To know us better - Γνωριμία

Είμαι από Κομοτηνή και κυνηγάω κυρίως ορτύκι και μπεκάτσα, λίγο φάσσα και παπια αρκετά όπλα στην κατοχή μου αλλά σαν την τουφεκιά b525 κανένα και σε λίγο θα κάνω αγορά μια gold hunter σε καλή κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας για κάποιο after market τσοκ που σας άφησε καλές εντυπώσεις για μεσαίες-μακρινες βολές σε φάσσα και παπια
Καλως όρισες Θωμά στην παρέα.
 
Είμαι από Κομοτηνή και κυνηγάω κυρίως ορτύκι και μπεκάτσα, λίγο φάσσα και παπια αρκετά όπλα στην κατοχή μου αλλά σαν την τουφεκιά b525 κανένα και σε λίγο θα κάνω αγορά μια gold hunter σε καλή κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας για κάποιο after market τσοκ που σας άφησε καλές εντυπώσεις για μεσαίες-μακρινες βολές σε φάσσα και παπια
Καλώς όρισες.
 
Είμαι από Κομοτηνή και κυνηγάω κυρίως ορτύκι και μπεκάτσα, λίγο φάσσα και παπια αρκετά όπλα στην κατοχή μου αλλά σαν την τουφεκιά b525 κανένα και σε λίγο θα κάνω αγορά μια gold hunter σε καλή κατάσταση και θα ήθελα την γνώμη σας για κάποιο after market τσοκ που σας άφησε καλές εντυπώσεις για μεσαίες-μακρινες βολές σε φάσσα και παπια
Θωμά, κσλώς ήρθες στην ομάδα μας, καλή διαμονή...
 
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή. Τι κυνήγια κάνειμ
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή. Τι κυν
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή. Τι κυνήγια κάνεις;
Πηγαίνω για τρυγόνια,μπεκάτσα,πάπια και για κανένα τσιχλοκοτσυφι
 
Καλησπέρα είμαι ο vasilis pointer και άλλαξα κινητό και επειδή ξέχασα τους κωδικούς μπήκα με νέο όνομα το vasilis branis. .Κυνηγάω όπως ξέρετε ορτύκια μπεκάτσα πέρδικα με τα τρία ποιντερ μου τον Ιβάν 12 ετών σε διαδικασία απόσυρσης την Ίρμα 7 ετών και τον Ιβάν (2 ) που είναι 16 μηνών. Όπλα μια benneli montefeltro για αριστερό χέρες και ένα δίκανο suoer pose Berretta 686.
 
Καλησπέρα είμαι ο vasilis pointer και άλλαξα κινητό και επειδή ξέχασα τους κωδικούς μπήκα με νέο όνομα το vasilis branis. .Κυνηγάω όπως ξέρετε ορτύκια μπεκάτσα πέρδικα με τα τρία ποιντερ μου τον Ιβάν 12 ετών σε διαδικασία απόσυρσης την Ίρμα 7 ετών και τον Ιβάν (2 ) που είναι 16 μηνών. Όπλα μια benneli montefeltro για αριστερό χέρες και ένα δίκανο suoer pose Berretta 686.
Βαλε κ το avatar που είχες, για να σε συνηθησουμε...χε χε... :D
 
Καλώς Ήρθατε...
Καλησπέρα σας. Παναγιώτης από Καλαμάτα,
52 χρόνων . Έχω χρόνια αρκετά να κυνηγήσω με το 16αρι,saint ettienne μου, κειμήλιο από το πατέρα μου, αλλά διάβασα ωραίο θέμα που βρήκα για κυνήγι με τόξο. Έχω ένα..... Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.
 
Καλησπέρα σας. Παναγιώτης από Καλαμάτα,
52 χρόνων . Έχω χρόνια αρκετά να κυνηγήσω με το 16αρι,saint ettienne μου, κειμήλιο από το πατέρα μου, αλλά διάβασα ωραίο θέμα που βρήκα για κυνήγι με τόξο. Έχω ένα..... Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.
Καλως ηρθες Παναγιωτη, το κυνηγι με τοξο στην Ελλαδα απαγορευεται....
 
Καλησπέρα σας. Παναγιώτης από Καλαμάτα,
52 χρόνων . Έχω χρόνια αρκετά να κυνηγήσω με το 16αρι,saint ettienne μου, κειμήλιο από το πατέρα μου, αλλά διάβασα ωραίο θέμα που βρήκα για κυνήγι με τόξο. Έχω ένα..... Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.
Παναγιωτη καλως ηρθες....
 
Καλησπέρα σας. Παναγιώτης από Καλαμάτα,
52 χρόνων . Έχω χρόνια αρκετά να κυνηγήσω με το 16αρι,saint ettienne μου, κειμήλιο από το πατέρα μου, αλλά διάβασα ωραίο θέμα που βρήκα για κυνήγι με τόξο. Έχω ένα..... Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.
Καλώς ήρθες στην παρέα Παναγιώτη.
 
Καλησπέρα σας. Παναγιώτης από Καλαμάτα,
52 χρόνων . Έχω χρόνια αρκετά να κυνηγήσω με το 16αρι,saint ettienne μου, κειμήλιο από το πατέρα μου, αλλά διάβασα ωραίο θέμα που βρήκα για κυνήγι με τόξο. Έχω ένα..... Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.
Καλώς ήρθες Παναγιώτη , καλή διαμονή.
 
Καλως ηρθες Παναγιωτη, το κυνηγι με τοξο στην Ελλαδα απαγορευεται....
Καλησπέρα. Νομίζω σωστά γράφεις. Βρήκα μια ομάδα που έχει δημιουργηθεί από τοξότες που βγαίνουν Βαλκάνια να κυνηγήσουν με τόξο. Προσπαθούν να οργανωθούν, ώστε να ασκηθεί κάποια πίεση, κ ίσως χρειαστούν κ τη συμβολή των κυνηγετικών συλλογών κ της ομοσπονδίας. Τα γουρούνια είναι παντού πολλά, φυσικά ο τρόπος αλλάζει για να έχεις επιτυχία, κ αυτές οι μέθοδοι ειναι άγνωστες. Ας ελπίσουμε ότι θα προκύψει κάτι. Όσο αφορά τα πυροβόλα, έχω κάνα 15αρθ χρόνια να κυνηγήσω με το υπέροχο 16αρι που βρήκα από το πατέρα μου. Σύντομα θα το στείλω για μάζεμα τα κ ίσως ξεκινήσω κ πάλι.
 
Back
Top