Winchester Team

Χωρίς να θέλω να κατηγορήσω καμία εταιρία ... Με το μόνο λάδι με το οποίο δεν είχα κανένα θέμα με την ,

Η έκδοση για γαλοπούλα έχει παρουσιαστεί κάπου?
Τα ανεβαζω στο Remington για να μην χαλασω εδω τη συζητηση
 
https://www.gunvaluesboard.com/winchester-super-x2-ranger-519460.html
Πάντως αυτές οι ranger βλέποντας από κοντά αλλά και φωτό είναι πιο ανεβασμένες. Η ποιότητα υλικών πιο ανεβασμένη και στα χέρια αίσθηση στιβαρότητας...
Και όπως βλέπω εδώ , και ο Μηνάς μόνο καλά λόγια λέει:
http://old.kynigesia.gr/article.asp?AID=2777

Αλλά ρε Μάριε , σ' αυτήν το πιράκι δεν σπάει; ή δεν έχει τέτοιο πίρο αυτή;
 
Δεν ξέρω γιατί δεν ήξερα ποτέ για την συγκεκριμένη βλάβη. Αυτές είχαν θέματα με το πιστόνι και το μπουτον. Δεν είναι ντε και καλά ότι θα σπάνε Μήτσο... Είναι και από όπλο σε όπλο. Υπάρχουν κάποιοι που δεν έπαθαν τίποτα. Από το φόρουμ έγινε σε 2 χ3 και μια μαξους
 
Δεν ξέρω γιατί δεν ήξερα ποτέ για την συγκεκριμένη βλάβη. Αυτές είχαν θέματα με το πιστόνι και το μπουτον. Δεν είναι ντε και καλά ότι θα σπάνε Μήτσο... Είναι και από όπλο σε όπλο. Υπάρχουν κάποιοι που δεν έπαθαν τίποτα. Από το φόρουμ έγινε σε 2 χ3 και μια μαξους
κατσε μου μπορει να βγαλει κι αλλες Μαριε κ βλαβες κ σε αλλα οπλα,τελικα οσοι εχουν απο τα πρωτες sx3 εχουν κ πιο ανθεκτικα οπλα
 
ζημιά στο κλείστρο έχει πάθει φίλος μου παρόμοια με του Μάριου στην ξύλινη SX3 6 μηνών όπλο,η Kalco του είπε παραγγελία καινούργιο κλείστρο από Αμερική και παράδοση 4-5 μήνες στη τιμή των €300 πριν 2 χρόνια

ο φίλος ήταν έτοιμος να δώσει το όπλο €500-550 αλλα τελικά κόλλησε το σπασμένο εξάρτημα και από τότε δεν έχει πρόβλημα
 
ζημιά στο κλείστρο έχει πάθει φίλος μου παρόμοια με του Μάριου στην ξύλινη SX3 6 μηνών όπλο,η Kalco του είπε παραγγελία καινούργιο κλείστρο από Αμερική και παράδοση 4-5 μήνες στη τιμή των €300 πριν 2 χρόνια

ο φίλος ήταν έτοιμος να δώσει το όπλο €500-550 αλλα τελικά κόλλησε το σπασμένο εξάρτημα και από τότε δεν έχει πρόβλημα
Ποιος το ανέλαβε τελικά Παύλο?
 
ζημιά στο κλείστρο έχει πάθει φίλος μου παρόμοια με του Μάριου στην ξύλινη SX3 6 μηνών όπλο,η Kalco του είπε παραγγελία καινούργιο κλείστρο από Αμερική και παράδοση 4-5 μήνες στη τιμή των €300 πριν 2 χρόνια
Εγγύηση δεν είχε;;
 
είχε δεν ξέρω όμως κάτι παραπάνω,είχει τραβηχτεί αρκετά ο φίλος,,,,αν θυμάμαι καλά είχε παραγγείλει και την κάτω βάση του κλείστρου σε περίπτωση που ξανα έσπαγε
 
είχε δεν ξέρω όμως κάτι παραπάνω,είχει τραβηχτεί αρκετά ο φίλος,,,,αν θυμάμαι καλά είχε παραγγείλει και την κάτω βάση του κλείστρου σε περίπτωση που ξανα έσπαγε
Μα η κάτω βάση δεν σπάει μόνο το πυρακι που κρατά ένα μαυρο μεταλλικό στοπ ανάμεσα στα δύο μέρη. Το ζήτημα είναι να γίνει κάτι σταθερό. Την δουλειά αναλαμβάνει ο οπλουργος χρηστάκος ο οποίος είναι της καλκο. Στον Στέλιο duck... Έτσι το κάνε στο μαξους και συνολικά έχει ρήξεις 10000 φυσίγγια χωρίς κανένα θέμα ξανα
 
Δεν βλέπω να τελειώνει η ιστορία. Οι οπλουργος εδώ δε μπορούν να το κάνουν. Άμα το στείλω με εγγύηση η καλκο θα αργήσει να το στείλει και θα πάει πολύ, απευθείας ο οπλουργος τους δεν δέχετε εγγύηση και θα απαντήσουν αύριο αν και πουρέ να σταλεί!
 
Back
Top