To know us better - Γνωριμία

Καλησπέρα σε όλους σας
Είμαι ο Χάρης και διαβάζω αρκετά χρόνια το forum αποφάσισα να κάνω εγγραφή να τα λέμε και απο εδώ .Ευχαριστώ για την φιλοξενία .Καλά και ασφαλή κυνήγια σε όλους

Καλως ηρθες στην παρεα μας Χαρη!!! Καλη διαμονη σου ευχομαι !!!
 
Καλά το πας εσύ χαχαχαχαχα. Πέρα απ' την πλάκα κυνηγάω 23 χρόνια και εκτός από τα τελευταία 5 που έχω και την μαξους ποτέ δεν ένιωσα την ανάγκη να έχω δεύτερο όπλο.
Όταν έχεις ασχοληθεί με όλα τα θηράματα εύκολα μαζεύεις όπλα.Δεν πουλάω κιόλας, οπότε...
 
Καλησπέρα σε όλους σας
Είμαι ο Χάρης και διαβάζω αρκετά χρόνια το forum αποφάσισα να κάνω εγγραφή να τα λέμε και απο εδώ .Ευχαριστώ για την φιλοξενία .Καλά και ασφαλή κυνήγια σε όλους
Χάρη καλως μας ηλθες!!
Καλη διαμονή!!

Τη κυνηγια κανεις..;;;
 
Καλησπέρα σε όλους απο Νάξο!
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!
Είμαι ο Βαγγέλης από Πειραιά και ασχολούμαι με σκοποβολή με αεροβόλο.
Άντε να πούμε δυο λόγια. Είμαι ο Πάρης κι είμαι καλά. Κυνηγάω,σχεδόν αποκλειστικά ,λαγό όσο μου το επιτρέπει ο χρόνος και ψαρεύω όσο μου το επιτρέπει η τιμή της βενζίνης .Με κάποια παιδιά γνωριζόμαστε από άλλα φόρουμ και θα τα λέμε κι εδώ.Ευχαριστω για τη φιλοξενία..
Εύθυμη -Βαγγελη και Πάρη καλώς ήρθατε καλή διαμονή .welcome.
 
Καλώς σας βρήκα εδώ Αθήνα τσίχλα και με φίλους κανένα γουρούνι καμία μπεκάτσα
Στα μέρη μου Κοζάνη λαγό και φασα όπου εκεί έχουμε την ομάδα μας με σκυλιά και όλα τα καλά
Χάρη καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Καλησπερα.
Ειμαι ο Αλεξ.
Μου αρεσουν τα οπλα,
κυνηγαω περιστασιακα (πιο πολυ η επαφη με την φυση μου αρεσει),
μου αρεσει η σκοποβολη (δεν εχω γραφτει ακομα σε συλλογο).
Εχω :
Browning B80 SL,
Remington 1100 Sporting 410,
Saiga 410,
και τα αεροβολα μου.
Καλώς ήρθες!
 
Άντε να πούμε δυο λόγια. Είμαι ο Πάρης κι είμαι καλά. Κυνηγάω,σχεδόν αποκλειστικά ,λαγό όσο μου το επιτρέπει ο χρόνος και ψαρεύω όσο μου το επιτρέπει η τιμή της βενζίνης .Με κάποια παιδιά γνωριζόμαστε από άλλα φόρουμ και θα τα λέμε κι εδώ.Ευχαριστω για τη φιλοξενία..
Καλώς τον!
 
Καλησπέρα σε όλους σας
Είμαι ο Χάρης και διαβάζω αρκετά χρόνια το forum αποφάσισα να κάνω εγγραφή να τα λέμε και απο εδώ .Ευχαριστώ για την φιλοξενία .Καλά και ασφαλή κυνήγια σε όλους
Καλώς ήρθες!
 
Καλησπερα στην Ομαδα,

Ειμαι ο Αντρεας,

Καταγωγη απο Ιθακη και μεγαλωμενος εκει, πλεον ζω στην Αθηνα.

Κυνηγαω χρονια μονο φτερωτα μιας και δεν ειχα ποτε την δυνατοτητα αλλου θυραματος λογο ελειψης σκυλου.

Ψαχνω παρεα για κανα τσιχλοκοτσυφο.

Γενικη αδεια φετος μετα απο καιρο.

Χάρηκα πολυ!

Καλη σεζον σε ολους τους φιλους.
 
Καλησπερα στην Ομαδα,

Ειμαι ο Αντρεας,

Καταγωγη απο Ιθακη και μεγαλωμενος εκει, πλεον ζω στην Αθηνα.

Κυνηγαω χρονια μονο φτερωτα μιας και δεν ειχα ποτε την δυνατοτητα αλλου θυραματος λογο ελειψης σκυλου.

Ψαχνω παρεα για κανα τσιχλοκοτσυφο.

Γενικη αδεια φετος μετα απο καιρο.

Χάρηκα πολυ!

Καλη σεζον σε ολους τους φιλους.
Αντρέα καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Back
Top