Winchester Team

Φίλε ίσως να μην την παλεύω άλλο εγώ με το καθάρισμα έχω και θέμα με τα χημικά πλέον
Αλλά είναι και αυτό το πιστόνι σπαστικό ιδικά άμα έχεις ρίξει πολλά φυσίγγια
Αγαπητέ Νικόλα σε 10 λεπτά χωρίς χημικά,σφουγγάρι σαπούνι χεριών και ζεστό νεράκι,κάνει κάποια ώρα να στεγνώσει δεν πειράζει
χημικά βάζω στο μεγάλο ετήσιο καθάρισμα και στην κάννη(εσωτερικό)μετά από 250-300 τουφεκιές
έβαζα σε κάθε καθάρισμα χημικό αλλά δεν έχει νόημα.....μπουγάδα και είσαι ok



 
Αγαπητέ Νικόλα σε 10 λεπτά χωρίς χημικά,σφουγγάρι σαπούνι χεριών και ζεστό νεράκι,κάνει κάποια ώρα να στεγνώσει δεν πειράζει
χημικά βάζω στο μεγάλο ετήσιο καθάρισμα και στην κάννη(εσωτερικό)μετά από 250-300 τουφεκιές
έβαζα σε κάθε καθάρισμα χημικό αλλά δεν έχει νόημα.....μπουγάδα και είσαι ok



Μακη λυσεις υπαρχουν πολλες απλα με το νερο θελει πολυ καλο στεχνωμα πρεπει να παρεις κ ενα καλο πιστολακι να μην μηνει ουτε ιχνος υγρασια
την εχω δοκημαση αλλα δεν με ικανοποιησε λιγο καλητερο με χρηση ατμοκαθαριστη
αλλα λογο δουλεια εχω χημεικο που το ψεκαζω φυσαω με αερα κ ειναι οπως βγηκες απο το εργοστασιο χρονος λιγοτερο απο 5λεπτα
ισπνοει καρκινογονων μεγαλη:oops:
 
Καλησπέρα. Καμία γνώμη για κανένα φυσίγγι 32, 33 γραμμάρια για τσιχλοκοτσιφα έχουμε καμία καλή μάρκα. Έχω δοκιμάσει έως τώρα imperial, saga, super kill, gm3 πολλά φτερά και τα πουλιά τραυματισμενα. Τσόκ πάνω του σωτηρακοπουλου brain Bl. Κανένα φυσίγγι που να πηγαίνει το όπλο ξέρουμε?το όπλο winchester sx3 την ξύλινη.
 
Πανο βάλε πιο κλειστό τσόκ οπωσ σου λένε τα παιδιά. Η τσιχλιτσα μέχρι τα 30 μέτρα θα πέσει με τα φυσίγγια που αναφέρεις. Και μην αλλάζεις φυσίγγια συνέχεια, άλλη προσκοπευση έχουν και θα έχεις αποτυχίες. Επίσης αν βλέπεις φτερά πάει να πάει κατά πάσα πιθανότητα ότι βαράς ουρά. Βάλει λίγο παραπάνω προσκοπευση. Στα καλά φυσίγγια και του Ρουμελιώτη που τα δουλεύουν πολλα παιδιά εδώ μέσα, εγώ ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει.
 
πολλά φτερά και τα πουλιά τραυματισμενα. Τσόκ πάνω του σωτηρακοπουλου brain Bl. .
Αν και το συγκεκριμένο τσόκ μέχρι τα 30 με 35 μέτρα πάει πολύ καλά.
Τωρα μπερδευτηκα..Αν κατάλαβα καλα εννοείς ότι ρίχνεις πάνω από αυτά τα μετρα κ έχεις τραυματισμενα κλπ με το bl, τότε πολυ καλα κάνει κ συμβαίνει αυτό..Αν δεν γινόταν αυτό τότε σιγουρα δεν θα λεγόταν bl αλλά κάπως αλλιως..
Για πιο μακριά άλλαξε τσοκ..
 
Last edited:
Να κοιτάξω για κανένα carlson η το briley σε lm η σε ic?

Πάνο ένα ένα γτ λίγο μπερδεύτηκα με τη συζήτηση. Το bell το προτείνει ο κατασκευαστής για πιο κοντινές τουφεκιές. Το να σφίξεις το τσόκ θα σου δώσει περισσότερα σκάγια στο κέντρο στα 30 μέτρα. Πριν πάρεις άλλο τσοκ βάλε κάποιο μαμά αλλά ποιο σφιχτό από το bell, βάλε το 3 άστρα. Αν συνεχίσεις να έχεις θέματα κάτι που αμφιβάλλω τότε δοκίμασε και κάποιο άλλο φυσίγγι που θα σου κάνει εσένα καλύτερα, κατά προτίμηση πιο γρήγορο. Η τσίχλα με ένα μέτριο φυσίγγι και σωστή σκόπευση μέχρι τα 30 μέτρα πέφτει στούπα. Γενικά προσωπική άποψη, ένα τσοκ εξωεργοστασιακό θα σου δώσει ίσως ένα 5% παραπάνω επιτυχίες, ειδικά στα μέτρα που συζητάμε. Στα λέω φιλικά για να μην μπεις σε περιττά έξοδα γτ δεν είναι θέμα φυσιγγίων το πρόβλημα που περιγράφεις.
 
Last edited:
Μακη λυσεις υπαρχουν πολλες απλα με το νερο θελει πολυ καλο στεχνωμα πρεπει να παρεις κ ενα καλο πιστολακι να μην μηνει ουτε ιχνος υγρασια
την εχω δοκημαση αλλα δεν με ικανοποιησε λιγο καλητερο με χρηση ατμοκαθαριστη
αλλα λογο δουλεια εχω χημεικο που το ψεκαζω φυσαω με αερα κ ειναι οπως βγηκες απο το εργοστασιο χρονος λιγοτερο απο 5λεπτα
ισπνοει καρκινογονων μεγαλη:oops:
Να την βάλεις στο στεγνωτηριο.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..very funny..big smile..very funny.
 
Back
Top