Remington Team

Εργαλειο το τουφεκι μεταμορφοθηκε
Όντως είναι τρομερό εργαλείο και δεν το αλλάζω με τίποτα....................!
Εντάξει μια V3 θα μου άρεσε , αλλά αυτό το όπλο με έχει συνοδέψει από το 1995 αγορασμένο από το WALMART ( Πολυκατάστημα) στο TEXAS , Light Contour High Gloss Finish για περίπου 498$ Special Price και 20.000 Δρχ. Τελωνείο στο Αεροδρόμιο δηλαδή 128000 + 20.000Δρχ=148.000Δρχ.
Στο μισό και λιγότερο από ότι είχε στην Ελλάδα τότε.
Τότε Ξύπνησα έβαλα μυαλό και έτσι απέκτησα αργότερα και τα δίκαννα μου που έκανα προσωπική ιδιωτική εισαγωγή από Ιταλία
Προβλέπεται από την Νομοθεσία περί όπλων της ΕΕ.
Απλώς εδώ τα μονοπώλια το κρατάνε κρυφό για να πουλάνε αυτοί καινούργια και μεταχειρισμένα όσο κάνει ένα αυτοκίνητο..........
 
Όντως είναι τρομερό εργαλείο και δεν το αλλάζω με τίποτα....................!
Εντάξει μια V3 θα μου άρεσε , αλλά αυτό το όπλο με έχει συνοδέψει από το 1995 αγορασμένο από το WALMART ( Πολυκατάστημα) στο TEXAS , Light Contour High Gloss Finish για περίπου 498$ Special Price και 20.000 Δρχ. Τελωνείο στο Αεροδρόμιο δηλαδή 128000 + 20.000Δρχ=148.000Δρχ.
Στο μισό και λιγότερο από ότι είχε στην Ελλάδα τότε.
Τότε Ξύπνησα έβαλα μυαλό και έτσι απέκτησα αργότερα και τα δίκαννα μου που έκανα προσωπική ιδιωτική εισαγωγή από Ιταλία
Προβλέπεται από την Νομοθεσία περί όπλων της ΕΕ.
Απλώς εδώ τα μονοπώλια το κρατάνε κρυφό για να πουλάνε αυτοί καινούργια και μεταχειρισμένα όσο κάνει ένα αυτοκίνητο..........
Αν θέλεις μπορείς να μας περιγράψεις τη διαδικασία εισαγωγής?
 
Αν θέλεις μπορείς να μας περιγράψεις τη διαδικασία εισαγωγής?
Καλησπέρα
Βεβαίως και μετά χαράς
Εχει πέσει λίγο μπλέξιμο
Βρήκα στα αρχεία μου τα έντυπα που χρειάζονται μόλις καταφέρω να βρώ χρόνο να διαγ΄ραψω τα προσωπικά μου στοιχεία θα σας περιγ΄ραψω βήμα πρός βήμα την διαδικασία και θα ανεβάσω όλα ταέντυπα που χρειάζονται , τα γνήσια από την αστυνομία.
 
Τι φρονιμα ρε αυριο δινει χιονια πανω στα λιμερια και πεζουνε απο σημερα κανα διχιλιαρο πουλουδια και γω θα παλεβω με τις λασπες αχαχαχαχ
λιωστες τις ρουφιανες,Εγω φετος λογω υποχρεωσεων δεν εκανα τα κυνηγια που ηθελα για τις που,,,,,,,,, .Αναγκαστικα κυνηγαω τσονια:mad:
 
Back
Top