To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κύριοι είμαι ο Φίλιππος από Θεσσαλονίκη. Ασχολούμαι με καρτέρι αποκλειστικά αντε κ κάνα περπατητο. Θα χαρώ να συζητάμε για την καψούρα μας το κυνήγι, Φυσίγγια, βλητικες κ ότι επιθυμεί η παρέα. Την καλησπέρα μου και πάλι....
Καλώς όρισες λοιπόν στην παρέα μας.....Ότι γουστάρει η ψυχή σου θα το συζητήσουμε εδώ... .welcome. :cool:
 
Οκ θα ρωτήσω και θα σου πω!!!!
Έχω αρκετούς φίλους από εκεί αλλά όχι με τέτοιο επίθετο...... μένω πολύ κοντά στο χορτοκοπι ούτε χιλιόμετρο ακριβώς από κάτω από το χωριό κάνω τα περισσότερα κυνήγια μου στα υδρόβια!!!
Στο BP βενζιναδικο από ότι κατάλαβα. Το πρώτο χωράφι δεξιά κάτω από τον λόφο ειναι δικό τους, με μια κολόνα της ΔΕΗ στο κέντρο. Παλια ειχε φουντουκιες
 
Στο BP βενζιναδικο από ότι κατάλαβα. Το πρώτο χωράφι δεξιά κάτω από τον λόφο ειναι δικό τους, με μια κολόνα της ΔΕΗ στο κέντρο. Παλια ειχε φουντουκιες
Εκεί μένω ναι χαχαχα ..... δίπλα από το μπλε το μηχανουργείο λες??
 
Πολύ με ξέρουν ως John Greek εχω τρέλα με την ιδιογομωση κ τις ταχύτητες.
Από κυνήγι συνήθως τσίχλα αλλά όταν
Πάω στα μέρη μου στον Όλυμπο πάω για φασα κ γουρούνι
Καλησπέρα στην παρέα.....
Γιάννη και Φίλιππα καλώς ήρθατε καλή διαμονή .welcome.
 
Κύριοι είμαι ο Φίλιππος από Θεσσαλονίκη. Ασχολούμαι με καρτέρι αποκλειστικά αντε κ κάνα περπατητο. Θα χαρώ να συζητάμε για την καψούρα μας το κυνήγι, Φυσίγγια, βλητικες κ ότι επιθυμεί η παρέα. Την καλησπέρα μου και πάλι....
Καλως ηρθες Φιλιππε!!
 
Κύριοι είμαι ο Φίλιππος από Θεσσαλονίκη. Ασχολούμαι με καρτέρι αποκλειστικά αντε κ κάνα περπατητο. Θα χαρώ να συζητάμε για την καψούρα μας το κυνήγι, Φυσίγγια, βλητικες κ ότι επιθυμεί η παρέα. Την καλησπέρα μου και πάλι....
Φίλιππε, καλώς ήρθες ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top