To know us better - Γνωριμία

Άντε να πούμε δυο λόγια. Είμαι ο Πάρης κι είμαι καλά. Κυνηγάω,σχεδόν αποκλειστικά ,λαγό όσο μου το επιτρέπει ο χρόνος και ψαρεύω όσο μου το επιτρέπει η τιμή της βενζίνης .Με κάποια παιδιά γνωριζόμαστε από άλλα φόρουμ και θα τα λέμε κι εδώ.Ευχαριστω για τη φιλοξενία..
Πάρη καλως ηλθες!!!
Με τη οπλο κυνηγας κ τη σκυλους εχεις;;;
 
Ωραία οπλα να τα χαίρεσαι...Πότε προλαβαίνεις και τα κυνηγάς όλα μπράβο σου
Παναγιώτη αυτό είναι ένα θεμα που εγώ ας πουμε που θέλω να τα κυνηγάω όλα ανάλογα με το θήραμα δε συνηθίζουμε με ένα όπλο, αφου πολλες φορες λέω μακάρι να είχα ένα όπλο!!!
 
Παναγιώτη αυτό είναι ένα θεμα που εγώ ας πουμε που θέλω να τα κυνηγάω όλα ανάλογα με το θήραμα δε συνηθίζουμε με ένα όπλο, αφου πολλες φορες λέω μακάρι να είχα ένα όπλο!!!

Εγώ πάντα με ένα κυνηγούσα. Και τώρα που έχω δύο το ένα είναι παρκαρισμένο
 
Παναγιώτη αυτό είναι ένα θεμα που εγώ ας πουμε που θέλω να τα κυνηγάω όλα ανάλογα με το θήραμα δε συνηθίζουμε με ένα όπλο, αφου πολλες φορες λέω μακάρι να είχα ένα όπλο!!!
Αυτό είναι μεγάλο θέμα αυτό το πρόβλημα είχα και γω αλλά τώρα που ξεκίνησα και κυνηγάω με ένα πιστεύω έχω βελτιωθεί πολύ ενώ πριν δεν ήξερα τι μου έφταιγε!!
 
Αυτό είναι μεγάλο θέμα αυτό το πρόβλημα είχα και γω αλλά τώρα που ξεκίνησα και κυνηγάω με ένα πιστεύω έχω βελτιωθεί πολύ ενώ πριν δεν ήξερα τι μου έφταιγε!!
Πολυ σωστα τα λεει ο Αρίστος...
Εγω με το παλιοποζέ, μονο σε τρυγονι κ παπι στο χαραμα δεν εχω παει ακομη....με εχει βολεψει πολυ, παρα πολυ στα κυνηγια μου κ τον τροπο κ τα μεροι που κυνηγω...θα δοκιμασω κ παπι το χαραμα εννοειται, αν μας κανουν την τιμη φετος... 🦆 🦆
 
Πολυ σωστα τα λεει ο Αρίστος...
Εγω με το παλιοποζέ, μονο σε τρυγονι κ παπι στο χαραμα δεν εχω παει ακομη....με εχει βολεψει πολυ, παρα πολυ στα κυνηγια μου κ τον τροπο κ τα μεροι που κυνηγω...θα δοκιμασω κ παπι το χαραμα εννοειται, αν μας κανουν την τιμη φετος... 🦆 🦆
Απλά αν σε βολέψει δεν αλλάζεις οπλο γτ πλέον με αυτά τα θυραματα που βλέπουμε δεν είναι για πολλές δοκιμες
 
Υπάρχουν και χειρότερα.9 στον οπλοβαστο και ένα έξω.

Καλά το πας εσύ χαχαχαχαχα. Πέρα απ' την πλάκα κυνηγάω 23 χρόνια και εκτός από τα τελευταία 5 που έχω και την μαξους ποτέ δεν ένιωσα την ανάγκη να έχω δεύτερο όπλο.
 
Back
Top