Remington Team

θα δούμε αν έχει φέτος φασσες ψηλά ..!!
Φιλε καλοριζικο και μου ζωντανευης προσωπικες μου αναμνησεις απο την παλαια Α5. .Με το καλο περιμενουμε τις εντυπωσεις σου.Ριξε και ενα συγκριτικο με την V3 στον πινακα ολοι ξερουμε την αποδοση μιας Remi κανης και θα ηθελα πολυ να δω ποσο κοντα η ισως και μπροστα να ειναι η Α5.
 
Φιλε καλοριζικο και μου ζωντανευης προσωπικες μου αναμνησεις απο την παλαια Α5. .Με το καλο περιμενουμε τις εντυπωσεις σου.Ριξε και ενα συγκριτικο με την V3 στον πινακα ολοι ξερουμε την αποδοση μιας Remi κανης και θα ηθελα πολυ να δω ποσο κοντα η ισως και μπροστα να ειναι η Α5.
Ευχαριστώ Pit , θα κάνω δοκιμή με την πρώτη ευκαιρία μαζί με την V3 . Κι εγώ έχω περιέργεια !
 
Καλορίζικο Φίλε να το χαρεις!Αν κ σε αλλη εκδοση περιμενα να το δω;)
πως κ δεν εβαλες τα δυο τα browning μαζι κ το εβαλες με το rem ?
κ επισεις αντε γρηγορα στο browning team .yelling.
Δεν βρήκα Ultimate Νικόλα . Μετά το ξανασκέφτηκα καλά κι ειπα ότι αν πάρω Ultimate θα την φάει κι αυτή ο οπλοβαστος . Άρα περνω απλή έκδοση κι βουρ για φασσες .
 
Δεν βρήκα Ultimate Νικόλα . Μετά το ξανασκέφτηκα καλά κι ειπα ότι αν πάρω Ultimate θα την φάει κι αυτή ο οπλοβαστος . Άρα περνω απλή έκδοση κι βουρ για φασσες .
καλα εκανες φιλε, αχ αυτη η Α5 ειναι ωραιο τουφεκι μου αρεση πολυ αυτη η γραμμη κ εχει κ ωραια χουφτα το κοντακι,βλεπω εχεις φορτοση κ τσοκ?για ανεβα πανω να κανουμε κανενα τεστ
 
καλα εκανες φιλε, αχ αυτη η Α5 ειναι ωραιο τουφεκι μου αρεση πολυ αυτη η γραμμη κ εχει κ ωραια χουφτα το κοντακι,βλεπω εχεις φορτοση κ τσοκ?για ανεβα πανω να κανουμε κανενα τεστ
Ναι πήρα 2 . Ρώτησα κι τον Παύλο που την είχε κι μου έδωσε πληροφορίες . Οκ θα έρθω
 
Δεν βρήκα Ultimate Νικόλα . Μετά το ξανασκέφτηκα καλά κι ειπα ότι αν πάρω Ultimate θα την φάει κι αυτή ο οπλοβαστος . Άρα περνω απλή έκδοση κι βουρ για φασσες .
Πολυ ωραια οπλα!!! .love. Καλοριχτα να ειναι!! Μπιμπελα....
 
Ευχαριστώ Pit , θα κάνω δοκιμή με την πρώτη ευκαιρία μαζί με την V3 . Κι εγώ έχω περιέργεια !
καλορίζικο και να το ευχαριστηθείς.
Γραψε μας οσο περισσότερες πληροφοριες/διαφορες.
ΠΧ. ανακρουση, βαρη, σκοπευτική γραμμη κλπ
 
Αν κι βγήκαμε λίγο από το post της Remi ας μας συγχωρέσει ο διαχειριστής . Λοιπόν με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω δοκιμές να δούμε αν μπορεί να ξεπεράσει την V3 & 1100 που έχει σταθερό 3* . Ελπίζω από Δευτέρα να προλάβω να το κάνω
 
Back
Top