Remington Team

Δεν υπάρχει . Εμένα σε ένα καθάρισμα το πέταξε κι είπα να το αλλάξω . Δεν έχουν . ΘΑ φέρουν το καλοκαίρι . Αυτό μπαίνει με ποντα στη βάση . Κι όταν το βάλεις ξανά , ποτέ δεν θα βάζεις από την ίδια πλευρά τον ένα πειρο που περνάει μέσα από το λαμακι . Από την αντίθετη πάντα .
Εμένα πάντα βγαλμένο ήταν ούτε ποντα ούτε τπτ και το βάζω έτσι και όλα οκ και όποτε καθαρίζω βγαίνει πάντα
 
Εμένα πάντα βγαλμένο ήταν ούτε ποντα ούτε τπτ και το βάζω έτσι και όλα οκ και όποτε καθαρίζω βγαίνει πάντα
Χωρίς ‘ποντα ‘ το μόνο πράγμα που το κρατάει στην σωστή θέση είναι το πλαϊνό της σκανδαλης . Ο πειρος είναι για την σωστή θέση & η ποντα για την σωστή κλίση που θα έχει . Όταν το βγαίνει θα έχεις προσέξει ότι έχει κλίση σαν τόξο , δεν είναι ίσιο .
 
Χωρίς ‘ποντα ‘ το μόνο πράγμα που το κρατάει στην σωστή θέση είναι το πλαϊνό της σκανδαλης . Ο πειρος είναι για την σωστή θέση & η ποντα για την σωστή κλίση που θα έχει . Όταν το βγαίνει θα έχεις προσέξει ότι έχει κλίση σαν τόξο , δεν είναι ίσιο .
Ακριβώς είναι σαν τόξο
 
Αυτά τα όπλα είναι αθάνατα. Να την κυνηγας αραιά και που.
Δίκιο έχεις Γιώργο . Έχει κάνει όλων τα κυνήγια σε όλα τα είδη τετραπόδων .. αλλά μετά από 27χρ χωρίς ποτέ εμπλοκή , θα καθίσει να ξεκουραστεί
 
Πήγα τελευταία μέρα κυνηγιού για τσίχλες περπατητο
με το Remington Europa 1*-3*με ψυχολογία ότι δεν πρόκειται να πάρω πουλιά, λόγω ότι κυνηγάω με καραμπίνα και 4*.
Αποτέλεσμα να πάρω 18 στο χέρι και 6 χαμενες .
Με φυσίγγια mezzo 8,5.
Κάτι τουφεκιές όμως εντυπωσιακές!!!
 
Back
Top