Remington Team

Παιδιά μετά από baikal 155, Browning auto5 ,beretta 303, έρχεται από εβδομάδα στην κατοχή μου ένα s/p Remington europa.
Δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου, αλλά εφόσον είναι δώρο δεν μπορώ να το αρνηθώ.
Εάν είναι κάποιος κάτοχος τέτοιου όπλου, δεκτές οι εντυπώσεις του.
Το Remington Europa ήταν υψηλής ποιότητας κυνηγετικό όπλο που πωλήθηκε στη διεθνή αγορά. Αυτό το όπλο κατασκευάστηκε στις αρχές της δεκαετίας του 1990 σε συνεργασία με τον Battisa Rizzini Gardonne Val Trompia. Κατασκευάστηκαν λιγότερα από 10.000 από αυτά τα όπλα.

Με το καλό να το πάρεις
Σαν εικόνα το θυμάμαι που το είχα δει σε διαφήμιση σε περιοδικό την δεκαετία του ενενήντα και θυμάμαι ότι ήταν προϊόν συνεργασίας της Remington με κάποια ιταλική εταιρία αλλά δεν θυμόμουν ποιά
Το παραπάνω κείμενο είναι από Αμερική αυτή είναι η απάντηση της Remington για το συγκεκριμένο όπλο
 
Το Remington Europa ήταν υψηλής ποιότητας κυνηγετικό όπλο που πωλήθηκε στη διεθνή αγορά. Αυτό το όπλο κατασκευάστηκε στις αρχές της δεκαετίας του 1990 σε συνεργασία με τον Battisa Rizzini Gardonne Val Trompia. Κατασκευάστηκαν λιγότερα από 10.000 από αυτά τα όπλα.

Με το καλό να το πάρεις
Σαν εικόνα το θυμάμαι που το είχα δει σε διαφήμιση σε περιοδικό την δεκαετία του ενενήντα και θυμάμαι ότι ήταν προϊόν συνεργασίας της Remington με κάποια ιταλική εταιρία αλλά δεν θυμόμουν ποιά
Το παραπάνω κείμενο είναι από Αμερική αυτή είναι η απάντηση της Remington για το συγκεκριμένο όπλο
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίεςφιλε!!!
 
Καλορίζικη Βασίλη, να είσαι γερός να την ευχαριστηθείς!!!
Μπράβο Bill.
Ρίξε μονόβολα αβέρτα.
Καλοντουφεκο με υγεία οπλαρα
Ευχαριστώ. Να είστε όλοι καλά.
Καλορίζικο τα θηράματα δε λείπουν απλά μας τα χαλάει ο καιρός
Γιάννη έχεις δίκιο. Αυτό ήθελα να πω και 'γω.
 
Back
Top