To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά χαρά σε όλους... Είμαι ο Γιάννης από ορεινό χωριό της Άρτας. Κυνηγάω αγριογούρουνα μέχρι το Γενάρη και μετά φασα, Τσιχλα μπεκάτσα.. Εχω μια benelli Raffaello special lousso..
Καλώς ήλθες Γιάννη στην παρέα μας
Πολύχρονος με υγεία και χαρά :)
 
Γειά χαρά σε όλους... Είμαι ο Γιάννης από ορεινό χωριό της Άρτας. Κυνηγάω αγριογούρουνα μέχρι το Γενάρη και μετά φασα, Τσιχλα μπεκάτσα.. Εχω μια benelli Raffaello special lousso..
Καλώς μας ήρθες Γιάννη στην μεγάλη παρέα μας:):)
 
Γειά χαρά σε όλους... Είμαι ο Γιάννης από ορεινό χωριό της Άρτας. Κυνηγάω αγριογούρουνα μέχρι το Γενάρη και μετά φασα, Τσιχλα μπεκάτσα.. Εχω μια benelli Raffaello special lousso..
Πατριωτάκι καλώς όρισες στην παρέα να γίνουμε κι εμεις πολλοί. .sarcastic. Πολύχρονος επι τι ευκαιρία και οτι επιθυμεις.
Ειπες ορεινό και φαντάστηκα αρκετα πιο πανω.
 
Γειά χαρά σε όλους... Είμαι ο Γιάννης από ορεινό χωριό της Άρτας. Κυνηγάω αγριογούρουνα μέχρι το Γενάρη και μετά φασα, Τσιχλα μπεκάτσα.. Εχω μια benelli Raffaello special lousso..
Καλώς μας ήρθες πατριώτη!
 
Άγγελε καλώς όρισες στην παρέα μας. Πες μας αν θες τι κυνήγια κάνεις και αν ψαρεύεις από στεριά, βάρκα ή και τα δύο :)
Καλημέρα, κυνηγάω κυρίως τσίχλα . Κάποιες φορές στη σαιζόν πάω για Φάσσα και αγριογούρουνο λόγω καλης παρέας.Σε ότι αφορά το ψάρεμα ξεκίνησα από casting αλλά τη τελευταία τριετία πήρα βάρκα και πάω για κάθετη και βαθειά καθετή.
 
Καλησπέρα, είμαι ο Άγγελος από Πετρούπολη 45 ετών.Κυνηγάω και ψαρεύω από μικρό παιδί. Εύχομαι τα καλύτερα στην παρέα του forum και πάνω από όλα υγειά σε όλους για να μπορούμε να κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας στην φύση.
Καλώς όρισες στην παρέα Αγγελε.
 
Καλησπέρα σε όλους

Σας ευχαριστώ όλους για το Θερμο Καλοσώρισμα.
Ευχομαι με τη σειρά μου Καλώς Ηρθατε στε νέα μέλη και να έχουμε παντα υγεία να μας βρίσκουν πολλά πρωινά στους Κυνηγότοπους με καλη παρέα και να έχουμε "ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ" στη φετεινη χρονιά,
 
Καλησπέρα, είμαι ο Άγγελος από Πετρούπολη 45 ετών.Κυνηγάω και ψαρεύω από μικρό παιδί. Εύχομαι τα καλύτερα στην παρέα του forum και πάνω από όλα υγειά σε όλους για να μπορούμε να κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας στην φύση.


Καλως ερθες Αγγελε!!! ΚΑΛΗ διαμονη σου ευχομαι!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top