To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στο θεμα Πωλειται πατησα πανω δεξια εκει που λεει post thread. Εγραψα τη αγγελια την ανεβασα αλλα δεν εγκριθηκε και στην πραγματικοτητα δεν ανεβηκε ποτε.
Είναι η πολιτική του φόρουμ να έχεις παραπάνω από 100 γραπτά μυνήματα.
 
Καλησπερα,
Μπορει καποιος διαχειριστης να που πει γιατι δεν επιτρεπεται να ανεβασω αγγελια;
Ευχαριστω
Το αναγραφουμε και στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ,αλλά για να έχεις το δικαίωμα να βάλεις κάποια αγγελία πρέπει να έχεις γράψει πάνω από 100 φορές σε τοπικ
 
Καλησπέρα ονομάζομαι Σπυρος. Μένω στην όμορφη Κεφαλονιά, κυνηγάω κυρίως πτερωτά ,με έμφαση στο τρυγόνι. Κυνηγάω με μια benelli crio φωτιά και λαύρα!!!!.terror..sarcastic.
Καλώς όρισες Σπύρο....Καλά ποσταρίσματα....
Να ξέρεις πως στην Κεφαλονιά δν επιτρέπονται τα Benelli.......Μόνο πλαγιόκαννα Baikal..... .sarcastic. ...Τάσοοοο.......!!!!!;)
.bye.
 
Καλώς όρισες Σπύρο....Καλά ποσταρίσματα....
Να ξέρεις πως στην Κεφαλονιά δν επιτρέπονται τα Benelli.......Μόνο πλαγιόκαννα Baikal..... .sarcastic. ...Τάσοοοο.......!!!!!;)
.bye.
Ευχαριστώ!!
Εεεεεεποχες του παππού μου!! Χωρίς να παρεξηγηθω βεβαίως βεβαίως:p από της καλύτερες τουφεκιές έβγαζαν;) πάντως μου έδωσε την ευχή του όταν πείρα την πρώτη μπενέλλα την σούπερ 90 την ξύλινη!! Και από τότενες μόνο μπενέλλα.hunter.
 
Ευχαριστώ!!
Εεεεεεποχες του παππού μου!! Χωρίς να παρεξηγηθω βεβαίως βεβαίως:p από της καλύτερες τουφεκιές έβγαζαν;) πάντως μου έδωσε την ευχή του όταν πείρα την πρώτη μπενέλλα την σούπερ 90 την ξύλινη!! Και από τότενες μόνο μπενέλλα.hunter.
Καλά έκανες......
Ο κάθε κυνηγός με ότι του γουστάρει τουφεκάει... ;) .shake hands.
 
Λόγο που είμαι νιουφης στο φόρουμ.big smile. εάν δεν απάντησα σε κάποιον συνάδελφο ευχαριστώ :):)
Είναι μέχρι να πάρω το κολάει;)
Στο κάθε post που διαβάζεις στο πλαίσιο σύνθεσης μηνύματος ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ γράφει ΑΠΑΝΤΗΣΗ....πατώντας "Απάντηση" απευθύνεσαι σε αυτόν που διάβασες το μήνυμά του.....
Πιστεύω να κατάλαβες....:rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top