Remington Team

Πάνω απο δυο χιλιάρικα ! Με τίποτα ! Βάζεις ακόμα ενα χιλιάρικο και παίρνεις αυτό.... Και το βγάζεις κανονικά και για κυνήγι :):):)




View attachment 28824
TAVOR ?????. Αγχολυτικό (βενζοδιαζεπίνη βραχείας διάρκειας δράσης με αναισθητικές και κατασταλτικές ιδιότητες). o_O


1 προς 1 δοκιμές με ολόκληρη γεμιστήρα και καταγραφή αποτελεσμάτων ανά όπλο ...

+

 
Last edited:
Πάνω απο δυο χιλιάρικα ! Με τίποτα ! Βάζεις ακόμα ενα χιλιάρικο και παίρνεις αυτό.... Και το βγάζεις κανονικά και για κυνήγι :):):)




View attachment 28824
Γιώργο 1200-1500 ευρώ ανάλογα την έκδοση έχω δει από κοντά και την σκαλιστή έκδοση με το αγριογούρουνο πάνω πολύ όμορφο.....
 
TAVOR ?????. Αγχολυτικό (βενζοδιαζεπίνη βραχείας διάρκειας δράσης με αναισθητικές και κατασταλτικές ιδιότητες). o_O


1 προς 1 δοκιμές με ολόκληρη γεμιστήρα και καταγραφή αποτελεσμάτων ανά όπλο ...

+

Δεν είναι καθόλου τυχαίο το όνομα του όπλου …
 
TAVOR ?????. Αγχολυτικό (βενζοδιαζεπίνη βραχείας διάρκειας δράσης με αναισθητικές και κατασταλτικές ιδιότητες). o_O


1 προς 1 δοκιμές με ολόκληρη γεμιστήρα και καταγραφή αποτελεσμάτων ανά όπλο ...

+

Αν πιάσεις σάκο ή τικα τότε θα καταλάβεις πολλά , από το τρόπο που κλειδώνει η γεμιστήρα έως το σύρσιμο του κλείστρου και την αίσθηση όταν κλειδώνει . Αλλά οι τιμές είναι απίστευτα υψηλές και τα αποτελέσματα ίδια όπως πολλών άλλων εταιριών .
 
Αν πιάσεις σάκο ή τικα τότε θα καταλάβεις πολλά , από το τρόπο που κλειδώνει η γεμιστήρα έως το σύρσιμο του κλείστρου και την αίσθηση όταν κλειδώνει . Αλλά οι τιμές είναι απίστευτα υψηλές και τα αποτελέσματα ίδια όπως πολλών άλλων εταιριών .
Το φθηνό και καλό δεν υπάρχει Γιώργο για εμένα.
Ένα Τoyota και ένα Citroen έχουν το ίδιο αποτέλεσμα αλλά το βρισίδι θα το φάει το δεύτερο. Στανταράκι.

Ποιό λειόκανο και ποιό ραβδωτό (εκτός το 700) της rem θεωρείς κορυφή αυτή την στιγμή ;
Τι rem έχεις δικά σου ;
 
Ποιό λειόκανο και ποιό ραβδωτό (εκτός το 700) της rem θεωρείς κορυφή αυτή την στιγμή ;
1625098130839.png

https://www.wolverinesupplies.com/P...arrel-and-Tactical-Muzzle-Brake-#?sortValue=0





Η cadex εχει πολυ σωστα οπλα επισης .

https://www.cadexdefence.com/products/cdx-precision-rifles/

Για την sako δεν λεω τιποτα τα ξερεις .

Η savage εχει πολυ καλα οπλα για την τιμη τους , με πολυ λιγα λεφτα πολυ καλη αποδοση .
 
Τ

Τι διαμέτρημα ;
30-06 αν θυμάμαι καλά
Πολλά λεφτά για κάτι τόσο μέτριο .
Μέτριο το συγκεκριμένο δεν νομίζω μου φάνηκε πολύ ποιοτικό τώρα σε απόδοση δεν γνωρίζω δυστυχώς δεν είχα την ευκαιρία να το ρίξω...... κάνει πολύ καλές πωλήσεις ακόμα και στην Βουλγαρία που οικονομικά ο κόσμος δεν είναι τόσο καλά πουλάει αρκετά από όσο γνωρίζω....
 
Back
Top