντερ ( μου εβαλε και 3 τεμ. ελεος δλδ ) ..και
κλεισε με ενα τζαμακι ή χαρτακι ...ωστε να εχεις φυσιγγιο με αξιοπρεπεια!!!
 
Δεν ειναι για το ''μαζι σου''.....Απλα αυτα δεν ειναι ''ευρεσιτεχνιες''....απλα ειναι μαλακιες !!!

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο του....Βαλε βρε ανθρωπε του Θεου λιγη παραπανω πυριτιδα
βαλε και ενα αμορτισερ....πεταξε αυτες τις μαλακιες τα οβερπαουντερ ( μου εβαλε και 3 τεμ. ελεος δλδ ) ..και
κλεισε με ενα τζαμακι ή χαρτακι ...ωστε να εχεις φυσιγγιο με αξιοπρεπεια!!!
Τι θα μπορούσε να συμβεί σε ένα τέτοιο φυσίγγι ; Είναι επικίνδυνο ;
 
Τι θα μπορούσε να συμβεί σε ένα τέτοιο φυσίγγι ; Είναι επικίνδυνο ;

Ενας απο τους βασικους κανονες στην ιδιογομωση....λεει....Δεν κλεινουμε τιποτα με λιγοτερο απο 5-6 χιλιοστα
συμπιεζομενο αμορτισερ σε κανονικο φυσιγγιο!!!

Κλεινουμε μονο διασπορας Εαν το θελουμε...ξεροντας παντα τι στηνουμε... που ειναι αλλη κατηγορια φυσιγγιων και με ελαφριες γομωσεις...
Βγαλε τα συμπερασματα σου φιλε μου !!

ΥΓ. Ακομα και καποια Ιταλικα φυσιγγια με ντιανα...εχουν το αμορτισερ στο ''κουβετ'' που βαζει ο Ιταλος...
Εχει φουστα επανω και κατω,,,και δημιουργει το ζητουμενο αμορτισερ !!
 
Ενας απο τους βασικους κανονες στην ιδιογομωση....λεει....Δεν κλεινουμε τιποτα με λιγοτερο απο 5-6 χιλιοστα
συμπιεζομενο αμορτισερ σε κανονικο φυσιγγιο!!!

Κλεινουμε μονο διασπορας Εαν το θελουμε...ξεροντας παντα τι στηνουμε... που ειναι αλλη κατηγορια φυσιγγιων και με ελαφριες γομωσεις...
Βγαλε τα συμπερασματα σου φιλε μου !!

ΥΓ. Ακομα και καποια Ιταλικα φυσιγγια με ντιανα...εχουν το αμορτισερ στο ''κουβετ'' που βαζει ο Ιταλος...
Εχει φουστα επανω και κατω,,,και δημιουργει το ζητουμενο αμορτισερ !!

Μου θύμησες μια συζήτηση που είχα « λέω θα πάω στα γρουνια φέτος καμία βόλτα τι δράμια να πάρω ; » λέει αυτά … θα πάρεις!
Αμάν του λέω για αυτά άκουσα ότι τφεκαν δυνατά δεν θέλω τέτοια .

Όχι λεει την άλλη σειρά θα παρεις πιο μαλακό δουλεμένο . Για αυτό που με λες ότι βαράει δυνατά , με παίρνει ένας τηλέφωνο και με λεει « Οοοο γιωργη με εθκαν κάτι δραμια προυτη φορά ταριξα , α ρε στο δεύτερο φσεκι χαθκε το όπλο απτά χέρια μ , ντιπ βίδες έγινε»

Φυσικά με έπιασαν τα γέλια γιατί όταν δεν υπάρχει ατύχημα και το βλέπεις πιο χιούμοριστικο . Άρα φαντάζομαι και το παραπάνω φυσίγγι βίδες θα μου το κάνει .
 
Back
Top