Winchester Team

.....9σφαιρη ....10σφαιρη ..η.....11σφαιρη .. ????
Περι ορεξεως ...κι αναλογως ...μακρος των τσοκ !
(βεβαια τους φιλους κυνηγους ...μαλλον δεν τους πολυενδιαφερει κατι τετοιο ...αλλα ...ας βρισκεται εδω μεσα ...ποτε δεν ξερεις !!)
Η βαφη τους δεν εχει τελειωσει ακομα...ειναι δοκιμαστικη ...μιας και θα καταληξουν βαμμενα ,με cerakote ..









κι αν δεν επαρκει το ελατηριο της αποθηκης .........ετοιμη και η λυση ......στην παρακατω φωτο ...για προσθετο κομματι ελατηριου ...



ε ..και μιας και εφτιαξα ολα αυτα ....ας φτιαξω κι εναν follower ...αφου εκεινο το μαυρο το πλαστικο ...μου την εδινε στα νευρα καθε που το εβλεπα ....




Ξερω !!!...Ξερω ...!!....σας τα επριξα !!.llk.
 
Briley Stainless Skeletonized Gas Piston for Winchester SX2/SX3/FN SLP

New From Briley! Stainless Steel Piston For Winchester SX2/SX3/FN SLP/ and Browning gold Shotguns. Remove that aluminum piston in your gun and replace it with Briley's new skelotinzed Steel Piston. The aluminum pistons are known to break when you least expect it, don't be that person. Briley has been making these pistons by hand for noted shooters like Bobby Fowler and Benny Cooley, and now we are manufacturing them for the general public. The piston comes with the outer shell, and everything you see in the pictures above, and you must put all of your internal parts from your existing piston into the new skeletonized piston, and then your ready to shoot with peace of mind that you have a durable setup that will last!

The piston and Lock nut are both of 416 Stainless and are supplied with the outer seal ring and tool for assembly and disassembly of your existing piston. You are to use the original factory internal Parts with this system


PBox_Border_Right_Top.gif

clear1x1.gif

Price: $94.99
 
Καλοντουφεκο θεο...εντελως ενημερωτικα με το αλλο οπλο τι εγινε;πως πηγαν οι εργασιες;ενημερωσε μας ρε φιλε:)εχουμε χασει επεισοδια

Τζιμι το winchester gamaei.sarcastic.
εχει τελειώσει απο ράσπες και γυαλοχαρτα, εχουν κοπει νέες ψάθες και εκκρεμεί το φινίρισμα αλλά δεν κρατιεμε το εχω μονταρει και το κάνω τις τσαρκες του.hunter.
photo sharing sites
 
ομορφη δουλεια !!...μπραβο σου φιλε μου !!!...
Τζιμι το winchester gamaei.sarcastic.
εχει τελειώσει απο ράσπες και γυαλοχαρτα, εχουν κοπει νέες ψάθες και εκκρεμεί το φινίρισμα αλλά δεν κρατιεμε το εχω μονταρει και το κάνω τις τσαρκες του.hunter.
photo sharing sites
 
το εχει παρει το ματι μου ....αλλα το γαμωτο ειναι οτι το δινουν ...χωρις την βαλβιδα...και δεν καταλαβαινω τον λογο που το δινουν ετσι !
Briley Stainless Skeletonized Gas Piston for Winchester SX2/SX3/FN SLP

New From Briley! Stainless Steel Piston For Winchester SX2/SX3/FN SLP/ and Browning gold Shotguns. Remove that aluminum piston in your gun and replace it with Briley's new skelotinzed Steel Piston. The aluminum pistons are known to break when you least expect it, don't be that person. Briley has been making these pistons by hand for noted shooters like Bobby Fowler and Benny Cooley, and now we are manufacturing them for the general public. The piston comes with the outer shell, and everything you see in the pictures above, and you must put all of your internal parts from your existing piston into the new skeletonized piston, and then your ready to shoot with peace of mind that you have a durable setup that will last!

The piston and Lock nut are both of 416 Stainless and are supplied with the outer seal ring and tool for assembly and disassembly of your existing piston. You are to use the original factory internal Parts with this system


PBox_Border_Right_Top.gif

clear1x1.gif

Price: $94.99
 
Τζιμι το winchester gamaei.sarcastic.
εχει τελειώσει απο ράσπες και γυαλοχαρτα, εχουν κοπει νέες ψάθες και εκκρεμεί το φινίρισμα αλλά δεν κρατιεμε το εχω μονταρει και το κάνω τις τσαρκες του.hunter.
photo sharing sites
ωραίος μπράβο ρε φίλε :)
 
Τζιμι το winchester gamaei.sarcastic.
εχει τελειώσει απο ράσπες και γυαλοχαρτα, εχουν κοπει νέες ψάθες και εκκρεμεί το φινίρισμα αλλά δεν κρατιεμε το εχω μονταρει και το κάνω τις τσαρκες του.hunter.
photo sharing sites
Γεια στα χέρια σου Θεόφραστε!
 
Για να μην παίρνω εγώ όλο το credit που λέμε και στο χωριό μου, οι ψάθες είναι έργο γνωστού φιλεύσπλαχνου μάστορα μέλους του forum, όπως και πολύ βοήθεια στο γνωστικό επίπεδο.:)
Εγώ γιατί άραγε το είχα φανταστεί αυτό εξαρχής ;;; Και στοίχημα θα έβαζα !!! .sarcastic.
Ποιος άλλος έχει την υπομονή και "το χέρι" να κάτσει να κάμει τέτοια δουλειά !!!
Είναι μερακλής και καλλιτέχνης ο άνθρωπος, τι να λέμε τώρα !!!!!!! .shake hands. .RESPECT.
 
Για να μην παίρνω εγώ όλο το credit που λέμε και στο χωριό μου, οι ψάθες είναι έργο γνωστού φιλεύσπλαχνου μάστορα μέλους του forum, όπως και πολύ βοήθεια στο γνωστικό επίπεδο.:)

Εγώ γιατί άραγε το είχα φανταστεί αυτό εξαρχής ;;; Και στοίχημα θα έβαζα !!! .sarcastic.
Ποιος άλλος έχει την υπομονή και "το χέρι" να κάτσει να κάμει τέτοια δουλειά !!!
Είναι μερακλής και καλλιτέχνης ο άνθρωπος, τι να λέμε τώρα !!!!!!! .shake hands. .RESPECT.
ο γεροντας ειναι ολα τα λεφτα. μπραβο και στους 2
.shake.

Τι να πω! Το μπράβο και στους δυο είναι λίγο! .shake hands.
 
Back
Top